reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

biedroneczko - Ostatnią @ miałam 25 września!! ale mam krótkie cykle po 25-16 dni!!!
Tydzień się spóźnia ,a dwa testy wyszły pozytywnie!!!

Agneisiar - wiem że serduszko nie bedzie biło,a le chaiałąm żeby lekarz zobaczył czy wogóle to jest ciąża!!

Dziewczyny trzymam za Was kciuki i wierzę ze wszystkie znajdziemy się w lipcóweczkach 2010!! :-):-):-)"mocno trzymam kciukacy"
 
reklama
biedroneczko - Ostatnią @ miałam 25 września!! ale mam krótkie cykle po 25-16 dni!!!
Tydzień się spóźnia ,a dwa testy wyszły pozytywnie!!!

Agneisiar - wiem że serduszko nie bedzie biło,a le chaiałąm żeby lekarz zobaczył czy wogóle to jest ciąża!!

Dziewczyny trzymam za Was kciuki i wierzę ze wszystkie znajdziemy się w lipcóweczkach 2010!! :-):-):-)"mocno trzymam kciukacy"

Moim zdaniem warto by było przed wizytą zrobić betę, ponieważ lekarz po wysokości bety jest w stanie określić mniej więcej tydzień ciąży i stwierdzić, czy to co widzi lub nie widzi jest w porządku!!!
 
biedroneczko - Ostatnią @ miałam 25 września!! ale mam krótkie cykle po 25-16 dni!!!
Tydzień się spóźnia ,a dwa testy wyszły pozytywnie!!!

Agneisiar - wiem że serduszko nie bedzie biło,a le chaiałąm żeby lekarz zobaczył czy wogóle to jest ciąża!!

Dziewczyny trzymam za Was kciuki i wierzę ze wszystkie znajdziemy się w lipcóweczkach 2010!! :-):-):-)"mocno trzymam kciukacy"
Ja bym poczekała tydzien by spokojnie bylo widac, bo usg wykrywa ciaze raczej w 5 tyg wczesniej moze byc np nie widac echa zarodka
 
Dziś nie da rady punkt pobrań tylko czynny do 8:15 spóźniłam się((
zrobię jutro!

AGniesiar a dzisś jak samopoczucie??? Mam nadzieję, że takie dobre jak wczoraj!! Po przeczytaniu twoich wczorajszych postów bardzo się ucieszyłam ))
 
Dziś nie da rady punkt pobrań tylko czynny do 8:15 spóźniłam się((
zrobię jutro!

AGniesiar a dzisś jak samopoczucie??? Mam nadzieję, że takie dobre jak wczoraj!! Po przeczytaniu twoich wczorajszych postów bardzo się ucieszyłam ))
A moze w jakims innym punkcie pobran beda dluzej pobierac krew u nas w poznaniu pobieraja roznie od 7.30 nawet do 11 w niektorych przychodniach
 
już myślałam ,że wczoraj dostanę @ ale się uspokoiło i już mnie tak brzuch nie boli, za to od rana coś mi tam jeździ w środku i latam do łazienki na hmm posiedzenie:-) sorry za szczególy:-)
 
reklama
Do góry