reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Scully nie będzie bolało:tak: Zawsze to wiercenie jest okropne a pózniej to luzik;-)
No właśnie faceci....Mój powiedział, że jak dla niego to możemy się starać choćby teraz o następne dziecko. A jak przyszło co do czego to sięgnął po gumkę:eek:. To czyli jak to jest! A w dodatku właśnie on o nic nie pyta, tylko sobie spokojnie czeka aż mu oświadczę że się udało. A ja każdy dzień przeżywam, myślę o testach, jakiś objawach...ehhh szkoda gadać.
 
reklama
Scully nie będzie bolało:tak: Zawsze to wiercenie jest okropne a pózniej to luzik;-)
No właśnie faceci....Mój powiedział, że jak dla niego to możemy się starać choćby teraz o następne dziecko. A jak przyszło co do czego to sięgnął po gumkę:eek:. To czyli jak to jest! A w dodatku właśnie on o nic nie pyta, tylko sobie spokojnie czeka aż mu oświadczę że się udało. A ja każdy dzień przeżywam, myślę o testach, jakiś objawach...ehhh szkoda gadać.
U mnie jak wiatr zawieje mowi jak chcesz to mozemy miec ale ja nie chce zeby mi pozniej mowil sama chcialas
 
eee to u mnie jest inne podejście jednak...Mój chce bardzo, bardzo to wiem i tak było też przy pierwszym. Staraliśmy się on chciał, ale nie masakrował się tak myslami jak ja. W ogóle jak byłam w ciąży to jakoś tak było sama nie wiem....ale jest super tatusiem:tak::tak::tak:

Svensonka dostałaś???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Svensonka dostałaś???
tak kochana dostalam dziekuje sproboje zrobic troche to skomplokjowane ale zobacvzymy na co mamuske stac he he
'


U mnie moj s umie chce ale teraz go nie ma calymi dniami bo praca i praca a co dopiero bedzie pozniej a ja z dwujka nie wiem jak sobie poradze.Nienawidze samotnosci uwielbiam ludzi i rozmowy a z malym malenstwem za duzo nie po polemizujesz i to mnie przeraza ze bede samotna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A myslisz ze ja to jak mam???? Mój M. wychodzi o 6 rano i wraca o 19. W sobotę zawsze znajdzie sobie coś do roboty a i w niedzielę czasami. Ja siedzę z małym w domu a na spacery sama jak palec, bo wszystkie babki wyemigrowały. A te co zostały to albo bezdzietne, albo zapracowane. Michał nie ma dzieci wokół siebie, bo cała rodzina z mojej strony jest 500km od nas, a ze str. M. są już starsi. W okolicy mieszkam od niedawna i nie ma pomysłu jak kogoś zagadać bo nie ma tu placu zabaw:szok: także u mnie też jest porażka. Boję sie czy sobie dam radę z dwójką bo Michał jest jeszcze mały i oczekuje ode mnie ciągłej uwagi. do tego boję sie najbardziej ciąży. Jak mieszkałam w Hiszpanii to też byłam samotna, ale przynajmnije jak wyszłam na plac zabaw to tam roiło się od matek z dziećmi:sorry::sorry::sorry: a tu jak na pustyni....EEEEHHHHH.....
 
Witam wszystkie staraczki :-)

Ja byłam dziś u swojej pani doktor. Odebrałam wyniki cytologii i dostałam kolejny przykaz. Na razie mam nie zastanawiać się nad żadną owulacją, nie kupować termometru i serduszkować, serduszkować, serduszkować :-) Dostałam recepte na kwas foliowy, a jako zalecenie.. dużo luzu :-D

Mój mąż czasem podejmuje temat maleństwa ale zazwyczaj niestety dopiero jak ja go rozpoczne...

Kurcze jak ja bym chciała umieć o tym nie myśłeć :-( ale zupełnie mi się nie udaje... :-(
 
A myslisz ze ja to jak mam???? Mój M. wychodzi o 6 rano i wraca o 19. W sobotę zawsze znajdzie sobie coś do roboty a i w niedzielę czasami. Ja siedzę z małym w domu a na spacery sama jak palec, bo wszystkie babki wyemigrowały. A te co zostały to albo bezdzietne, albo zapracowane. Michał nie ma dzieci wokół siebie, bo cała rodzina z mojej strony jest 500km od nas, a ze str. M. są już starsi. W okolicy mieszkam od niedawna i nie ma pomysłu jak kogoś zagadać bo nie ma tu placu zabaw:szok: także u mnie też jest porażka. Boję sie czy sobie dam radę z dwójką bo Michał jest jeszcze mały i oczekuje ode mnie ciągłej uwagi. do tego boję sie najbardziej ciąży. Jak mieszkałam w Hiszpanii to też byłam samotna, ale przynajmnije jak wyszłam na plac zabaw to tam roiło się od matek z dziećmi:sorry::sorry::sorry: a tu jak na pustyni....EEEEHHHHH.....
No ja mieszkam w Szwecji 7 lat juz mam tu rodzinke ale z nikim kontaktu nie utrzymuje wszyscu haruja jak woly albo imprezuja mam teraz 2 kolezanki z malymi dziecmi ale zadko sie spotykamy bo nie chce byc nachalna i tylko tv ogladam w necie siedze gotuje albo sprzatam ostatnio nawet sie sama zlapalam ze chce 2 dziecko chyba z nudow bo ciagle sie nie moge zdecydowac drugie dziecko czy studja njormalnie masakra

Witam wszystkie staraczki :-)

Ja byłam dziś u swojej pani doktor. Odebrałam wyniki cytologii i dostałam kolejny przykaz. Na razie mam nie zastanawiać się nad żadną owulacją, nie kupować termometru i serduszkować, serduszkować, serduszkować :-) Dostałam recepte na kwas foliowy, a jako zalecenie.. dużo luzu :-D

Mój mąż czasem podejmuje temat maleństwa ale zazwyczaj niestety dopiero jak ja go rozpoczne...

Kurcze jak ja bym chciała umieć o tym nie myśłeć :-( ale zupełnie mi się nie udaje... :-(
No kochana tak sie nieda my jak przekupy na targu nagadac i namyslec sie nie mozemy he he
Ale codownie jest pomarzyc nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No właśnie faceci to jacyś są.....ja nie wiem:no::no::no: Mój tak samo tysiąc tematów a tego nie poruszy ale bobasa chce okropnie!!!:sorry: to sam się nie zrobi..chyba:eek:
 
No właśnie faceci to jacyś są.....ja nie wiem:no::no::no: Mój tak samo tysiąc tematów a tego nie poruszy ale bobasa chce okropnie!!!:sorry: to sam się nie zrobi..chyba:eek:
Slodka jestes moj przy pierwszym nagadal mi ze robil teasty i jest bezplodny a kilka miesiecy pozniej oskarek sie urodziel he he normalnie kawal

Slodka jestes moj przy pierwszym nagadal mi ze robil teasty i jest bezplodny a kilka miesiecy pozniej oskarek sie urodziel he he normalnie kawal
Jak sie wysyla zaproszenia aby ktos byl twoim znajomym?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry