reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
No nic moje Kochane dziewuszki- uciekam do pracy,może coś naskrobiecie po południu i wieczorem to jutro rano poczytam sobie w pracy. Życzę wszystkim spokojnego i miłego popołudnia!!!!
Do jutra. Ciao!
 
Oj tam,hehehe. ;-)

O sobie,hm... Mam na imię Agnieszka, lat 25 prawie. :-p ;-)
Szczęśliwa Mama Zuzi od 09.09.2006r. :-) Przez 2 pierwsze lata życia mojej Córci byłyśmy same,bo komuś się odwidziało "tatusiowanie" już w 3cim miesiącu ciąży... :sorry:
Pod koniec sierpnia 2008r. poznałam Grześkowego ;-),a 1.08.2009r. wzięłam z Nim ślub. :-) :-D W lipcu odstawiłam tabletki i ... nic. :-(

nie zamartwiaj się , 3 cykle to jeszcze nie tak długo , na pewno się uda!
sorrki ,że wcześniej tak nagle uciekłam , ale za nic nie mogłam wejść na forum, coś mi się z netem porobiło, a potem musiałam lecieć do pracy...

Kinga
no i jak po wizycie u lekarza? coś wiadomo???
 
siemka wszystkim ja dopiero wrocilam z pracy ale narazie nie mam sily czytac co tam sie u Was dzialo.
A tak ogolem to cos dziwna ta moja @ podbnie jak u Zielonej... Nie dosc ze marna to juz sie skonczyla, a u mnie to zawsze duzo i dlugo oraz umieram z bolu a teraz nic:eek: ale nic sobie nei wmawiam moze to inny powod chyba pojde sie zapisac na kontrole. W koncu roznie moze byc a nakrecac sie nei ma co. Ledwo co zyje dzisiaj totalnie wymeczona jestem chyba wczesnie pojde spac:sorry:
 
Cichutko dzisiaj ... :-) Szybko przeleciałam przez posty z całego dnia ;-)
U mnie dziś miła niespodzianka - zbadałam prolaktynę po prawie 3 mies. brania bromergonu i... prolaktynka w dolnej granicy normy, urosła po obciążeniu niecałe trzy razy i nadal w normie :-) :-) może więc w tym albo następnym cyklu się uda?? :-) Bardzo bym chciała... :-)

 
dzisiaj w ogóle jest paskudny dzień, mam nadieję ze samo m przejdzie, ja nienawidzę lekarzy :(
To zdrowka zdrowka i zdrowka zycze i trzymaj sie dzielnie ;-)
dopiero zaczne was czytac.jestem strasznie podekscytowana bo przyszedl mi dzis paszport ale nie bylo mnie w domu a trzeba osobiscie odebrac.aaa!No i jutro tez nie mam jak,chyba ze w srode...Usram sie do srody bo strasznie niecierpliwa jestem i chce miec juz dowod ze ta wiza tam jest!Tzn wiem ze mi ja dali ale zanim zarezerwuje chce widziec na wlasne oczy!No a rezerwowac chce juz!kuc zelazo poki gorace!Jezu jeden krok do wyjazdu blizej!
A co do ff to glupi jest i sie nie zna:-p.Jak mogl mi dzis wyznaczyc owu.jestem przekonana ze jej nia mialam .Raz ze mialam wtedy sluz nieplodny na 100 %.Poza tym to sa temperatury jakie mam w I fazie.Owu u mnie jak w zegarku i jak w zegarku pojawil sie dzis sluz plodny.jak na lekarstow go ale jest!Po wpisaniu 'eggwhite", tak jak przypuszczalam,ff zmienil decyzje:)
To super ze juz papiery masz do odbioru i koniecznie rezerwuj a pozniej sie pochwal co i jak ;-)
Cześć Dziewczynki,
ja dzisiaj na krótko, bo jestem tak chora, że szok...:szok: boli mnie gardlo, amm straszny kaszel, trochę pobolewają mnie mięci i pulsuje głowa... nie wiem skąd poderwałam takie cholerstwo...
Dzisiaj pierwszy dzień bez Duphastonu, póki co @ jeszcze się nie zjawiła... ale spodziewam się, że niebawem przyjedzie... strasznie pobolewają mnie jajniki... raz jeden, raz drugi... jakoś tak dziwnie...
A tak poza tym to słońce troche wyszło w Warszawie... miejmy nadzieję, że zwiastuje coś dobrego...;-):-D
Oj koniecznie odwiedz lekarza skoro jakies chorubsko Cie dopada trzymaj sie cieplutko i zdrowka zycze;-)
ja też 3mam kciukasy!!!! za was dziewczyny
Ja dziś idę do ginekologa bo niepokoi mnie ból piersi. Od wczoaraj wieczor chodzę po ścianach z bólu... leżec nie moge i jak chodze tez boli mniej ale boli....:-(
Dzwoniłam i chciał abym przyszła na badanie.
To miejmy nadzieje ze to jakis dobry zwiastun, trzymam kciuki ;-)
Cześć dziewczyny!
Chciałąm się Wam pochwalić....tylko nie zróbcie ze mnie chwalipięty!!!
Wczoraj byłam na badaniach beta HCG - wyszedł poziom 829!!
Dziś poszłam z rana do lekarza jestem w 5 tygodniu i widziałam moja fasolkę na USG - kurcze taki malutki czarny punkcik, tak się wzruszyłam, ze się poryczałam u tej lekarki ;-)) ale mówię Wam zajebiste uczucie i OGROMNIAŚCIE Z CAŁEGO SERDUCHA WAM TEŻ TEGO ŻYCZĘ I MOCNO W TO WIERŻĘ ZĘ SIE I WAM UDA!!!
Na razie mam się wysypiac, odpoczywać i dobrze się odżywiać!! Brać folik i żelazo bo niedawno miałąm anemię!!! no i chyba tyle!!

Agniesiar i jagódka - starajcie się na maxa w tym cyklu!! (mi sie chyba udało dzień przed owulacją) trzymam za Was kciuki!!

Maćku - ja nie biegam częściej siku, ale od tygodnia wstaje w nocy jeden raz, a nigdy mi się to nie zdarzałao!! wiec kto to wieco to zwiastuje!!

Marzi - a ty gdzie się tak zaprawiłaś??? Może idź do lekarza!

Buziaki moje kochane!!!:-):-):-)
SERDECZNE GRATULACJE ahh co za cudowne wiesci oby wiecej takich ;-) i lapie fluidki :-D
Noukie, nic sie nie denerwuj... ja tez czekam... ale dopóki nie ma @ jest jeszcze nadzieja...:-D
Dokladnie poki nie ma @ to nei ma co skreslac cyklu ;-)
GRATULUJĘ!!! Bardzo się cieszę, że u Was wszystko OK.

Ja idę dzisiaj na USG, nie byłam jeszcze na bhCG więc pewnie dostanę skierowanie. Trzymajcie kciuki aby Fasolinka już się pokazała.
Trzymam i ja kciuki ;-) i tak jak wszystkie czekam na wiesci :-D
Dzień dobry,czy mogę nieśmiało dołączyć...? :zawstydzona/y: ;-)
Rowniez witam na tym watku i zycze owocnych staranek :tak:

Czesc dziewczyny
Wpadam tylko na chwilke napisac co tam u mnie, wiec u lekarza w koncu w piatek nie bylam bo bylismy z B na zakupach i troche sie zagapilismy, a w drodze do domu byly takie korki, no ze niestety musialam zadzwonic i w ostatnij chwili odwolac bo i tak bym nie zdazyla, ale nic tam w Polsce sobie pojde na badania krwi to sobie sprawdze te hormony wszystkie przy okazji, no o ile wogole pojde bo sie tak zastanawiam zeby po prostu narazie moze troche wyluzowac i predzej cos z tego bedzie niz z lazenia po lekarzach.
Takze tak jak mowie odpuszczam troche tym bardziej, ze bedziemy sie za niedlugo przeprowadzac wiec narazie jakos moje mysli bardziej wedruja w strone tej przeprowadzki i urzadzenia mieszkania, a nie dziecka no ale zobaczymy jak sie dni plodne zaczna ( tzn dni plodne w przylym cyklu, bo ten odpada i tak czy siak ) to pewnie juz tak nie bede mowic ;-)
Narazie tez bede troche rzadziej do Was zagladac bo mysle, ze to forum jednak w pewien sposob tez podkreca moje ciagle myslenie o dziecku, a chce sobie zrobic mala przerwe od tych moich mysli ( nie od Was kochane tylko w sumie od samej siebie, ze tak powiem ;-)) W dalszym ciagu kibicuje wszystkim i bede czasem zagladac do Was ;-) takze owocnych staranke zycze i Wam i sobie hehe;-)
buziaki ;-)
Koniecznie zagladaj od czasu do czasu, i caly czas bede trzymac kciuki ;-)

Zmykam juz bo ledwo zyje juz odezwe sie jutro po pracy milego wieczorku zycze:laugh2:
 
Cześć dziewczyny!
Chciałąm się Wam pochwalić....tylko nie zróbcie ze mnie chwalipięty!!!
Wczoraj byłam na badaniach beta HCG - wyszedł poziom 829!!
Dziś poszłam z rana do lekarza jestem w 5 tygodniu i widziałam moja fasolkę na USG - kurcze taki malutki czarny punkcik, tak się wzruszyłam, ze się poryczałam u tej lekarki ;-)) ale mówię Wam zajebiste uczucie i OGROMNIAŚCIE Z CAŁEGO SERDUCHA WAM TEŻ TEGO ŻYCZĘ I MOCNO W TO WIERŻĘ ZĘ SIE I WAM UDA!!!
Na razie mam się wysypiac, odpoczywać i dobrze się odżywiać!! Brać folik i żelazo bo niedawno miałąm anemię!!! no i chyba tyle!!

Agniesiar i jagódka - starajcie się na maxa w tym cyklu!! (mi sie chyba udało dzień przed owulacją) trzymam za Was kciuki!!

Maćku - ja nie biegam częściej siku, ale od tygodnia wstaje w nocy jeden raz, a nigdy mi się to nie zdarzałao!! wiec kto to wieco to zwiastuje!!

Marzi - a ty gdzie się tak zaprawiłaś??? Może idź do lekarza!

Buziaki moje kochane!!!:-):-):-)

Rowniez serdecznie gratuluje i zycze spokojnych 9 (8) miesiecy!!!

Czesc dziewczyny:sorry: zaraz pewnie na mnie pokrzyczycie tu, ale rano testowalam:sorry::zawstydzona/y::sorry::zawstydzona/y: nigdy jeszcze nie widzialam tak wyraznej jednej krechy:szok::szok::szok::-:)-:)-( Tempka tez nie wiem jaka bo cala noc nie spalam:sorry::zawstydzona/y:
Ach pewnie znowu bedzie nic nic nic.......:-( A w tych przerwach miedzy snem a nie snem w nocy snil mi sie test z dwoma kreskami:sorry::sorry::sorry:

Aisim gratuluje potwierdzenia:):)

Ja postanowilam zrobic sobie testa w zeszla sobote i tez mi sie 2 krechy snily:tak: Wiec nie jestes sama. W ogole to niespokojnie spalam jak przed jakims egzaminem. Niestety sen nie byl proroczy ;-)

My wszystkie szalone jesteśmy i tyle...;-)

a ja latam co chwilę do toaletyzobaczyć czy 2 juz przyszła... bo mam jakoś mokrawo... :szok: no i ten ból jajników... wydaje mi sie taki jak na @ a jednak troche inny... jak sie okazę że ten Duphaston mi nie pomógł a zaszkodził to normalnie lekarza własnoręcznie chyba uduszę!!!!!:angry::rofl2::cool:

Ja wczoraj tez co chwile bieglam sprawdzic, bo brzuch mnie bolal jak zawsze gdy przychodzi. Dzisiaj nadal biegam, ale tym razem zrobic siusiu i przy okazji sprawdzic... I nadal nic...

Pewnie dzisiaj znowu nie bede mogla spac, bo jutro bede znowu testowac. Jutro bedzie 29dc przy cyklach 27dniowych, wiec chyba nie bedzie za wczesnie? Owu byla w okolicach 16/17 dc.
 
reklama
no wiec byłam dzis u ginekologa
spojrzał na mój wykres i powiedział że temp ładnie rośnie i oby tak dalej.
Zaznaczył mi już pewnie owu którą miałam 17dnia cyklu.
tak wiec dziś mija 9 dzień wyższej tempki po owulacyjnej już.
Z testem jeszcze spokojnie poczekam do tego 2go.

A co do piersi to zbadał i powiedzial że nic niepokojącego nie czuje i nie widzi. Może ale nie musi być to przez gruczoły.. i powiedział jeszcze że to dobry znak raczej.
Tak wiec mam cień nadziei na ten cykl- że być może zaowocuje.

Teraz leżę i robię sobie ciepłe okłady plus masaże.

Ah dodał jeszcze że mam się oszczędzać teraz bo jeżeli nam się udało to nie ma co szaleć zwłaszcza w łóżku;)

Pozdrówki
wracam do leżenia bo jeszcze mnie te cycki ciągną... ehh:confused2:
 
Do góry