reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Asiucha-więcej optymizmu!!!:happy:Co jest????? Jakieś humory mi tu pokazujesz;-);-);-)

Jestem optymistką, ale druga doba w pracy robi swoje, jeszcze do końca nie wyszłam z anginy a musiałam pójść do pracy. Nastepny stracony cykl, ciągle jakieś przeciwności i drobne problemy przez które niby nie moge zafasolować. W styczniu obiecałam sobie zrobić kompleksowe badania i iść do nowego gina.

Hej Asiucha-L - no ostatnie 3 cykle miałam z hormonami - cyclo-progynova,a teraz pierwszy bez,no i wg tempek owu miałam dopiero w zeszły piatek......mam nadzieję,że to z wiadomych powodów taki długi on jest......

Trzymam mocno kciuki!

no to tez mialas za swoje. Ja teraz waze 52 a styczen juz niedlugo. Strasznie sie boje zdjac spirale i probowac a jak sie to nie pozagaja i beda jakies klopoty. Moj gin to swir dla niego nic nigdy sie nie dzieje i mowi co ma byc to bedzie.Rozbraja mnie.Nawet nie wiem jakie powinnam zrobic podstawowe badania

A nie możesz iść do innego ginekologa, czy tam naprawdę jest taak jak w Anglii, taka kiepska opieka ginekologiczna. Może idź do ginekologa szweda a nie do Polaka.
 
reklama
Ostatnio mi gin powiedzial ze mam cyste w jednym jajniku jak jajko kurze przerazilam sie bo moja mama ma juz 5 razy wycinane i wychodza na wierzchu ze bede m,iala to sami dlatego mysle ze to dobry czas 11stycznia bede miala 26 i 9 miesiecy wiec prawie 27.Posiedze w domu z rok i pojde na studja jak myslisz kerna?

Witam, witam, ja jestem po laparoskopi jajników i zaleceniem lekarza po usunięciu torbieli, była właśnie ciążą ( u mnie po około 3miesiącach po zabiegu-ale jest to napewno indywidualna sprawa, ciąża miała zahamować rozwój nowych torbieli.)
 
ej serio to jak wiesz że tam coś na jajkach masz nie teges to lepiej się zbadaj, wylecz i chyba wtedy. Upewnij się że faktycznie coś masz. a lekarz zadecyduje że zaciążenie nie sprawi ci zagrożenia.
27 lat to nie wiele więcej ode mnie. Ja strasznie chciałabym wrócić nastudia, ale teraz drugie chcemy więc kolejne 3-4 lata na chacie. Jak miałabyś z kim zostawiać malucha i chcesz studiowac to pewnie, że to pogodzisz:tak::tak::tak:
a z suwaczkiem to wklejasz link który ci podają -jest ich kilka. Próbuj z każdym po kolei któryś załapie!
No wlasnie powiedzial ze mam cyste a pojechalam do polski poszlam do prywatnego gin i powiedziala lekarka ze nic kompletnie nie widzi zadnej cysty kur...cze komu tu wierzyc.A cytologie robie co roku jest ok kre i mocz to podstawa ale inne badania jakie trzeba?

Witam, witam, ja jestem po laparoskopi jajników i zaleceniem lekarza po usunięciu torbieli, była właśnie ciążą ( u mnie po około 3miesiącach po zabiegu-ale jest to napewno indywidualna sprawa, ciąża miała zahamować rozwój nowych torbieli.)
A widzisz moj gin tez mi tak powiedzial sciagaj spirale i rob dzieciaka wszystko sie wyczysci no wiec chyba to prawda!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
asiucha u Was też chorowanie??? Ale już lepiej co?:happy: Jakie to bez sensu że mamy tylko niecałą dobę na płodzenie.....bez sensu!!!!!!! A miesiąc ma 30 dni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ok. spadam bo mnie M ściga. Dobranoc, życzę miłej nocki i co poniektórym owocnych przytulasków:tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem optymistką, ale druga doba w pracy robi swoje, jeszcze do końca nie wyszłam z anginy a musiałam pójść do pracy. Nastepny stracony cykl, ciągle jakieś przeciwności i drobne problemy przez które niby nie moge zafasolować. W styczniu obiecałam sobie zrobić kompleksowe badania i iść do nowego gina.



Trzymam mocno kciuki!



A nie możesz iść do innego ginekologa, czy tam naprawdę jest taak jak w Anglii, taka kiepska opieka ginekologiczna. Może idź do ginekologa szweda a nie do Polaka.
Kurcze u szwedki tez bylam byla tak stara ze malo co slyszala chyba he he he normalnie trafic na normalnego to zabawa w kotka i myszke he he

ok. spadam bo mnie M ściga. Dobranoc, życzę miłej nocki i co poniektórym owocnych przytulasków:tak::tak::tak:
ok dobranoc

Tez ide dio jutra staraczki bede kolo 12 chyba milej nocki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ostatnio mi gin powiedzial ze mam cyste w jednym jajniku jak jajko kurze przerazilam sie bo moja mama ma juz 5 razy wycinane i wychodza na wierzchu ze bede m,iala to sami dlatego mysle ze to dobry czas 11stycznia bede miala 26 i 9 miesiecy wiec prawie 27.Posiedze w domu z rok i pojde na studja jak myslisz kerna?

Ja tak się zastanawiam czy jest dokładnie cysta a czym torbiel bo ja mam torbiel z niepękniętego pęcherzyka z płynem w środku, nie rośnie, odrobinę się zmniejszyła ale ginka mówi że jest nieduża i nie ma co jej leczyć hormonami tylko poczekać co się będzie działo, tylko że ja z tą torbielą tak od czerwcaa chodzę.

Witam, witam, ja jestem po laparoskopi jajników i zaleceniem lekarza po usunięciu torbieli, była właśnie ciążą ( u mnie po około 3miesiącach po zabiegu-ale jest to napewno indywidualna sprawa, ciąża miała zahamować rozwój nowych torbieli.)

A mi moja ginka powiedziała że właśnie dobrzee żebym zaszła w ciąże jak mam tą torbile bo ona się szybciej wchłonie.

No wlasnie powiedzial ze mam cyste a pojechalam do polski poszlam do prywatnego gin i powiedziala lekarka ze nic kompletnie nie widzi zadnej cysty kur...cze komu tu wierzyc.A cytologie robie co roku jest ok kre i mocz to podstawa ale inne badania jakie trzeba?

Ja robiłam jeszcze badania na toksoplazmoze, cytomegalie i coś jeszcze nie pamiętam, hormonki to sama zazwyczaj robiłam bo moja ginka mało co mi zlecała. I jeszcze monitoring cyklu aby zobaczyć czy owu prawidłowa.

asiucha u Was też chorowanie??? Ale już lepiej co?:happy: Jakie to bez sensu że mamy tylko niecałą dobę na płodzenie.....bez sensu!!!!!!! A miesiąc ma 30 dni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Jestem po anginie ale już lepiej.
Fakt bez sensu że to tylko 24 godziny.


Kurcze u szwedki tez bylam byla tak stara ze malo co slyszala chyba he he he normalnie trafic na normalnego to zabawa w kotka i myszke he he

A nie ma jakiegoś forum szwedzkiego gdzie mogłabyś zaciągnąć opini na temat ginekologów. Wszyscy u was tacy starzy?


Też się żegnam, miłej nocki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wczoraj koleżanka miała cesarkę a ja dziś rozczulam się nad fotką z mmsa jej małej córeczki i zastanawiam się kiedy mi Bóg da takie szczęście. Chyba nigdy się nie doczekam :-(
Asiucha-L nie mów a nawet tak nie myśl.Napisz jak długo sie staracie? Wiesz na ogół jest tak, że jak przestajesz sie nakręcać lub na jakiś czas odpuszczasz to prawie wtedy sie udaje. Najgorzej jest z tą psychiką no bo jak ją wyłączyć.
 
Witam, witam, ja jestem po laparoskopi jajników i zaleceniem lekarza po usunięciu torbieli, była właśnie ciążą ( u mnie po około 3miesiącach po zabiegu-ale jest to napewno indywidualna sprawa, ciąża miała zahamować rozwój nowych torbieli.)

tak naprawdę mi gin powiedział (bo też raz miałam torbielkę maleńką), że może ona wyleść nawet w ciąży, a powinna sama się wchłonąć... ewentualnie przy cesarce jak jest duża to usuwają... także torbiel nie przeszkadza w ciąży :tak:

asiucha-L, chiara1, ryba30, Stefanka83 - dziękuję :tak: i ściskam :tak:

chiara1 - wszystkiego naj, naj, naj dla syneczka ;-)

oliwka_11, msdracula - witajcie na forum :-)

Alaa i pajka - kobietki gratuluję II kreseczek :-)
Pajka - wiedziałam, że się uda :tak:;-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

malutka83 - staraj się, staraj... masz I umowę i jak zafasolkujesz przed jej końcem to ci przedłużą ją aż do porodu i oczywiście dostaniesz macierzyńskie :tak: pozatym będziesz mogła już od 1 dnia ciąży siedzieć w domu na zwolnieniu, a 100% wypłaty będzie :-) niestety wychowawcze ci się nie będzie należeć, chyba że ci podpiszą kolejną umowę ;-)

jagodka1231 - tak cichudko trzymam kciukasy :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
tak naprawdę mi gin powiedział (bo też raz miałam torbielkę maleńką), że może ona wyleść nawet w ciąży, a powinna sama się wchłonąć... ewentualnie przy cesarce jak jest duża to usuwają... także torbiel nie przeszkadza w ciąży :tak:

asiucha-L, chiara1, ryba30, Stefanka83 - dziękuję :tak: i ściskam :tak:

chiara1 - wszystkiego naj, naj, naj dla syneczka ;-)

oliwka_11, msdracula - witajcie na forum :-)

Alaa i pajka - kobietki gratuluję II kreseczek :-)
Pajka - wiedziałam, że się uda :tak:;-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

malutka83 - staraj się, staraj... masz I umowę i jak zafasolkujesz przed jej końcem to ci przedłużą ją aż do porodu i oczywiście dostaniesz macierzyńskie :tak: pozatym będziesz mogła już od 1 dnia ciąży siedzieć w domu na zwolnieniu, a 100% wypłaty będzie :-) niestety wychowawcze ci się nie będzie należeć, chyba że ci podpiszą kolejną umowę ;-)

jagodka1231 - tak cichudko trzymam kciukasy :-):-):-)

Dzieki bardzo Scully:)mam nadzieje ze uda sie w najblizszym czasie zafasolkowac:-):-):-):-)
a co w przypadku gdybym byla w 2 miesiacu ciazy i konczyla by mi sie umowa?
jesli bede za zwolnieniu to ulegnie przedluzeniu do dnia porodu?a jesli bede pracowac i pracodawca nie przedluzy umowy to klops?bo prawo chroni dopiero od 3 miesiaca? pozdrawiam Was dziewczyny:-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Czytam te posty i powiem Wam, że ja to chyba najbardziej wyluzowana jestem ;-)
Robie studia podyplomowe, umowa w pracy kończy mi się w sierpniu, nawet jeszcze nie mamy swojego mieszkania (w przyszłym roku odbieramy), a jednak nic z tych rzeczy nie powstrzymuje mnie od starań nad Maleństwem.
A jak nachodzą mnie jakieś głupie myśli, że może nam być ciężko to od razu myśle, że za rok, dwa czy trzy może się nasza sytuacja tak zmienić, że będzie jeszcze trudniej. Nikt nie przewidzi co ma być, więc szkoda naszych nerwów. Mój mąż jest tego samego zdania i wspiera mnie, gdy nachodzą mnie jakieś wątpliwości :-D
Pozdrawiam
 
Do góry