reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Aha!!! Ale i tak się zdarza że dziewczyny 20stki planują babosay:-):-):-) Ale fajnie, że się ułożyło i jesteś szcześliwa:tak::tak::tak:
 
Dobra to ja spadam, może pózniej się odezwę. miłego wieczoru:-)
Hehehe no to masz podwójną dawkę! Z dwoma maluchami będzie jeszcze lepiej zobaczysz!!!
 
oczywiscie, ze tak pytanie tylko czy masz normalną jak zawsze @ czy jest jakaś inna?



ważne jest, zeby robic wszystko systematycznie. Ja np mierze tempke w tygodniu o 5:30 bo tak wstaje do pracy , weekendy mam wolne a i tak wstaje o 5:30 na pomiar mimo, ze bardzooo mi sie nie chce ;-)



pamiętaj, ze chłopaki muszą się regenerować, a zbyt częste przytulaski nie pomagają w zajsciu no chyba, ze macie zalecone codziennie jak my bo mamy zbyt duzo chłopaków i przez przerwe obumierają

@ chyba normalna dosc obfita malo skrzepów duzo krwi( ale nie wiem czy to ma znaczenie) dzis rano 36,5 a w zeszlym 2dc 36,3 wiec temp troche wyzsza zobacze jak dlugo krwawienie bedzie trwalo:sorry::sorry:
 
Dziewczyny u mnie dzis 8 dc, @ skonczyla sie wlasciwie w poniedzielek (6dc) - mialam jeszcze bardzo delikatne plamienie, wczoraj zupelnie sucho a dzis jakis taki dziwny sluz - lekko rozowy...nie wiem czy to moze jeszcze pozostalosci @ ale nie wyglada, zupelnie innaczej i tylko dzis wieczor sie pojawil, macie jakis pomysl skad cos takiego??
 
Dziewczyny u mnie dzis 8 dc, @ skonczyla sie wlasciwie w poniedzielek (6dc) - mialam jeszcze bardzo delikatne plamienie, wczoraj zupelnie sucho a dzis jakis taki dziwny sluz - lekko rozowy...nie wiem czy to moze jeszcze pozostalosci @ ale nie wyglada, zupelnie innaczej i tylko dzis wieczor sie pojawil, macie jakis pomysl skad cos takiego??

ja tez tak nieraz mam po @ czasem nawet w trakcie raz leci potem dzien przerwy i znow nie martw sie to normalne;-)
 
No a co mozna planowac w wieku 20 lat? chyba wyjscie na dyskoteke w weekend ale teraz milosc mojego zycia
a czy wiek 20 lat to zły wiek na planowanie dziecka jeżeli ludzie sie kochają i tego pragną. hm? Ja jak skończyłam 20 lat zaczełam myśleć o macieżyństwie.. mój M też bardzo chciał tak wiec zaczeliśmy się starać. Zostałam mamą w wieku 21lat i nie uważam tego za błędu życiowego.
Kochamy naszego synka nad życie:)) a teraz pragniemy drugiego dziecka już od roku... tylko ze teraz jakos ciezej troszke...
każdy ma widocznie swój czas :)
 
reklama
No ja tak samo mam delikatne plamienia nie wiadomo skąd...chyba luzik:tak: Ja jutro zaczynam mierzenie tempki i obserwacje....trzymajciek kciuki za systematycznośc:-)
 
Do góry