reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Cześć dziewczyny!

Wczoraj miałam pierwszą wizytę u gieni. Według "magicznego kółeczka" pani doktor moja ciąża ma już 7 tygodni ale na USG wyszło, że Kruszynka jest sporo młodsza i dziś osiągnęła 5 tydzień. Także nawet suwaczek źle liczy ;-);-)

Nie widać w takim razie jeszcze bijącego serduszka ale tylko "domek" dla Kruszynki. Nie fajną wiadomością okazało się tylko to, że trofoblast (czyli to czym się Kruszynka się odżywia) ma cechy odklejania i mam przepisany lek na tą przypadłość:tak::tak::tak: Więc mam nadzieję, że Kruszynka sobie poradzi i nie będzie już więcej straszyć Mamusi i Tatusia

Trzymajcie zatem kciuki mocno aby było dobrze :tak::tak::tak:
 
Cześć dziewczyny!

Wczoraj miałam pierwszą wizytę u gieni. Według "magicznego kółeczka" pani doktor moja ciąża ma już 7 tygodni ale na USG wyszło, że Kruszynka jest sporo młodsza i dziś osiągnęła 5 tydzień. Także nawet suwaczek źle liczy ;-);-)

Nie widać w takim razie jeszcze bijącego serduszka ale tylko "domek" dla Kruszynki. Nie fajną wiadomością okazało się tylko to, że trofoblast (czyli to czym się Kruszynka się odżywia) ma cechy odklejania i mam przepisany lek na tą przypadłość:tak::tak::tak: Więc mam nadzieję, że Kruszynka sobie poradzi i nie będzie już więcej straszyć Mamusi i Tatusia

Trzymajcie zatem kciuki mocno aby było dobrze :tak::tak::tak:

Kochaniutka,no to jeszcze raz gratulacje!!!

Bądź pod stałą opieką lekarza i bierz leki które ci przepisała. No i nie wolno ci się przemęczać i denerwować,to naprawde ważne!!!!!!!!!!

3mam kciuki za ciebie i twoje maleństwo!!!
 
Witam, czytam was od rana ale nie bardzo miałam odwagę sie pokazać.

Siedzę w krzaczorach, bo zrobiłam testa i znów I krech - wiem, ze to dopiero 10dpo. ale i tak taki widok ma swoja moc.

Po za tym czuję, ze będzie@ - ja to po prostu wiem i tyle!!!!

Chciałam sie tylko przywitać i życzyć powodzenia wszystkim!!!!

Agniesiar bo zaraz ja Ci dokopie jak Ty chcialas niedawno mi:angry::angry::angry: za te10 dpo:angry::angry::angry:

A jaka piekna tempka jaki piekny wykresik:-):-):-) te testy nic nie swiadcza:angry::angry::angry: za wczesnie:angry:
 
Cześć dziewczyny!

Wczoraj miałam pierwszą wizytę u gieni. Według "magicznego kółeczka" pani doktor moja ciąża ma już 7 tygodni ale na USG wyszło, że Kruszynka jest sporo młodsza i dziś osiągnęła 5 tydzień. Także nawet suwaczek źle liczy ;-);-)

Nie widać w takim razie jeszcze bijącego serduszka ale tylko "domek" dla Kruszynki. Nie fajną wiadomością okazało się tylko to, że trofoblast (czyli to czym się Kruszynka się odżywia) ma cechy odklejania i mam przepisany lek na tą przypadłość:tak::tak::tak: Więc mam nadzieję, że Kruszynka sobie poradzi i nie będzie już więcej straszyć Mamusi i Tatusia

Trzymajcie zatem kciuki mocno aby było dobrze :tak::tak::tak:
trzymam kciuki żeby dzidzia już was nie straszyła :)
a jak z bromergonem odstawiłas??
 
reklama
Noukie zgadzam się z tobą!!!!:tak: Agniesiar musi trochę odpocząć i się uspokoić i bedzie dobrze!!!!!

Ale też bym jej :wściekła/y::szok: dokopała za ten test :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


No niech sie uspokoi:sorry: ale przeciez to za wczesnie:no: ma taki piekny wykresik i ten progesteron taki wysoki i zrobila testa 10 dpo i sie lamie:sorry::sorry::sorry: sama mi kiedys napisala tylko nie badz wsciekla jak na tym tescie w 10 dpo zobaczysz jedna kreche:eek: Ach ta moja kobietka:sorry::sorry::sorry: Czekam tu na Ciebie...................:sorry::sorry::sorry:


Nikiforko gratuluje domku dla dzidzi:-):-):-)
 
Do góry