reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Eijf dziwne te bóle rzeczywiście, na pewno musi się upewnić, że to nie pozamaciczna. ale rozumiem, że już jej znaleźli pęcherzyk w macicy? który to tydzień?
 
reklama
Kusska cykl jest straconym jeśli nie ma starań, i tak bez monitoringu nigdy nie wiadomo dokładnie kiedy była owu, zresztą dokładny dzień nawet nie jest potrzebny jeśli starania regularne :-)
 
Kusska cykl jest straconym jeśli nie ma starań, i tak bez monitoringu nigdy nie wiadomo dokładnie kiedy była owu, zresztą dokładny dzień nawet nie jest potrzebny jeśli starania regularne :-)

dlatego licze na to ze owu byla tak jak mi wyznaczyl ff ewentualnie dzien pozniej heh. 21dc mialam tempke 37 czyli jeszcze w miare normalna ale juz 22dc mialam 38 wiec obie zaznaczylam jako zaklocone. no coz bedzie co ma byc:happy2: a z tym sluzem to bylo dziwne bo w sumie byl juz taki metny ale nadal sie ciagnal i uczycie wilgotnosci bylo, nie wiedzialam co zaznaczyc choc teraz bardzie na creamy mi to wyglada hehe
 
Kusska ff na pewno wyznaczył Ci źle, 20dc miałaś najlepszy śluz płodny i jedyny dzień z eggwhite, no jak to może być 1dpo, bez sensu. ale to w sumie nieistotne, ważne że starania były w okolicach skoku :-)
 
Na początek witam wszystkie kobietki:-)


Scully jak tam twoja @ jest czy nie ma? :sorry2: :happy2:
Jeszcze nie ma, ale ostatnio w takim terminie dostałam pod wieczór... Brzuszek już mnie trochę pobolewa...i humory mam...:-( Mój już dostał z 5 okrzanów...za co? a bo ja wiem...:-(


jagódka1231 -ja tam jeszcze trzymam kciuki za ciebie;-)
 
Eijf dziwne te bóle rzeczywiście, na pewno musi się upewnić, że to nie pozamaciczna. ale rozumiem, że już jej znaleźli pęcherzyk w macicy? który to tydzień?
dopiero poczatek.pecherzyk w macicy.za male by mogli powiedziec ktory tydz.chyba 4.w kazdym razie ona mowi ze w nocy ma potworne bole(czy w dzien) ktore trwaja z 10-15 min tak ze nogi jej dretwieja i np sie poci.czegos takiego nie slyszalam,ale moze kazdy reaguje ianczej...
 
emma-fajnie ze nie opuscials nas na dobre.ja tez mam momenty w ktorych albo nie chce mi sie czytac albo pisac szczegolnie gdy nie jestem w temacie,ale mimo wszystko kusi by posprawdzac co u znajomych

kusska-wiem ze brakuje nam wiary ale cykl rzeczywiscie jest stracony jak sie nic nie robi.reszty nie przewidzisz.ta moja znajoma miala cykle jak z kosmosu.wlasciwie nie wiedziala czy ta jej owu byla czy nie.cykle od 33 do ponad 50 dni i widzisz,udalo sie jej szybciej niz mnie.

a u nas szaro,kolezanka odwolala spotkanie wiec ja sobie polenie sie w domu.a co.troche posprzatam ale poza tym nawet nigdzie nie wychodze.oh jeszcze 2 tyg i wakacje mam:)mam nadzieje ze omina nas chorobska.staram sie jak moge.wlasnie wycisnelam swieze owoce.wiadomo witamina c.w ogole pozeram kanapki z ogorkiem kiszonym i cebula...ta znajoma wlasnie kisila ogorki i tak u niej podpztrzylam.zawsze mam takie etapy ze na cos mnie wezmie i potem jadam to do znudzenia.
 
reklama
dopiero poczatek.pecherzyk w macicy.za male by mogli powiedziec ktory tydz.chyba 4.w kazdym razie ona mowi ze w nocy ma potworne bole(czy w dzien) ktore trwaja z 10-15 min tak ze nogi jej dretwieja i np sie poci.czegos takiego nie slyszalam,ale moze kazdy reaguje ianczej...

bardzo to dziwne, nie spotkalam sie jeszcze z czyms takim. dziwne tez ze lekarze nie wiedza co to hmm..
 
Do góry