reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no wiec byłam dzis u ginekologa
spojrzał na mój wykres i powiedział że temp ładnie rośnie i oby tak dalej.
Zaznaczył mi już pewnie owu którą miałam 17dnia cyklu.
tak wiec dziś mija 9 dzień wyższej tempki po owulacyjnej już.
Z testem jeszcze spokojnie poczekam do tego 2go.

A co do piersi to zbadał i powiedzial że nic niepokojącego nie czuje i nie widzi. Może ale nie musi być to przez gruczoły.. i powiedział jeszcze że to dobry znak raczej.
Tak wiec mam cień nadziei na ten cykl- że być może zaowocuje.

Teraz leżę i robię sobie ciepłe okłady plus masaże.

Ah dodał jeszcze że mam się oszczędzać teraz bo jeżeli nam się udało to nie ma co szaleć zwłaszcza w łóżku;)

Pozdrówki
wracam do leżenia bo jeszcze mnie te cycki ciągną... ehh:confused2:
No to super jest nadzieja na fasolkę :-)
 
reklama
kolezanka z pracy zdradzila mi ze dopiero co odstawila tabletki i zaczyna starania.Wobec tego tez wyjawilam jej ze juz dawno to robie:)ona kompletnie zielona,nie wie nic na temat owu itd wiec ja troszke podszkolilam:)

jesli chodzi o mnie to przypuszczam ze owu bedzie na czas.dzis lub jutro.przewaznie mam 15dc wiec mysle ze jutro ale moze pojawic sie juz dzis.caly dzien czulam podbrzusze i jajnik.

ren-pewnie ze sie pochwale.jutro pojade odebrac paszport i mam nadzieje zarezerwowac cos w tym tygodniu.wejde tez do biura podrozy a jak nie to przez internet.obliczylam tez ze jak sie nie uda to nastepne dni plodne mam wlasnie na wakacjach.

aisim-gratuluje.no ale niczego innego jak ciazy sie nie spodziewalam.

zielona-co tam cu ciebie????
 
Kinga
no to lekarz dał nadzieję co?:-) oby to była fasolka ! trzymam kciuki !!!

Eijf
czyli dziś przytulanka pełną parą?:-)

właśnie gdzie ZIELONA??? HALO??!!
 
Kinga
no to lekarz dał nadzieję co?:-) oby to była fasolka ! trzymam kciuki !!!

Eijf
czyli dziś przytulanka pełną parą?:-)

właśnie gdzie ZIELONA??? HALO??!!
a wiesz,dzis nawet nie planowalm.wczoraj byly i mialam wlasciwie nie dzialac codzien...moze jutro raczej,ale nigdy nie wiadomo jak to sie ulozy.powiem szczerze ze takie co 2 dni o wiele przyjemniejsze sa!
 
katia, martilla tak, jest szansa na fasolkę. wierzę mu chociaż wiem też że każdy człowiek może się pomylić i przyjmuję to do wiadomości.
Do konca tygodnia szybko zleci ;)

Buziaczki**
 
kolezanka z pracy zdradzila mi ze dopiero co odstawila tabletki i zaczyna starania.Wobec tego tez wyjawilam jej ze juz dawno to robie:)ona kompletnie zielona,nie wie nic na temat owu itd wiec ja troszke podszkolilam:)

jesli chodzi o mnie to przypuszczam ze owu bedzie na czas.dzis lub jutro.przewaznie mam 15dc wiec mysle ze jutro ale moze pojawic sie juz dzis.caly dzien czulam podbrzusze i jajnik.

Kochana to dziś do dzieła i staranka pełną gębą)):-)
 
martilla-zobaczymy.bedzie to bedzie nie to nie.w zaleznosci jaki humor.wczoraj dzialalismy i moze jutro tez ale nie chce przesadzac.wiesz o co mi chodzi.juz sily nie mam na takie zawody co miesiac i zobacze jaki humor wieczorem bede miala:)
 
Kinga
no tak trzeba brać pod uwagę fakt,że może to jednak nie to, czego oczywiście nie życzę...

Eijf
tak tak wiem co masz na myśli, mnie też męczy ten co miesięczny maraton, więc jak to mówią nic na siłe:-D
 
reklama
jutro testy mi dostarczą bo przez neta kupowałam...
mąż mówi do mnie; to jutro zrobisz co!? a ja mówie no zwariowałeś chyba :-D tak szybko po co..... heh
 
Do góry