reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Jagódka to w takim razie ja ci móie, że jest ok:-D:-D:-Dale zaraz jak wrócisz od gin to tu zaglądnij:tak:
Lopop trzymamy kciuki za rozwiązanie:-)
 
reklama
biust mnie pobolewa małpowo, a do tego "tam" mi się od jakiś 4 dni coś dzieje... nie żebym musiała z drucianą szczotką walczyć, ale coś się zmieniło. śluzu powinno nie być a jest....

mówię wam - porażka.:-(
A moze wlasnie sukces, skoro jest jakos inaczej...:tak:

Witajcie dziewczyny

U nie 35dc i @ nie ma .Testy negatywne wiec tak naprawde to juz luzuje i mysle ze to przez te hormony ,tak dlugo czekam.Wiem ze rozne byly przypadki ze niktorym dziewczynom wychodzily II kreski dopiero w 40dc,ale nie nakrecam sie tylko cierpliwie czekam na @

Milego dzionka
A wiesz kiedy moglas mnie owulke?
Kochanie,czuję się dobrze,ale lewy jajnik znów lekko kuje. ;-)
Tempka dziś 37,1... :sorry: Więc nieco spadła. :-( :zawstydzona/y:
:tak:
To nic, ze troche spadla. Wazne, ze jest na wyzszym poziomie. Bedzie dobrze. Kiedy Ty masz (nie) miec @?

hej kobiety!

No zrobiłam test i jest druga jaśniutka-bledziutka kreska.
Delikatnie, co by nie zapeszyc, gratuluje!!!:tak:


Ja sie dzisiaj znowu fatalnie czuje... Ciekawe jak dlugo bede sie przyzwyczajac do tego bromka...
Ide sie zdrzemnac....
 
Ostatnia edycja:
Jagódko, życzę jutro dwóch bardzo wyraźnych krech II.
Życzę powodzenia u gina, trzymam kciuki i pocichutku gratuluję...:-D:-D:-D
 
Agutka no wspominałam Ci o moich cycochach ciążowych:tak::tak::tak:jakby je noże chlastali:szok: ojjjjjj kciuki coraz mocniej caciśnięte:tak::tak::tak::tak:

Buziak! :-)

hej kobiety!

No zrobiłam test i jest druga jaśniutka-bledziutka kreska.

Ojej! To ciiiiiiiiichusieńko gratuluję. :-)

To nic, ze troche spadla. Wazne, ze jest na wyzszym poziomie. Bedzie dobrze. Kiedy Ty masz (nie) miec @?

17.12. ;-)


Milusia,ale u Ciebie te tygodnie szybko mijają! :szok: :-)


Moja Córcia śpi,bo się wybiegała prawie godzinkę po podwórku - leciutko napruszyło śniegu i Zuzia koniecznie chciała iść go podotykać. :-D Ale miała radochę! :-D :tak:
 
17 tego zacznie się nerwówka:-D A u nas dziś wieczorkiem będzie choinkowo. Już nie mogę się doczekac jutrzejszej reakcji Michała na surprajsa:-) A wczoraj Michał dlatego tak długo zasypiał, bo wyszedł mu 6ty zębolek:-)
 
17 tego zacznie się nerwówka:-D A u nas dziś wieczorkiem będzie choinkowo. Już nie mogę się doczekac jutrzejszej reakcji Michała na surprajsa:-) A wczoraj Michał dlatego tak długo zasypiał, bo wyszedł mu 6ty zębolek:-)

Ja już mam nerwówkę. Przez teściową,bleeeeeeee!!! :wściekła/y:
Ale nic,muszę to jakoś ścierpieć. :crazy:

U Nas choinka jest już od tygodnia,bo Zuzia tak bardzo prosiła,żeby już ją ubrać... No i jest i już! ;-)
 
Czesc misia widze ze duzo juz dobrych wiesc ja mam dzied do baniiiiiiiiiiiiiiii
Bylam na studjach glupia szwedka sie na mnie uwziela w tamtym roku i nie chce mi dac zaliczenia normalnie ja udusze rektorka nic nie moze zrobic bo tamta mnie prowadzila przez polrocze. aaaaa mam pytanie mam sluz taki gesty i lekko ruzowy tak jakby jakies plamienia ze sluzlem co to moze oznaczac?

Po cichutku gratuluję:-):-):-):-)
Gratisssssssssss
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cześć Svensonka:-) no powiem tak. Śluz taki czy owaki może być objawem ciąży ale niestety ne musi. O śluzie ostatnio oczytałam się jak pacan:sorry: Wszystkie fora.....i wniosek jeden. Jedna ma tak, druga inaczej. Niestety. A że różowy to możliwe że owulka.ale gęsty śluz i nierozciągliwy to znowu raczej na owulkę nie podchodzi..a fasolka też możliwa:tak: także jednoznacznej odpowiedzi nie dam:-D
Agutka w ogóle babcie są idealne w rozdrażnianiu!!! A przynajmniej moje...jedna i druga..ehhhh
 
Do góry