reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Mój ... pierwszy... wiem wiem co ja mogę wiedziec skoro dopiero zaczynam:-p ale trzeba wierzyć, że w końcu się uda:) Pytam o takie powiedzmy pierdoły, ale wiem,że moge na Was liczyc bo wiecie duuużo :)
 
Mój ... pierwszy... wiem wiem co ja mogę wiedziec skoro dopiero zaczynam:-p ale trzeba wierzyć, że w końcu się uda:) Pytam o takie powiedzmy pierdoły, ale wiem,że moge na Was liczyc bo wiecie duuużo :)

Wcale tak nie pomyslalam:sorry2: pytam bo piszesz od niedawna i mi gdzies ta informacja umknela:sorry2: co do pytan to kazdy wie cos i to juz podstawa zeby razem sobie pomagac:tak:
 
Ja nic nie pomyslałam... żebyś no wiesz... ;-)
Jestem nowa i nie za bardzo mam o czym pisac, poza tym nie nadążam za Wami... :) Pozdrawiam i do juterka :-)
 
Witajcie dziewczyny. Gratuluje wszystkim tym co sie udało zobaczyć 2 kreski :-)
I powodzenia dla reszty aby w końcu te dwie kreski zobaczyły :-)
My chyba w tym cyklu spróbujemy jednak,mam jeszcze około tygodnia czasu więc chyba się nie rozmyśle:baffled::szok:
ilonkasz widze ze jestes z kedzierzyna.....ja tez:-)
 
Witajcie Kochane Staraczki!!

Długo mnie znów nie było i jak zwykle nie jestem w temacie :(

Od dziś zaczynam wierzyć w cuda:-D:-D:-D Przyznam się Wam, że ostatnimi czasy (po śmierci mamy) nie mieliśmy dużo okazji do przytulania się a wrzesień był szczególnie ubogi bo przytulaliśmy się TYLKO raz. No i nie wierzyłam, że może zaowocować fasolką.
A jednak :-):-):-):-)
Dziewczyny bo tych wszystkich przejściach z nagłą śmiercią mamy, z niemalże wyrokiem że mogę nie mieć dzieci stał się CUD.

Dziś zrobiłam test i co ujrzałam dwie grube kreski :-D:-D:-D Jestem przeszczęśliwa. Kupiłam już małe buciki w prezencie dla męża i czekam aż przyjdzie z pracy.

Przesyłam Wam mnóstwo fluidków ********************************* ciążowych i trzymam mocno mocno kciuki.
Witaj ogromne gratulacje wiesz co ja do szczegulnie wierzących nie należę,ale ja przed Wiką 2 lata sie nie zabezpieczałm a w ciążę zaszłam po śmierci babci zrobiła kobita miejsce na ziemi dla mojej niuni dlatego Wika drugie imie ma po niej ;-)Dlatego wierz ,ze wraz z tym maluchem Twoja mama będzie z Tobą
Jeszcze raz gratuluję
 
To potraktuj ta wczesniejsza kreske jako wynik negatywny, skoro nie byla tak samo ciemna jak testowa. Ja zrobilam nastepnego dnia po tym jak druga wyszla ciemna, kolejny test z ciekawosci i znowu druga krecha byla ciemna. Wiec nie martw sie - nie powinnas przegapic odpowiedniego momentu.
A patrze na Twoj suwaczek i bardzo prawdopodobne, ze owu dopiero bedzie. Ja mam tez 27-28 dniowe cykle i pozytywny wyszedl mi dopiero 16 i 17 dnia.
ja też tak mam i dr stwierdziła zaburzenia drugiej fazy i biore w tym miesiącu luteiną:-p
 
reklama
HEj dziewczyny.Dawno się nie odzywałam bo nie miałam kompa.U mnie juz 17 tydzień,maleństwo od 3 dni stuka do mnie.Dziś to w ogole szaleje z tym pukaniem.Z ciążą wszystko ok:tak::tak::tak: za 2 tygodnie ide na USG 4D dowiedzieć się jaka jest płeć i czy wszystko jest ok.MAm juz bardzo duzo ubranek dla dziecka kazdy mnie obdarowuje:-):-)

Za równe 2 tygodnie wychodzę za mąż:-):-):-)

Jestesm bardzo szczęśliwa,a zarazem smutna jak widzę ,że "moje" dziewczyny nadal tutaj piszą,zamiast siedzieć na marcówkach,czy tam czerwcówkach.

Trzymam za Was kciuki!!

CO TAM SŁYCHAĆ??
witaj kochana super ,ze maluch dobrze się rozwija :-)koniecznie daj znac czy chłopiec czy dziewczynka;-)


kurde chyba nikogo nie ma, no nic ja uciekam a już wponiedziałek rano jade z Wiką do Rabki a potem na kilka dni do Zakopca :))))))))))
 
Ostatnia edycja:
Do góry