reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

svensonka możemy sobie podac łapki jak chodzi o mężow - mój też luz, blues i orzeszki... a ja fiksuje

kerna i tak trzymaj! ja mam malutki domek, mało miejsca dla naszej trójeczki, do tego studiuję ciągle z zaległościami, ale nie zwracam na to uwagi - tak samo: chcę i koniec! poza tym też mam lekki stresik, bo moja mama poroniła w 6 mcu ciążę bliźniaczą.... a ja w pierszej też miałam skurcze w 6 mcu ale mój gin opanował sytuację i mały urodził sie w 38tc.. także nie powiem - lekkiego stresa mam, ale nic to MA BYĆ DZIDZIA :-)
 
reklama
nie bój sie, głowa do góry i myśl pozytywnie:tak::tak::tak:Ja tez pragne córeczke a ztym zaplanowaniem wszystkiego tez tak mam:-D:-D:-D Musze wiedziec wszystko co gdzie i kiedy...ale tak sie nie da niestety
no wlasnie ciagle pytam mezula zeby pogadac a on mi na to jak bedzie czas to pogadamy najlepiej jakbysmy zafasolkowali w wakacje to w przyszlym roku bede miala wyspokie maciezynskie ze szweckiego urzedu no i najwazniejsze wieksze mieszkanko
a ja kombinatorna jak zwykle mysle aby zaczac juz w styczniu bo po 6 latach ze sirala kto wie ile to bedzie trwalo
 
svensonka możemy sobie podac łapki jak chodzi o mężow - mój też luz, blues i orzeszki... a ja fiksuje

kerna i tak trzymaj! ja mam malutki domek, mało miejsca dla naszej trójeczki, do tego studiuję ciągle z zaległościami, ale nie zwracam na to uwagi - tak samo: chcę i koniec! poza tym też mam lekki stresik, bo moja mama poroniła w 6 mcu ciążę bliźniaczą.... a ja w pierszej też miałam skurcze w 6 mcu ale mój gin opanował sytuację i mały urodził sie w 38tc.. także nie powiem - lekkiego stresa mam, ale nic to MA BYĆ DZIDZIA :-)
mi sie wogole wydaje ze im obojetne ale ze my chcemy to czasami udaja ze sluchaja o tym wszystkim choc ja narazie nie mam zielonego pojecia o niczym czytam tu o mierzeniach temp a ja nie mam pojecia na czym to wszystko polega kiedy mierzyc co i jak normalnie jestem bladziutka jak dziewica orleanska he he
 
mój A. wiem że też bardzo chce drugą dzidzię... no ale jego spokój mnie rozbraja, chociaż pewnie to wynika z tego, że ma więcej pracy i nie ma czasu myśleć o wszystkim... ja między kolejnym praniem, garami i prasowaniem, między pieluchami i histeriami małego marzę sobie o drugim takim bobasku ;-)
 
witam i ja. dołączam do Waszego zacnego grona:-) Ja po pierwszej nieudanej próbie. A taką miałam nadzieję, że będą cudowne święta! Życzę powodzenia testującym:tak:

Nie przejmoj sie teraz moja tez pierwsza...

Skąd ja to znam. :sorry:


Dziewczyny oni chyba wszyscy tacy- moj tez bardzo chce ale po co ciagle o tym myslec i gadac?:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marulko, po pierwszej wizycie u lekarz miałam brać witaminki, kwas foliowy i spokojnie się starać. Dał mi również duphaston. Po 3 nieuda nieudanych próbach miałam zacząć go przyjmować-w drugiej połowie cyklu przez 10dni. Kolejną wizytę mama w styczniu.
Niestety nie mogłam tak bezczynnie czekać i zaczęłam badania-tak sama dla siebie. Zrobiłama w 2dc FSH LH i Estradiol. Na kolejne idę już w piątek-progesteron i prolaktyna.
Na styczniową wizytę będę już przygotowana. Będzie można przejść do innego etapu badań-lub może do monitoringu.
 
Gdzie ci mezczyzni he he pamietacie to cudowni tacy nic tylko praca i praca zglupieje normalnie
za godzinke ide odebrac oskarka z przedszkola zrobilam juz zupe jak przyzwoita matka polka pojade do kumpeli ktora ma 3 miesiecznego synka i bede marzyla jak zawszeeeeee
 
reklama
Do góry