reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Tak wiec w przyszlym tyg nie bedzie mnei tu na forum - ale mimo wsyzstko bede trzymala za Was kciuki w nadzieji ze po powrocie do domu dowiem sie o kolejnych Waszych fasoleczkach... Powodzenia dziewczyny!
To my będziemy trzymać za Ciebie kciukasy, żebyś szybko wróciła do domku i do nas:tak::tak:No i oczywiście w zdrowiu:tak:. Będziemy czekać z niecierpliwością na wieści. Głowa do góry:tak:
Emma 75
Eijf jedna moja koleżanka zaciążyła po 4 latach starań, druga po 6. fajnie że im się udało ale ja sobie nie wyobrażam takiego scenariusza dla siebie.


Ja chyba bym nie miała tyle cierpliwości:szok:, chociaż jeśli była to walka o pierwsze dziecię to myślę, że mimo wszystko była bym wytrwała
 
no właśnie, one walczyły o pierwsze dziecko, to jednak inaczej.

a u mnie nic w temacie staraniowym, ten cykl stracony, nawet nie wiem czy owu była bo tempki jakoś strasznie niskie, ale nawet gdyby była to i tak wielkiej różnicy przecież by nie było.
 
Hej Dziewczyny,ja na chwilę bo obiecałam,poza tym niektóre wejdą specjalnie tylko po to by zobaczyć co wyszło.
Tak jak się spodziewałam,wczoraj wieczorem zaczeła mnie boleć głowa i brzuch na @....dziś rano temp spadła trochę,tak więc jestem pewna ze przyjdzie @....tak mam przy braniu moich tabletek. Więc najdalej jutro powinna być @. Jednak EMMA miała rację co do cyclo-progynovy. Czas zaczął nowy piąty cykl,tym razem bez hormonów,ale z wyciągiem z wiesiołka i lnu oraz z tempkami....

Oczywiście,żeby nie było zrobiłam test ciążowy,ale pewnie jak się domyślacie była jedna i tylko jedna kreska.

Ok, ja już dziś nie będę tutaj zaglądać jutro też nie,więc miłego weekendu i do poniedziałku.

Aha i wypiszcie mnie z testowań i wpiszcie do staraczek,tym razem nie wiem kiedy testowanie bedzie....
 
Hej Dziewczyny,ja na chwilę bo obiecałam,poza tym niektóre wejdą specjalnie tylko po to by zobaczyć co wyszło.
Tak jak się spodziewałam,wczoraj wieczorem zaczeła mnie boleć głowa i brzuch na @....dziś rano temp spadła trochę,tak więc jestem pewna ze przyjdzie @....tak mam przy braniu moich tabletek. Więc najdalej jutro powinna być @. Jednak EMMA miała rację co do cyclo-progynovy. Czas zaczął nowy piąty cykl,tym razem bez hormonów,ale z wyciągiem z wiesiołka i lnu oraz z tempkami....

Oczywiście,żeby nie było zrobiłam test ciążowy,ale pewnie jak się domyślacie była jedna i tylko jedna kreska.

Ok, ja już dziś nie będę tutaj zaglądać jutro też nie,więc miłego weekendu i do poniedziałku.

Aha i wypiszcie mnie z testowań i wpiszcie do staraczek,tym razem nie wiem kiedy testowanie bedzie....
przykro mi.... :-( ale może jeszcze do puki nie ma @ jest nadzieja bo to że jest spadek temp nie musi oznaczać zaraz nadchodzącej @ :sorry2:


MIŁEGO WEEKENDU!
 
Hej Dziewczyny,ja na chwilę bo obiecałam,poza tym niektóre wejdą specjalnie tylko po to by zobaczyć co wyszło.
Tak jak się spodziewałam,wczoraj wieczorem zaczeła mnie boleć głowa i brzuch na @....dziś rano temp spadła trochę,tak więc jestem pewna ze przyjdzie @....tak mam przy braniu moich tabletek. Więc najdalej jutro powinna być @. Jednak EMMA miała rację co do cyclo-progynovy. Czas zaczął nowy piąty cykl,tym razem bez hormonów,ale z wyciągiem z wiesiołka i lnu oraz z tempkami....

Oczywiście,żeby nie było zrobiłam test ciążowy,ale pewnie jak się domyślacie była jedna i tylko jedna kreska.

Ok, ja już dziś nie będę tutaj zaglądać jutro też nie,więc miłego weekendu i do poniedziałku.

Aha i wypiszcie mnie z testowań i wpiszcie do staraczek,tym razem nie wiem kiedy testowanie bedzie....

o rany znowu mnie zawiodla intuicja! bylam przekonana ze sie udalo. przykro mi tym bardziej ze wczoraj cie strasznie namawialam do testowania:-( przytulam mocno!!

czesc dziewczyny jak samopoczucie??
u mnie wciaz kiepsko w gardle mam piec hutniczy, odezwal sie kaszel i do tego jeszcze strasznie smiesznie mowie:wściekła/y:
ff wyznaczylo mi wstepnie owu, i wedlug tego jest dzis 5dpo choc ja mysle ze raczej 4. no ale to wyjdzie w praniu...:blink:
 
jagodka-nieeeeee!!!!!no co do cholery!?dlaczego zadna nie moze przerwac tej zlej passy???no i widzisz,nawet tak pieknie rysujacy sie wykres nie musi zwiastowac fasolki.jest mi przykro.naprawde.mam juz dosyc czytania ze kolejnej sie nie udalo.


ja pewnie bede nastepna...w nadchodzacym tygodniu.dla mnie to naprawde abstrakcja!nie potrafie wyobrazic sobie tych dwoch kresek.nie wiedzialam ze staranie bedzie tak stresujace i smutne wlasciwie:((((

czasem sobie myslalam ze moze sie udalo bo mam codzienne bole podbrzusza i klucie w pachwinach(to nowosc akurat) ale z drugiej strony mysle tez ze takie bole to chyba raczej zaczynaja sie dopiero od zaplodnienia...a cos za wczesnie byloby na to rzekome zaplodnienie.poza tym pewnie daloby o sobie znac cos jeszcze.Wszystko juz wlasciwie mialam tylko nie nabrzmiale bolace piersi a one wlasnie nic a nic....oh jak mnie ten cykl smuci.szczegolnie ze znajoma w ciazy .dopiero poczatek a ona o niczym innym nie mowi.kiedys zartowalysmy ze pewnie razem zaciazymy ale boje sie ze tak nie bedzie.

emma-4,6 lat to strasznie dlugo.mam nadzieje ze nie bede musiala ale nawet nie ma dla mnie takiej opcji.mysle ze duzo wczesniej zdecydowalabym sie na pomoc ze strony lekarzy.
 
reklama
Dzieńdoberek:-) pomimo beznadziejnej pogody. Czekam na @ ma się zjawić w środę( oby nie ..) a jak narazie to bolą mnie tak moje piersi odczuwam siłę grawitacji:zawstydzona/y: się okaże co będzie. Pamiętam z Paulinką, że jak nie dostałam okresu w ten dzień co wypadał to wiedziałam że to ciąża:-) u mnie jak w szwajcarskim zegarku punktualnie, ale to wcale nie znaczy, że teraz też ma tak być:confused:
 
Do góry