reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

widze że mi Marzi nie odpisałaś...
no to musiałam sama cofnąć stronki i szukać.

szkoda że tescik wyszedł negatywny ale może jeszcze jest nadzieja. powodzenia!

Miłego dnia
za wami sie nie nadąży
bede może wieczorem;-)

Kinga,

a na co nie odpisałam...?:-( no wyszedł negatyw... i to jedna wielka mocno bordowa krecha....

marzi - tak czy inaczej wszystkim nam czekającym na sygnał pozostaje tylko czekać na test z II kreseczkami lub wybrać sie na bete (dla tych mniej cierpliwych)!!!

dokładnie... trzeba po prosu czekać... i tyle...;-)
 
reklama
Nouke - dzieki za dopisanie, ale tak jak mówiłam póki lekarz nie potwierdzi to ciąglę w to nie wierzę i się nie napalam :-):-):-)
Myślę że to najbardzij optymalne rozwiązanie!!
Tyle się już naczytałam o tym, że testy były pozytywne a potem klapa, lub odwrotnie jedna krecha, a ku zdziwieniu ciążą!! wiec bez fachowej opini nie wierzę!!

Mimo to strasznię wierzę i chciałabym abyśmy się spotkały wszystkie w lipcóweczkach 2010!!:happy2::-):happy2:
 
Wiecie co,jak człowiek chce cos znaleźć mądrego w necie to nie moze...próbuje wynaleźc coś ciekawego o tych moich tabletkach cyclo-progynova i nic....same bzdurne info....

Kochanie, z tego ca ja czytam o tym leku to czegoś nie rozumiem, nigdzie nie znalazłam, by go podawać przy problemach z zajściem????

A skoro Ci je podał gin. to jakie ty masz wyniki???

Czy jakieś źle ci wychodziły?

Wiesz z mojego doświadczenia wynika, ze powinno sie uważać z przyjmowaniem leków hormonalnych, możne lepiej skonsultuj to z innym lekarzem, albo jakąś mądrą głową!!!:szok:
 
Kochanie, z tego ca ja czytam o tym leku to czegoś nie rozumiem, nigdzie nie znalazłam, by go podawać przy problemach z zajściem????A skoro Ci je podał gin. to jakie ty masz wyniki???Czy jakieś źle ci wychodziły?Wiesz z mojego doświadczenia wynika, ze powinno sie uważać z przyjmowaniem leków hormonalnych, możne lepiej skonsultuj to z innym lekarzem, albo jakąś mądrą głową!!!:szok:

Po pierwsze nie robiłam żadnych badań.

Po drugie po dostawieniu anty miałam cykl bezowulacyjny i Pani doktor stwierdziła,że nalezy pobudzić jajniki do produkcji jajejeczek.

No i po trzecie powiedziała mi,że na tych lekach dobrze zachodzi sie w ciąże,a ja tu 3 cykl na nich i nic....

A co ty wyszukałaś?

Teraz kończe ten cykl i odstawiam leki i jeden cykl bez nich,a potem zobaczymy...
 
Po pierwsze nie robiłam żadnych badań.

Po drugie po dostawieniu anty miałam cykl bezowulacyjny i Pani doktor stwierdziła,że nalezy pobudzić jajniki do produkcji jajejeczek.

No i po trzecie powiedziała mi,że na tych lekach dobrze zachodzi sie w ciąże,a ja tu 3 cykl na nich i nic....

A co ty wyszukałaś?

Przepraszam, ze to ci wkleję ale znalazłam takie wypowiedzi - proszę skonsultuj to z innym lekarzem!!!!
 
Po pierwsze nie robiłam żadnych badań.

Po drugie po dostawieniu anty miałam cykl bezowulacyjny i Pani doktor stwierdziła,że nalezy pobudzić jajniki do produkcji jajejeczek.

No i po trzecie powiedziała mi,że na tych lekach dobrze zachodzi sie w ciąże,a ja tu 3 cykl na nich i nic....

A co ty wyszukałaś?

Teraz kończe ten cykl i odstawiam leki i jeden cykl bez nich,a potem zobaczymy...

Nie wim znalazłam bardzo różna wypowiedzi, nie chce cię starszyć wiec moze skończ brać i wybierz sie do innego ginekologa, są inne leki które służą do wywołania owulacji!!!

Podaje sie je przy stymulacji jajników a u Ciebie przecież o to chodzi!!!
 
reklama
wklejaj spoko,ja chce się dowiedzieć jak najwięcej!

Nie to śa wypowiedzi jakiś tam dziewczyn, a ostatnie co chcę zrobić to przekazywać ci informacje nie potwierdzone!!!!

Nie jestem lekarzem wiec nie zamierzam sie mądrzyć!

Jedyne co wiem, to to że są leki które służą wywołaniu owulacji, stymulacji jajników i takie moze powinnaś dostać.

Ale po wykonaniu badań i odpoczynku od leków, a nie w ciemno!
 
Do góry