reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
kobietki a odbiegając od tematu wieku - ile czasu już się staracie i jeśli macie doświadczenie to jak było z poprzednimi ciążami?
u nas o Filipa staraliśmy sie od stycznia i zaciążyłam w marcu :tak:

a teraz.... staralismy się od sierpnia 2008- do kwietnia 2009 i nic.... :-( zrobiliśmy przerwę na lato i teraz od października na nowo.... :sorry2: :happy2:
 
my jak już powiedziałam wcześniej: Olek po 6 miesiącach (ale bez badań, po prostu się nie udawało)
a teraz w sumie od trzech miesięcy się "nie wystrzegamy" a teraz wzięłam się ostro za sprawdzanie jak cykl itd...
a w przyszłym tyg. wybiorę sie do gina. Po porodzie lekarz mój prowadzący zażartował: Normalnie się pani błona dziewicza zrekonstruowała" - w sensie że tak dobrze zniosłam poród. Teraz miałam roczną przerwę od gina i czas pójść się zbadać :cool:
 
A ja dzisiaj z kumpelami w ramach odprężenia uderzam w tango wieczorem... z jednej strony sie ciesze, bo tam towarzystwo niedzieciate, więc mózg mi troche sie odciaży od myślenia o dzidzi...

a z drugiej strony chętnie bym sie z Wami kiedyś spotkała... na ploteczki w realu!!!!;-)
polecam się wkońcu obie mieszkamy w Wawie i martilla też
Nie denerwujcie mnie bo ja w styczniu kończę 30......
ja skończyłam w lipcu :sorry2:
kobietki a odbiegając od tematu wieku - ile czasu już się staracie i jeśli macie doświadczenie to jak było z poprzednimi ciążami?
z Wiką zaszłam 2 lata po odstawieniu tabsów ,ale bez specjalnych starań a teraz to 9 cykl:dry: a przy okazji witam nową staraczkę
 
No moj mąż jak sadzone to tylko z mizeria jada. ale z tym szpinakiem to tez fajny pomysl. kiedys sprobuje.

to super szybki i pyszny obiad - szpinak mrożony rozmrażam na patelni, do tego dwa ząbki czosnku i przyprawy wg uznania, zalewamy śmietaną 18% (dużą) i takim sosem polewamy ugotowany makaron (np kolanka) - ja mieszam w garnku i podaję w miseczce... mniam :-)
 
reklama
dziewczyny ja znikam wiec mówię baj! :))
zycze wam miłego popołudnia i wieczorku!
I do jutra być może ;-)
ja dziś sobie zaszaleję a nawet i jutro i po jutrze i tak co dziennie bede szalała a co!:-D:cool2::-)
 
Do góry