reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

dzięki za odpowiedź.
Wiem,że nie należy się sztywno trzmać tzw. "liczb"
papa:-) uciekam do domku
Miłego weekendu Wam życzę ( owocnego) hihi
 
reklama
Musisz podzielic jedno przez drugie.
U mnie wychodzi 0,74. Czyli jest juz zle?:eek:

Nie musisz się martwić, niby od 0,6-0,5 zaczyna być niepokojące...

Odnośnie FSH i LH na 28 znalazłam coś takiego:

"Istotny jest stosunek stężeń obu gonadotropin. W przypadku prawidłowego cyklu stosunek LH:FSH jest bliski 1, w niewydolności przysadki ulega zmniejszeniu poniżej 0,6, a w zespole policystycznych jajników (PCOS) wzrasta powyżej 1,5. Wynik może zależeć od metody badania."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odnośnie FSH i LH na 28 znalazłam coś takiego:

"Istotny jest stosunek stężeń obu gonadotropin. W przypadku prawidłowego cyklu stosunek LH:FSH jest bliski 1, w niewydolności przysadki ulega zmniejszeniu poniżej 0,6, a w zespole policystycznych jajników (PCOS) wzrasta powyżej 1,5. Wynik może zależeć od metody badania."
Normalnie dzien mnie tu nie bylo a tyle sie wydarzylo jestes jakims lekarzem ze tyle wiesz?
pozdrwiam
 
Normalnie dzien mnie tu nie bylo a tyle sie wydarzylo jestes jakims lekarzem ze tyle wiesz?
pozdrwiam

Absolutnie nie...
Tylko jestem bardzo ciekawa skąd te problemy, ponieważ mijają kolejne cykle, próby i nic nie wychodzi. Wydawało mi się, że jestem zdrowa. Zarówno ja i mój mąż wywodzimy się z wielodzietnych rodzin więc gdzie tkwi problem??? :-:)-(
A jednak to nie jest takie proste...
 
Absolutnie nie...
Tylko jestem bardzo ciekawa skąd te problemy, ponieważ mijają kolejne cykle, próby i nic nie wychodzi. Wydawało mi się, że jestem zdrowa. Zarówno ja i mój mąż wywodzimy się z wielodzietnych rodzin więc gdzie tkwi problem??? :-:)-(
A jednak to nie jest takie proste...
Tez tak mysle kolezanka sie stara juz 2 rok i nic. Masakra
ja mam 5 letnbiego synka a w styczniu sciagam 2 spirale jestem tak przerazona ze szok
 
Sama widzisz, to właśnie nasze przerażenie powoduje te wszelkie pytania i poszukiwania.
Nie da się o tym nie myśleć, cały dzień bez względu na to co robię, chodzi za mną jedna myśl... małe stópki :sorry: kiedy do mnie zawitacie???;-)
 
Sama widzisz, to właśnie nasze przerażenie powoduje te wszelkie pytania i poszukiwania.
Nie da się o tym nie myśleć, cały dzień bez względu na to co robię, chodzi za mną jedna myśl... małe stópki :sorry: kiedy do mnie zawitacie???;-)
Ja pragne coreczke mam manie normalnie wszedzie widze kobiety w ciazy albo z malenstwami.Nawet kupilam ksiazke z internetu Chlopczyk czy dziewczynka Karola Wojcika.
Najgorzej boje sie poronien
 
Taka strata pewnie straszliwie boli... :szok::wściekła/y::szok:
A ja przyjmę każdą małą osóbkę, która zapuka do mojego serduszka... dwie osóbki także... :-D
A u Ciebie takie preferencje bo masz synka-rozumiem, to chyba normalne...

Muszę uciekać na jakiś czas, ale wieczorkiem zajrzę...
 
Ostatnia edycja:
Taka strata pewnie straszliwie boli... :szok::wściekła/y::szok:
A ja przyjmę każdą małą osóbkę, która zapuka do mojego serduszka... dwie osóbki także... :-D
A u Ciebie takie preferencje bo masz synka-rozumiem, to chyba normalne...
W styczniu ide do gin i zobaczymy co mi powie podobno po sciagnieciu spirali trzeba odczekac z miesiac i probowac
 
reklama
Witam drogie panie juz po pracy weekend sie zaczyna a ja zaczynam z pozytywnym nastawieniem nowy cykl to juz 3 dzien a w poniedzialek ide do gina i poprosze o ten monitoring cyklu (choc to dopiero 3 miesiac staran) a ja juz troche panikuje (kto by pomyslal ze tak trudno zajsc...:wściekła/y: no i zapytam o jakies wspomagacze (narazie biore tylko folik) i ostatnio gadalam z mezem i zgodzil sie na badania jesli ja przejde monitoring i z moim jajeczkiem bedzie wszystko ok wiec jest dobrze!!!ciagle sobie mysle ze jest jakas odpowiedz czemu nam do tej pory niewyszlo ( a to ze za pozno , w drugim miesiacu ze przytulanko bylo za czesto no a w tym miesiacu... juz nie wiem robilam testy owu i byl pik i przytulanie i nic wiec moze musze poczekac na dobry moment dla Nas jako rodzicow. Wiem ze bedzie dobrze to dopiero 3 raz nie?;-)
 
Do góry