reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam, czytam was od rana ale nie bardzo miałam odwagę sie pokazać.

Siedzę w krzaczorach, bo zrobiłam testa i znów I krech - wiem, ze to dopiero 10dpo. ale i tak taki widok ma swoja moc.

Po za tym czuję, ze będzie@ - ja to po prostu wiem i tyle!!!!

Chciałam sie tylko przywitać i życzyć powodzenia wszystkim!!!!

Kochaniutka,czekałam cały dzień na ciebie,żeby nie powiedzieć,żę Wieczność!!!:-D

Oj oj....powinnaś dostać po tyłku za tego testa!!!Ale się nakręcasz negatywnie!!!!NIe podoba mi się to!!! Przecież to dopiero 10dpo,więc jeszcze nic nie bedzie widać...sama o tym wiesz!!!!!

POczekaj spokojnie,proszę i nie łam się!!!!!!!!!!!!!:tak:
 
reklama
Kochaniutka,czekałam cały dzień na ciebie,żeby nie powiedzieć,żę Wieczność!!!:-D

Oj oj....powinnaś dostać po tyłku za tego testa!!!Ale się nakręcasz negatywnie!!!!NIe podoba mi się to!!! Przecież to dopiero 10dpo,więc jeszcze nic nie bedzie widać...sama o tym wiesz!!!!!

POczekaj spokojnie,proszę i nie łam się!!!!!!!!!!!!!:tak:

zrobiłam go po prostu przeczuwałam, ze taki będzie wynik, nie mogę wytrzymać spojrzeń i tekstów osób z mojego otoczenia

mama sugeruje, ze inaczej wygladam,
niania mojej Julci powiedział mi że coś jej się widzi

A Ja wiem po prostu czuję!!!!

Nie chcę sie łudzić znów bez sensu - mam czuja i tyle - a oni wszyscy mnie jeszcze wkurzają!!!!

Ale nie ważne - koniec tematu!

Co u ciebie
 
zrobiłam go po prostu przeczuwałam, ze taki będzie wynik, nie mogę wytrzymać spojrzeń i tekstów osób z mojego otoczenia
mama sugeruje, ze inaczej wygladam,
niania mojej Julci powiedział mi że coś jej się widzi
A Ja wiem po prostu czuję!!!!
Nie chcę sie łudzić znów bez sensu - mam czuja i tyle - a oni wszyscy mnie jeszcze wkurzają!!!!
Ale nie ważne - koniec tematu!
Co u ciebie

Wiesz czasem tak jest,że otoczenie widzi takie rzeczy...oby mieli rację!

Kochana przecież było do przewidzenia,że wyjdzie jedna kreska w 10dpo...nie ma co rozmyslać,musisz się wstrzymać do terminu @ i tyle!!!!!

U mnie? Spokojnie...dzisiaj zaktualizowałam wykresik,poprawiłam jedną tempkę i FF wyznaczył mi owu na niedziele...ciekawe czy faktycznie ona była!Nie zastanawiam sie kiedy tylko czy była?
 
Wiesz czasem tak jest,że otoczenie widzi takie rzeczy...oby mieli rację!

Kochana przecież było do przewidzenia,że wyjdzie jedna kreska w 10dpo...nie ma co rozmyslać,musisz się wstrzymać do terminu @ i tyle!!!!!

U mnie? Spokojnie...dzisiaj zaktualizowałam wykresik,poprawiłam jedną tempkę i FF wyznaczył mi owu na niedziele...ciekawe czy faktycznie ona była!Nie zastanawiam sie kiedy tylko czy była?

Być to raczej była, bo widać skok miedzy temperaturami, ale dla pewności potrzebujemy jeszcze kilka wyższych.

Wszystkie znaki na ziemi wskazuję, że owu. była!!!

Teraz tylko musisz sie pomęczyć tym czekaniem - tego to Ci i wszystkim staraczkom współczuję - to najgorszy moment!!!

Ja nienawidzę tego momenty:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ale cóż trzeba i tyle!!!
 
Być to raczej była, bo widać skok miedzy temperaturami, ale dla pewności potrzebujemy jeszcze kilka wyższych.
Wszystkie znaki na ziemi wskazuję, że owu. była!!!
Teraz tylko musisz sie pomęczyć tym czekaniem - tego to Ci i wszystkim staraczkom współczuję - to najgorszy moment!!!
Ja nienawidzę tego momenty:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ale cóż trzeba i tyle!!!

No cóż takie nasze życie...ciągle czekmy...albo na @,albo na jej koniec...albo na owu...albo czy sie udało,albo w końcu ponownie kiedy @ przyjdzie..:no::wściekła/y::no::wściekła/y: takie nasze życie.....
 
Ja Cie bardzo przepraszam, ale muszę spadać - nie mam siły dziś pisać - muszę troszkę odpocząć od tematu ciaży - mam już go dość -czasem chce mi się ży.....

Przepraszam - wpadnę jak będę bardziej kontaktowa - odzywa mi sie zespół napięcia przedmiesiączkowego!!!
 
Być to raczej była, bo widać skok miedzy temperaturami, ale dla pewności potrzebujemy jeszcze kilka wyższych.

Wszystkie znaki na ziemi wskazuję, że owu. była!!!

Dobrze ze tak piszesz...ja mam nadzieję,że te tabletki tylko nie powodują zahamowania jakiegoś...że wiesz ,że nie tworzy się zarodek....lub coś...w tym rodzaju..
 
Ja Cie bardzo przepraszam, ale muszę spadać - nie mam siły dziś pisać - muszę troszkę odpocząć od tematu ciaży - mam już go dość -czasem chce mi się ży.....

Przepraszam - wpadnę jak będę bardziej kontaktowa - odzywa mi sie zespół napięcia przedmiesiączkowego!!!

ooki,spokojnie,idź sobie odpoczywaj słonko!! Wróc ze zdwojonymi siłami!!!!!
 
reklama
Być to raczej była, bo widać skok miedzy temperaturami, ale dla pewności potrzebujemy jeszcze kilka wyższych.

Wszystkie znaki na ziemi wskazuję, że owu. była!!!

Teraz tylko musisz sie pomęczyć tym czekaniem - tego to Ci i wszystkim staraczkom współczuję - to najgorszy moment!!!

Ja nienawidzę tego momenty:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ale cóż trzeba i tyle!!!
Ja już wolę czekać na testowanie niz na owu :) :-):tak:
 
Do góry