reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hej dziewczyny!
mam pytanie, ponieważ w nocy dość często się budziłam i tak przed 6 aż musiałam wstać z łóżka , bo do sąsiadów przyjechało pogotowie , a pomylili się i dzwonili do mnie domofonem , zmierzylam tempkę ja już wróciłam do łóżka i było 36,6 , potem poszłam dalej spać i wstałam o 9 i znowu zmierzyłam i było 36,8 którą powinnam się sugerować i wpisać ją na FF ? bo zgłupiałam
 
reklama
hej dziewczyny!
mam pytanie, ponieważ w nocy dość często się budziłam i tak przed 6 aż musiałam wstać z łóżka , bo do sąsiadów przyjechało pogotowie , a pomylili się i dzwonili do mnie domofonem , zmierzylam tempkę ja już wróciłam do łóżka i było 36,6 , potem poszłam dalej spać i wstałam o 9 i znowu zmierzyłam i było 36,8 którą powinnam się sugerować i wpisać ją na FF ? bo zgłupiałam

Hej Martilla!!! Ale miałaś przygody w nocy....wyobrażam sobie,że musisz być troszkę zmęczona...ja bym wpisała tą z 9,bo miało być 3 h snu przed mierzeniem...
 
Hej Martilla!!! Ale miałaś przygody w nocy....wyobrażam sobie,że musisz być troszkę zmęczona...ja bym wpisała tą z 9,bo miało być 3 h snu przed mierzeniem...
właśnie tak się zastanawiałam , bo w tej pierwszej na pewno nie było zachowane 3 godziny nie przerwanego snu. Dzięki kochana:-)

a co do tych przygód nocnych to chyba sąsiedzi mieli gorzej, to pogotowie było u nich 2 razy, raz koło 4 rano a potem własnie przed 6 , nie wiem co tam się stalo ,ale takie starsze małżeństwo tam mieszka...
 
hej dziewczyny!
mam pytanie, ponieważ w nocy dość często się budziłam i tak przed 6 aż musiałam wstać z łóżka , bo do sąsiadów przyjechało pogotowie , a pomylili się i dzwonili do mnie domofonem , zmierzylam tempkę ja już wróciłam do łóżka i było 36,6 , potem poszłam dalej spać i wstałam o 9 i znowu zmierzyłam i było 36,8 którą powinnam się sugerować i wpisać ją na FF ? bo zgłupiałam

A o której najczęściej mierzysz?
 
Cześć Dziewczynki,

ja dzisiaj na krótko, bo jestem tak chora, że szok...:szok: boli mnie gardlo, amm straszny kaszel, trochę pobolewają mnie mięci i pulsuje głowa... nie wiem skąd poderwałam takie cholerstwo...

Dzisiaj pierwszy dzień bez Duphastonu, póki co @ jeszcze się nie zjawiła... ale spodziewam się, że niebawem przyjedzie... strasznie pobolewają mnie jajniki... raz jeden, raz drugi... jakoś tak dziwnie...

A tak poza tym to słońce troche wyszło w Warszawie... miejmy nadzieję, że zwiastuje coś dobrego...;-):-D
 
Cześć Dziewczynki,

ja dzisiaj na krótko, bo jestem tak chora, że szok...:szok: boli mnie gardlo, amm straszny kaszel, trochę pobolewają mnie mięci i pulsuje głowa... nie wiem skąd poderwałam takie cholerstwo...

Dzisiaj pierwszy dzień bez Duphastonu, póki co @ jeszcze się nie zjawiła... ale spodziewam się, że niebawem przyjedzie... strasznie pobolewają mnie jajniki... raz jeden, raz drugi... jakoś tak dziwnie...

A tak poza tym to słońce troche wyszło w Warszawie... miejmy nadzieję, że zwiastuje coś dobrego...;-):-D

Słonko to może leć do lekarza,niech zaglądnie w to gardło!! A póki co herbatka ciepła!!!

Trzymam kciuki,żeby @ nie przyszła....!!!
 
Marzi
no ładne to słonko tylko szkoda,że później ma padać... a już tak miło było no:-)

może w pracy się zaraziłaś od kogoś?
 
reklama
Do góry