reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hej:)
mam pytanie czy któraś z Was miala podwyższona prolaktynę?
jakie brałyście leki?czy udało sie Wam zajść w ciąże?
pozdrawiam;-)
 
reklama
Witam was Dziewczynki!

Postanowiłam dołączyć do was choć nie jestem na forum nowa. Kiedyś byłam na forum starania, wątpliwości... ale postanowiłam zrobić sobie długą przerwę. Teraz wróciłam z wielkiego sentymentu no i nie powiem, że nie z tęsknoty bo forum naprawdę dużo daje wsparcia. Na codzień nie można z nikim porozmawiać o naszych problemach i staraniach aby zostać mamą. Bo kto nas nie zrozumie lepiej jak dziewczyny z tymi samymi marzeniami.
Teraz moje stare forum nieco wymarło, zaglądam na tamten wątek również ale postanowiłam dołączyć do was i mam nadzieję że mnie przyjmiecie.
Oczywiscie jak mnie przyjely to i ciebie napewno
 
hej:)
mam pytanie czy któraś z Was miala podwyższona prolaktynę?
jakie brałyście leki?czy udało sie Wam zajść w ciąże?
pozdrawiam;-)

Witaj Malutka

Ja mam problemy z wysoką prolaktyną. Kiedyś nie miałam owulacji, miałam wysoką prolaktynę po obciążeniu i leczyłam ją Dostinexem. Podziałał szybko i było ok, owulacja wróciła. Teraz znów mam wysoką prolaktynę ale bez obiążenia i wybieram się do lekarza w styczniu, pewnie znów będe brała Dostinex lub ewenualnie Naprolac. W ciąże z wysoką prolaktyną chyba się nie zachodzi, bynajmniej moja ginka mówiła że nie jest to możliwe.

Svensonka dzięki za miłe przyjęcie!
 
Witaj Malutka

Ja mam problemy z wysoką prolaktyną. Kiedyś nie miałam owulacji, miałam wysoką prolaktynę po obciążeniu i leczyłam ją Dostinexem. Podziałał szybko i było ok, owulacja wróciła. Teraz znów mam wysoką prolaktynę ale bez obiążenia i wybieram się do lekarza w styczniu, pewnie znów będe brała Dostinex lub ewenualnie Naprolac. W ciąże z wysoką prolaktyną chyba się nie zachodzi, bynajmniej moja ginka mówiła że nie jest to możliwe.

Svensonka dzięki za miłe przyjęcie!
Ja narazie bez zadnych badan bo mog gin stwierdza co ma byc to bedzie podstawowe badania i tyle jest polakiem mieszkajacym w szwecji i ma daleko gleboko no ale lepszy ten niz inny stary zgrzyt co mi kolezanki opowiadaly w polsce jest fajnie bo wszystko szczegoilowo badaja
 
Witaj Malutka

Ja mam problemy z wysoką prolaktyną. Kiedyś nie miałam owulacji, miałam wysoką prolaktynę po obciążeniu i leczyłam ją Dostinexem. Podziałał szybko i było ok, owulacja wróciła. Teraz znów mam wysoką prolaktynę ale bez obiążenia i wybieram się do lekarza w styczniu, pewnie znów będe brała Dostinex lub ewenualnie Naprolac. W ciąże z wysoką prolaktyną chyba się nie zachodzi, bynajmniej moja ginka mówiła że nie jest to możliwe.

Svensonka dzięki za miłe przyjęcie!

Witam Cię serdecznie i oczywiście zapraszam do pogaduszek...:tak::tak::tak:
Ja właśnie dzisiaj byłam na badaniach prolaktyny i obawiam się tych wyników, myślę, że będzie z nią problem...
Oazą spokoju nie jestem a poza tym stresy i dużo wysiłku fizycznego...:wściekła/y::sorry::szok:
Jak długo trzeba czekać na jej obniżenie, ile cykli?
 
hej:)
mam pytanie czy któraś z Was miala podwyższona prolaktynę?
jakie brałyście leki?czy udało sie Wam zajść w ciąże?
pozdrawiam;-)

W ciąże z wysoką prolaktyną chyba się nie zachodzi, bynajmniej moja ginka mówiła że nie jest to możliwe.
Ja tez mam ten problem. Ale dopiero zaczynam leczenie - biore bromergon.
Teoretycznie wysoka prolaktyna jest skutecznym "srodkiem antykoncepcyjnym". Ale jak szukalam info na ten temat, to znalazlam wypowiedzi kobiet, ktore pomimo to zaszly w ciaze. Mam nadzieje, ze i nam sie uda!!!:tak:

Ja narazie bez zadnych badan bo mog gin stwierdza co ma byc to bedzie podstawowe badania i tyle jest polakiem mieszkajacym w szwecji i ma daleko gleboko no ale lepszy ten niz inny stary zgrzyt co mi kolezanki opowiadaly w polsce jest fajnie bo wszystko szczegoilowo badaja
Nie chce sie czepiac, ale uzywaj znakow interpunkcyjnych, bo niewiele zrozumialam z Twojej wypowiedzi...
 
uuuuu te nasze chłopy chcą jak najlepiej dla nas...mmój zapernicza od bladego śitu do nocy. Już wrócił z pracy, zjadł i.....śpi. Więc zjawiam się u Was bo mi nudno. Jeszcze walka Pudziana to znikne:-D
Agutka ja pamiętam moje cye na początku ciąży...płacz przy każdej zmianie pozycji...jakby miały mi się urwać!!!!!!!!! boshe istna katorga..no to ja trzymam kciuki, żeby to coś znaczyło!!!!!&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry