reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

kobietki a odbiegając od tematu wieku - ile czasu już się staracie i jeśli macie doświadczenie to jak było z poprzednimi ciążami?

Marulka, ja zaszłam w pierwszą ciążę w drugim cyklu po odstawieniu tabletek anty a teraz odtsawiłam latem i teraz wypada,że kończy sie 4 cykl....

cześć ja wreszcie po pracy, normalnie mam dość kurcze przydałby mi się urlop :(

Witaj mmm....ja jeszcze godzinke w pracy...
 
reklama
dziewczynki,

ja spadam, bo normalnie sie w papierach w robocie nie mogę odgrzebać...
Całuję was mocno...

za jagódkę trzymam kciukasy, ze hej...;-)

a biedroneczka coś sie ostantio nie odzywała...:tak: Mam nadzieję, że u niej wszystko ok.

Wpadnę na chwilkę jutro rano!!!
Buziale

buziale!!!
 
wiesz co mnie zastanawia?? ff wyznaczył ci owy na 16 dc to czemu test owu był ujemny??

No mmm..właśnie robiłam testy od czwartku do niedzieli i niestety wszystkie były ujemne jeśli patrzymy na jakość drugiej kreski....natomiast najsilniejsza druga kreska była w piątek,ale nadal nie była identyczna jak kontrolna....stąd zaznaczyłam wszędzie test ujemny...a robiła testy "ovu quick" jedynie co wiem napewno to to,że miałam śluz płodny..
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja sie powoli żegnam.. Będę wdzięczna za wszystke kciuki...jutro wszystko się wyjaśni.....kwestia jaka będzie tempka i czy pojawi się plamienie....zrobię być może jutro test ciążowy,ale nie jestem pewna czy bedę mogła wam jutro przekazać wynik....być może poczekam z testem do niedzieli...jeszcze nie zdecydowałam.....boję sie bardzo więc nie dziwcie się...wiem wiem....co ma być to będzie...!!!!!
Narazie jestem dobrej myśli....ale w weekend może wszystko prysnąć....!!!!!!
 
reklama
Do góry