reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Cze kobietki :happy:
U mnie ciężko :sad: tatuś nie dość, że jest dializowcem ("zdechły" mu nerki obie) to do tego serducho mu siada :sad: na wpisanie do rejestru biorców brak mu ekg wysiłkowego (za mało ma sił by je przejść) i właśnie wykryli mu, że to z powodu serducha :sad: po świętach ma się zgłosić na założenie bajpasów na żyły :sad: a do tego jest duże ryzyko tej operacji :sad: wiem, że nie ten wątek... ale tak mi smutno i źle :sad::sad::sad:
 
reklama
proszę o to screen mojego I cyklu,
z góry dziękuje za każda odpowiedz;-)
od 22 do 26 dnia cyklu chorowałam na grype:no:

cykl1.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
A jak i gdzie mierzysz tempke?

Cze kobietki :happy:
U mnie ciężko :sad: tatuś nie dość, że jest dializowcem ("zdechły" mu nerki obie) to do tego serducho mu siada :sad: na wpisanie do rejestru biorców brak mu ekg wysiłkowego (za mało ma sił by je przejść) i właśnie wykryli mu, że to z powodu serducha :sad: po świętach ma się zgłosić na założenie bajpasów na żyły :sad: a do tego jest duże ryzyko tej operacji :sad: wiem, że nie ten wątek... ale tak mi smutno i źle :sad::sad::sad:
Bardzo mi przykro... To musi byc straszne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
powinnam brac bromocorn 2 razy na dobe ale moj organizm nie dawał rady wiec po ustaleniu z moja gin biore zamiast rano 1 tabl bromocorn biore castaganus:)
a Oeparol to na poprawe śluzu:):-)

termometr owulacyjny Microlife AG
usta
godz 6.45 :-):-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
termometr owulacyjny Microlife AG
usta
godz 6.45 :-):-):-):-)
Aham. Ja tam specjalistkoa w tej dziedzinie nie jestem i w sumie tez sie dopiero ucze, ale wg mnie owulki moglo nie byc... Bo nie masz fazy temperatur nizszych i wyzszych... Albo pomiary sa niedokladne (specjalistki odradzaja pomiar w buzi), choc ja tez tak mierze i wykres wychodzi oki.

I moze zrob sobie nastepny cykl na 28dni.pl . Tam jest wiele dziewczyn obtrzaskanych w temacie i chetnie Ci pomoga w interpretacji...
 
Agutka no ja obyłam się bez temperatury przy pierwszym a staraliśmy się pół roku. W ogóle to był ciąża z wielkiego zaskoczenia. Zrobiłam trzy testy-pozyt. Potem do gienka na usg-słuchaliśmy bicia serduszka:-) ale ja sobie wkręciłam, że babka właczyła płytę z innym bobasem i mnie oszukała:rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2:. Potem wszsytkie znaki ciąży a ja dopiero uwierzyłam, że jestem w ciąży jak uróśł mi brzuch...5 m-c. Jestem dziwolągiem:-). Ale teraz wezmę się za temp. może cos to przyspieszy

Hihihi,ja też nie wierzyłam,ale to z radości! :-D
Całą ciążę się cieszyłam ogromnie,mimo,że w 3cim miesiącu zostałam tylko,a raczej AŻ z Moją Ukochaną Zawartością Brzuszka! :-D :-D :-D
I tempki też nei mierzyłam. :no: :-)


Agutka-buziaki jestes the best;-)

Ojjj tam. :zawstydzona/y: Jak umiem,to pomogę. ;-)

Cze kobietki :happy:
U mnie ciężko :sad: tatuś nie dość, że jest dializowcem ("zdechły" mu nerki obie) to do tego serducho mu siada :sad: na wpisanie do rejestru biorców brak mu ekg wysiłkowego (za mało ma sił by je przejść) i właśnie wykryli mu, że to z powodu serducha :sad: po świętach ma się zgłosić na założenie bajpasów na żyły :sad: a do tego jest duże ryzyko tej operacji :sad: wiem, że nie ten wątek... ale tak mi smutno i źle :sad::sad::sad:

Bardzo mi przykro,Scully...

Małżuś napisał,że już wraca - nareszcie. ;-)
 
dziekuje za informacje:)to byl pierwszy cykl z bromocornem zobaczymy jak drugi wyjdzie...pewnie tez kilka tyg musi minąć aż organizm sie przyzwyczai:-)
 
Czyli bierzesz bromka i do tego jeszcze castangus? Bo ja od 1go dnia cyklu bralam casta a od wczoraj bromka i odstawialm casta bo myslalam, ze to za duzo bedzie... A ten oeparol to co?
Ja oczywiscie mierze tempke, bo na tym forum sie nie da inaczej;-)


Pokaz - zobaczymy co da sie zrobic:tak:


Oeparol to olej z wiesiołka

Scully przykro mi, trzymaj się dzielnie...
 
dziewczyny jestescie super:)
zastanawiam sie jak moge polepszyc sobie kondycje fizyczna przed ciążą
co powiecie na basen?

moze faktycznie zaloże sobie konto na 28dni.pl
;-);-);-)
 
dziekuje za informacje:)to byl pierwszy cykl z bromocornem zobaczymy jak drugi wyjdzie...pewnie tez kilka tyg musi minąć aż organizm sie przyzwyczai:-)
Pewnie tak. A mialas robiony monitoring, zeby sprawdzic, czy owulka jest w porzadku?

Oeparol to olej z wiesiołka
Aham - to moze ja tez go lykam. Tylko ja w aptece kupuje olej z wiesiolka w zielonym opakowaniu:-D
 
reklama
Do góry