reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
No i tu jest problem, bo z tego co sie orientuję to i w jednym i w drugim przypadku jest dość wysoko, miękka i zamknięta!

Z tym, ze tuż przed @ sie otwiera, ale to też indywidualnie u mnie sie otwiera tak wyczuwalnie dopiero w 2 dniu@

Tego to nie jestem pewna wiec sie moim zdaniem nie sugeruj

Ja o szyjce nie wiem nic:sorry2: nigdy nie umialam tego badac i nawet nie chce:-p, nawet jak probowalam to zawsze ale zawsze wydawala mi sie taka sama:dry::baffled:dalam sobie spokoj bo to najwyrazniej nie moj konik:-D:-D:-D:-D

ja nigdy szyjki nie badałam, raczej wyczuwałam położenie z racji tego, iż chciałam zobaczyć jaki jest śluz przed @ i czy @ sie zbliża...

I dzisiaj to samo, a tu szyjka jakaś cofnięta... strasznie wysoko...
sluz jest mleczno biały...

A gzdie ona w ogole jest? Tzn poza tym, ze w srodku?
I skad mam wiedziec czy to wlasnie to?:sorry2:
 
Nie to śa wypowiedzi jakiś tam dziewczyn, a ostatnie co chcę zrobić to przekazywać ci informacje nie potwierdzone!!!!

Nie jestem lekarzem wiec nie zamierzam sie mądrzyć!
Jedyne co wiem, to to że są leki które służą wywołaniu owulacji, stymulacji jajników i takie moze powinnaś dostać.
Ale po wykonaniu badań i odpoczynku od leków, a nie w ciemno!

No więc tylko się przekonałam,że bez sensu biorę te tabletki.....Emma od samego poczatku mówiła,że one mi nie pomogą.
To na co są te tabletki????Bo teraz to ja się zgubiłam....

Najchętniej to bym już od jutra nie brała tych tabletek....ale pewnie nie powinnam.... więc kończe to opakowanie i chciałam spróbować bez nich choć jeden cykl,żeby zobaczyc co będzie....a dopiero póxniej iść do ginekologa.
 
No więc tylko się przekonałam,że bez sensu biorę te tabletki.....Emma od samego poczatku mówiła,że one mi nie pomogą.
To na co są te tabletki????Bo teraz to ja się zgubiłam....

Najchętniej to bym już od jutra nie brała tych tabletek....ale pewnie nie powinnam.... więc kończe to opakowanie i chciałam spróbować bez nich choć jeden cykl,żeby zobaczyc co będzie....a dopiero póxniej iść do ginekologa.

Nie wiem co ci poradzić!

Ja pewnie bym je odstawiła od następnego cyklu i poszła sie do kogoś skonsultować.

Po za tym ja uważam, ze powinnaś mieć zrobione podstawowe badania hormonów, by sie dowiedzieć co i jak!:sorry2:
 
reklama
Do góry