reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
hej kusska-no pewnie ze pamietamy.u mnie tez chyba 12 dc i sluzu jak na lekarstwo.chyba nwet jeszcze plodnego nie widzialam z tym ze sie rozrzedza.no i podbrzusze zaczynam czuc czy jajniki.albo mi sie wydaje.zreszta nie wnikam w tym cyklu za bardzo.nie wiem czemu mam przeczucie ze jak zajde to w nastepnym...?

wkorzylam sie bo ff wyznaczyl mi prawdopodobna owulacje na 8 dc???!!!przeciez ja nadal mam temperatury pierwszej fazy i do tego nie widzialam zadnego sluzu plodnego.fest wymyslil.w tym mc nie robie testow,na dodatek zmiana czasu i jakos mi sie to wszystko miesza.jesli to prawda to mam cykl baardzo mizerny i przytulanek przed 8dc nie bylo(choc moj mnie namawial ale sobie powiedzialam ze poczekam tym jednym razem).Nie wiem co o tym myslec ale wydaje mi sie ze ff sie myli bo ja takich temperatur w II fazie nigdy nie mialam a poza tym codziennie sluz nieplodny.

przestawienie czasu nie pomaga we wstawaniu.nadal jest ciezko...
 
Eijf no oczywiście że ff się u Ciebie myli, jest tak jak piszesz, niższe tempki, brak śluzu płodnego, owu zdecydowanie jeszcze przed Tobą.
 
ejjf - sądzę, że ff przesunie ci jeszcze owulację później, więc spokojnie!

Jeżeli chodzi o mnie to moja wrodzona trzeźwość umysłu wzięła dziś za wygraną i spokojnie już spoglądam do przodu - co ma być to bedzie!

Troszkę, po wczorajszych wynikach poniosła mnie euforia, ale dziś już spokój i stabilizacja!!!
 
Kusska kilka pozytywnych wiadomosci, nikiforka i sara zobaczyły II kreseczki
Dziś wedlug planu testuje Marzi ciekawe co u niej???:confused:

ojej no to duzo radosci mnie ominelo:zawstydzona/y: gratulacje dziewczyny ogromnie sie ciesze, zwłaszcza z Nikiforki bo ona juz sie długo starala, a pamietam jak z Agniesiar pisalysmy ze fajnie by bylo jakby jakas weteranka staranek zafasolkowala:-)

hej kusska-no pewnie ze pamietamy.u mnie tez chyba 12 dc i sluzu jak na lekarstwo.chyba nwet jeszcze plodnego nie widzialam z tym ze sie rozrzedza.no i podbrzusze zaczynam czuc czy jajniki.albo mi sie wydaje.zreszta nie wnikam w tym cyklu za bardzo.nie wiem czemu mam przeczucie ze jak zajde to w nastepnym...?

wkorzylam sie bo ff wyznaczyl mi prawdopodobna owulacje na 8 dc???!!!przeciez ja nadal mam temperatury pierwszej fazy i do tego nie widzialam zadnego sluzu plodnego.fest wymyslil.w tym mc nie robie testow,na dodatek zmiana czasu i jakos mi sie to wszystko miesza.jesli to prawda to mam cykl baardzo mizerny i przytulanek przed 8dc nie bylo(choc moj mnie namawial ale sobie powiedzialam ze poczekam tym jednym razem).Nie wiem co o tym myslec ale wydaje mi sie ze ff sie myli bo ja takich temperatur w II fazie nigdy nie mialam a poza tym codziennie sluz nieplodny.

przestawienie czasu nie pomaga we wstawaniu.nadal jest ciezko...

Eijf nie przejmuj sie ff dziala wedlug algorytmow i dla niego kazde 3 wyzsze tempki sa podstawa do wyznaczenia owu ale na pewno ci sie to pozmienia poziej jak faktycznie ja bedziesz miala. a i gratuluje wizy:-):-):-) wiedzialam ze ci sie uda! wylapalam ta info na nk hehe:)
 
czesc wszystkim:)
chyba od jutra zaczne mierzyc tempke, okres mam taki marny ze nie wiem czy juz dzis sie nie skonczy:szok:, znalazlam fajną darmową stronke do zapisu tempek,tylko jeszcze nie wiem jak ja tu wstawic:) mam pytanko: czy jak nie bede obserwowac sluzu-kompletnie sie na tym nie znam-to czy tez bede mogla wykryc kiedy jest owulacja???
 
ojej no to duzo radosci mnie ominelo:zawstydzona/y: gratulacje dziewczyny ogromnie sie ciesze, zwłaszcza z Nikiforki bo ona juz sie długo starala, a pamietam jak z Agniesiar pisalysmy ze fajnie by bylo jakby jakas weteranka staranek zafasolkowala:-)
Ta wiadomość optymistycznie nastraja:-):tak:
A my wczoraj mielismy z ukochanym gadke o dzieciach, smial sie ze jakbym zaszla od razu po odstawieniu tabletek to juz bym pewnie po porodzie byla lub byla w trakcie, ahh
 
reklama
czesc wszystkim:)
chyba od jutra zaczne mierzyc tempke, okres mam taki marny ze nie wiem czy juz dzis sie nie skonczy:szok:, znalazlam fajną darmową stronke do zapisu tempek,tylko jeszcze nie wiem jak ja tu wstawic:) mam pytanko: czy jak nie bede obserwowac sluzu-kompletnie sie na tym nie znam-to czy tez bede mogla wykryc kiedy jest owulacja???

Sam śluz to za mało, dopiedo śluz, temperatura i obserwacja szyjki daje jakiś obraz!
 
Do góry