reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Wow Jagódka to jaki ty długi ty masz cykl że to już 35 dzień i nie ma @?
Życzę powrotu do zdrowie, ja też po chorobie i jeszcze antybiotyk biorę ale już przedostatni dzień.
Trzymam kciuki bo może nastepna fasolka się szykuje :tak:

Hej Asiucha-L - no ostatnie 3 cykle miałam z hormonami - cyclo-progynova,a teraz pierwszy bez,no i wg tempek owu miałam dopiero w zeszły piatek......mam nadzieję,że to z wiadomych powodów taki długi on jest......
 
reklama
Malutka no jasne, że boisz się o pracę. Przecież teraz to nie jest prosta sprawa. A dziecko odwraca życie do góry nogami. Nie wiesz jak będziei boisz się nieznanego. mi skończyła się umowa jak byłam w 2 m-cu. Szukałam potem, ale przez pierwsze 4 miechy nie byłam w stanie wyjść z domu (mdłości jak cholera) a potem brzuszek i nikt nie chciał mi dać pracy. Więc od tamtej pory siedzę w domu. Ale staraj się, mże akurat uda Ci się jakoś to związać do kupy;-)
Oliwka- też urodziłaś wcześniaczka??? Mój Michał jest z 30tc i boję się powtórki. Jak udało Ci się przezwyciężyć strach o drugie a teraz o trzecie bobo???
Asiucha-więcej optymizmu!!!:happy:Co jest????? Jakieś humory mi tu pokazujesz;-);-);-)
Svensonka- ja też w Hiszpanii okrutnie narzekałam na wredność Polaczków. Fakt ludzie są wredni wszędzie. Ale jednak jak jesteś za granicami, chcesz mieć swojaka i tam ale kicha:no::no::no:ja szukałam trzy lata i znalazłam jedną osobę... wszyscy prędzej czy pózniej nas kopneli w D.:wściekła/y: A duża większość się do siebie na ulicy czy w sklepach nie przyznaje bo z góry wiadomo, że jakiś bałwan:eek:Szkoda, współczuję samotności ale ja miałam dokładnie tak samo, a teraz dalej się to ciągnie bo wszyscy wyemigrowali i dalej jestem sama jak palec....:-(
Nie jestes sama masz mnie i dzidzie he he
 
jagódka to trzymam&&&&&&:tak::tak::tak:
Svensonka uuuu to nie łatwo miałaś i masz prawo się bac. Ale dokłądnie nikt nie młodnieje i na pewno łatwiej Ci będzie teraz niż za kilka lat z wiadomych względów

Nie jestes sama masz mnie i dzidzie he he
ups!!! no to fakt!!!:-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jagódka to trzymam&&&&&&:tak::tak::tak:
Svensonka uuuu to nie łatwo miałaś i masz prawo się bac. Ale dokłądnie nikt nie młodnieje i na pewno łatwiej Ci będzie teraz niż za kilka lat z wiadomych względów
Nerka jest 2 razy wieksza i przejela funkcje tej nie istniejacej a i tak czuje sie jak przybita jak paczka gwozdzi. Normalnie staje rano i zmeczona masakra.Boje sie bo jak bylam z oskarkiem w ciazy to zygalam jak kot 3 miechy i mdlalam ciagle zchudlam do 45kg jak cien biala wygladalam a ty?
 
Svensonka- ja aż tyle nie schudłam -5kg. Nie żygałam, jedynie przez 4 m-ce nie jadłam. Byłam blada, zielona prawie:no: Miałąm drgawki ze zmęczenia, nie wyspania. Jadłam banany i gorzką herbatę. tyle:wściekła/y: byłam wykończona..nie mogłam dowlec się do kibelka. Jak coś zjadłam, było ok ale jak poczułam lekki głód od razu prawie mdlałam i miałąm drgawki całego ciała-musiaąłm szybko coś zjeśc. Czyli tak jak w cukrzycy.
 
Svensonka- ja aż tyle nie schudłam -5kg. Nie żygałam, jedynie przez 4 m-ce nie jadłam. Byłam blada, zielona prawie:no: Miałąm drgawki ze zmęczenia, nie wyspania. Jadłam banany i gorzką herbatę. tyle:wściekła/y: byłam wykończona..nie mogłam dowlec się do kibelka. Jak coś zjadłam, było ok ale jak poczułam lekki głód od razu prawie mdlałam i miałąm drgawki całego ciała-musiaąłm szybko coś zjeśc. Czyli tak jak w cukrzycy.
no to tez mialas za swoje. Ja teraz waze 52 a styczen juz niedlugo. Strasznie sie boje zdjac spirale i probowac a jak sie to nie pozagaja i beda jakies klopoty. Moj gin to swir dla niego nic nigdy sie nie dzieje i mowi co ma byc to bedzie.Rozbraja mnie.Nawet nie wiem jakie powinnam zrobic podstawowe badania

no to tez mialas za swoje. Ja teraz waze 52 a styczen juz niedlugo. Strasznie sie boje zdjac spirale i probowac a jak sie to nie pozagaja i beda jakies klopoty. Moj gin to swir dla niego nic nigdy sie nie dzieje i mowi co ma byc to bedzie.Rozbraja mnie.Nawet nie wiem jakie powinnam zrobic podstawowe badania
a i probowalam zrobic tesn suwaczek ale ciagle mi pisze ze jest za duzy fail nie mam pojecia czemu jak tylko kolorowy pasek z napisem


Ostatnio mi gin powiedzial ze mam cyste w jednym jajniku jak jajko kurze przerazilam sie bo moja mama ma juz 5 razy wycinane i wychodza na wierzchu ze bede m,iala to sami dlatego mysle ze to dobry czas 11stycznia bede miala 26 i 9 miesiecy wiec prawie 27.Posiedze w domu z rok i pojde na studja jak myslisz kerna?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no to tez mialas za swoje. Ja teraz waze 52 a styczen juz niedlugo. Strasznie sie boje zdjac spirale i probowac a jak sie to nie pozagaja i beda jakies klopoty. Moj gin to swir dla niego nic nigdy sie nie dzieje i mowi co ma byc to bedzie.Rozbraja mnie.Nawet nie wiem jakie powinnam zrobic podstawowe badania
To może zmień gienka?? Czy to jedyny w okolicy?? wiesz z jednej strony nie masz pewności że druga ciąża będzie taka sama. ale z drugiej też nie ma co bezmyślnie pchać się w ciemno. trzeba świadomie wszystkie za i przeciew. Jeżeli jesteś gotowa psychicznie i fizycznie to do dzieła. Ale musisz być pod opieką jakiegoś normalnego lekarza:eek:
Badania przed zajściem w ciążę??? O to jest cały szereg... cytologia, krew na różne różniste...

ej serio to jak wiesz że tam coś na jajkach masz nie teges to lepiej się zbadaj, wylecz i chyba wtedy. Upewnij się że faktycznie coś masz. a lekarz zadecyduje że zaciążenie nie sprawi ci zagrożenia.
27 lat to nie wiele więcej ode mnie. Ja strasznie chciałabym wrócić nastudia, ale teraz drugie chcemy więc kolejne 3-4 lata na chacie. Jak miałabyś z kim zostawiać malucha i chcesz studiowac to pewnie, że to pogodzisz:tak::tak::tak:
a z suwaczkiem to wklejasz link który ci podają -jest ich kilka. Próbuj z każdym po kolei któryś załapie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry