reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
przykro mi kochana z powodu kotka...ja mam psa od roku i nie wyobrażam sobie, żeby go zabrakło..kiedyś miałam dwa szczury i jak oba (naraz) poszły do uśpienia z powodu choroby, po 3 latach mieszkania z nami, to wyłam jaj bóbr przez 3 dni...także wyobrażam sobie co czujesz..
 
witam wszystkich

mi kot zdycha....:-( była z nami juz ponad 13lat i tak mi sie ryczec chce.... rodzice pojechali z nią do weterynarza i mają do mnie zadzwonić jak wrócą do domu.. :-(

zielona wampirzyca
super! 3mam kciuki!!
kurcze tak mi przykro, biedna kocina, może jeszcze coś da się zrobić??
tempka w górę!!!!!Hura!!!!!Oby to była dobra oznaka!!!!!!!
hura hura huuuuuuuuuuuuura :-D:-D:-D:-D:-D
Czytałam na tutaj na forum o testach owulacyjnych. Wszyscy tak bardzo zachwycają się testami z Allegro od testoludka. Ja się na nich bardzo zawiodłam.

Ponieważ tez od dłuższego czasu bezowocnie staramy się o dzidzie kupiłam testy na Allegro od dwóch osób: właśnie testoludka i app80. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że będę mogła zrobić test konsumencki, bo moja Pani ginekolog skieruje mnie na monitoring USG.
icon_smile.gif


W tajemnicy przed nią (skoro testy już były w domu) robiłam jedne i drugie testy. Na monitoringu wyszo, że mam cykle bezowulacyjne. A testy od testoludka wykazały mi, że owulacja była. Nie muszę chyba pisać ile łez zawodu wylałam.
icon_sad.gif
Te drugie cały czas wychodziły negatywne, wiec wynik pokrywał sie z rzeczywistością.

Postanowiłam zatem Was ostrzec przed tymi testami, bo po co ktoś inny też ma płakać i robić sobie fałszywe nadzieje.
icon_sad.gif
ja się na testach od testoludka nie zawiodłam, a tuiłam i ciążowe i owulacyjne
tyle że test owu nie pokazuje że owulacja faktycznie była tylko że może wystąpić w przeciągu 12-36 godzin

a tak w ogóle to ja już po pracy , dzisiaj tylko 3 godziny byłam :))
test owu miałam wczoraj pozytywny więc pewnie w najbliższych dniach będzie skok i ostro działamy. jutro zaczynam brać primolut,. brała to któraś z Was??
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczynki,

Zielona, trzymam mocno kciukasy...;-)

a tak w ogóle to ja już po pracy , dzisiaj tylko 3 godziny byłam :))
test owu miałam wczoraj pozytywny więc pewnie w najbliższych dniach będzie skok i ostro działamy. jutro zaczynam brać primolut,. brała to któraś z Was??

a co to jest ten primolut...?

Ja jeszcze testów nie używałam, kupiłam, czekają na swoją kolej... może jutro już zaczne, choć boję sie trochę...;-)
 
Cześć Dziewczynki,

Zielona, trzymam mocno kciukasy...;-)



a co to jest ten primolut...?

Ja jeszcze testów nie używałam, kupiłam, czekają na swoją kolej... może jutro już zaczne, choć boję sie trochę...;-)
primolut jest chyba na zwiększenie progesteronu, mam brać od 16 dc
 
reklama
Do góry