reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dziewczyny do testowania pozostało mi w sumie maks 9dni. Zauważyłam u siebie przed siusianiem sporą ilość wylewającego się "mleczka" z mojej.....:sorry2: Kurcze i teraz nie wiem czy to dobrze czy źle...
i że mnie pokusiło do tego aby zajrzeć :zawstydzona/y: a gdzieś tam ktoś chyba mowil że to normalne przed @ .... to prawda? wiecie coś o tym? :-(
ach....

pozdrowionka for all girls! :))
buziaki
:happy:
 
reklama
Kinga,ja się nie znam... :zawstydzona/y:

W ogóle ciągle mnie muli,fuuuu. Oby to nie była jakaś grypa żołądkowa! :no:
A do tego czuję się,jakbym miała gorączkę...
Kichowato!
 
Dziewczyny do testowania pozostało mi w sumie maks 9dni. Zauważyłam u siebie przed siusianiem sporą ilość wylewającego się "mleczka" z mojej.....:sorry2: Kurcze i teraz nie wiem czy to dobrze czy źle...
i że mnie pokusiło do tego aby zajrzeć :zawstydzona/y: a gdzieś tam ktoś chyba mowil że to normalne przed @ .... to prawda? wiecie coś o tym? :-(
ach....

pozdrowionka for all girls! :))
buziaki
:happy:

Kungus ja zawssze przed @ miałam mega wodnisty śluz jak płodny i bardzo ciągnący a jak sie udało to mam biały i mega mało. Wiec chyba nie ma reguły
 
Widocznie lekarze maja rozne taktyki. Moj postanowil mnie najpierw sprawdzic "od stop do glow", a potem ewentualnie Małża (ale mnie sie spodobalo to okreslenie:tak:). I troszke mnie to dziwi, skoro masz nieregularne cykle... No ale to ona wie lepiej - w koncu jest lekarzem, a ja tylko rozne fora podczytuje;-)

W moim mieście chwalą moją ginekolog więc na razie nie zamierzam jej wchodzić w kompetencje. Zresztą staramy się krótko, więc na ewentualną zmianę lekarza mamy czas. Nie zniechęcam się, bo koleżance pomogła zajść w ciąże (czego inni lekarze nie potrafili zrobić). Może i nam się uda. I tak mamy większe szanse zaskoczyć z jej pomocą, niż czytajac fora ;-)
 
Kinga to czego dowiedziałam się z for ,że śluz to żaden pewny objaw:-(a wielka szkoda. Ja miałam początkowo baardzo gęsty i żółtawy.
Stefanka a Ty daj spokój gwozdziom:-) przecież ja też nie mam pojęcia kiedy przychodzi@. już o tym gadałyśmy a Ty co????:wściekła/y:heh. Założyłam sobie suwaczek ale chyba raczej dla picu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: niestety. A jak chodzi o nieregularne@ to znowu moja gin powiedziała, że często też bierze się to od problemów z cukrem. czasem warto zrobić sobie krzywą:tak:
Agutka kichowato???:eek: To nie za mecyjnie ale może tylko tak chwilowo. Czosnku się najedz:tak::tak::tak:

A ja zaczynam plamić - od razu na różowo ....................................... :-(
agutka nie ma szans żeby to zinterpretować jak implantacja??? Bo chyba niewielkie są????
4 tydzień ciąży: kalendarz ciąży, 4 tydzień ciąży - www.mamazone.pl
no tu tak mówią......
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry