reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

wydaje mi się ze podwyższona temp jest od owu do @ ale pewna nie jestem
dobrze ci sie wydaje ale mnie ciekawi czy jak juz przychodzi @ i temperatura rano spada to czy po polduniu moze duzo wzrosnac czy hormony odpowiedzialne za wlasnie jej spadek jak @ przychodzi to uniemozliwiaja.
ah,ja sobie tu gdybam a zobacze jutro czy to rzeczywiscie @ sie rozkreca.jak na razie raz cos takiego zauwazylam z drugiej strony tak sie to czesto zaczyna
 
reklama
No wlaśnie milo pogawędzic z Dziewczynami, które mają podobny problem tzn, zależy im na dziecku a nie wychodzi. Zawsze mnie to zastanawia jak to się dzieje ze Ci co nie mają warunków ale nie chcą nie mają problemu z zajściem w ciąże. A Ci co tak bardzo chcą to robia robią i nic :-(

A co do "starosci" w wieku 30-lat to chyba bierze się z tego ze prawie wszyscy koledzy męza i brat mieli dziecko z wpadki dluuugo przed 30-tka. Teraz juz mają w miare odchowane dzieci. No i my z takim niemowlakiem będziemy odstawać.
Ale wiem ja też tego podjeścia nie rozumie - z chłopem czasem trudno się dogadać.
 
Ostatnio uznał że trzeba było wpaść przed ślubem teraz to on ma już 30-tke i nie chce żeby ludzie mówili że dziadek przyszedl na zebranie :-(
Nadziejko, a może on boi się porażki? Boi się tych nieudanych prób i dlatego woli tak mówić... :sorry: Faceci niestety mają swoje ego i różne dziwne sprawy z tego wynikają. A jak zachowuje się przy małych dzieciaczkach? Macie jakieś w rodzinie albo wśród znajomych?
Mój mąż mnie wspiera, pod tym względem nie mogę narzekać. Choć mam wrażenie, że czuje się troszkę zestresowany, jak wie, że teraz trzeba i już. Ale czego się nie robi dla słodkiego potomka :tak:
 
Hej dziewczynki:) Ale się rozpisałyście od wczorajszego popołudnia:) Wpadłam tylko się przywitać. Szykuję się do wyjscia. Idiemy dziś z mężem na roczek. Miłego dnia wszystkim życzę:)
Widzę, ze dziewczyny stchórzyły i zadna dziś nie testowała...
mazia u Ciebie to fasolka na 100%:) Ja już po cichu Ci gratuluje...:)
wisienka powtarzam po raz olejny:ja testowalam:)):-)odwazyc to sie odwazylam.wprawdzie o wiele za wczesnie.No i nic a na dodatek mialam po poludniu sluz z krwia(rozowo) i bol zupelnie jak przy @ wiec byc moze juz sie zaczyna ale przeklinam ze jesli to @ to strasznie szybko przyla bo ja mam zawsze 28,29 dni a dzis dopiero 25!
 
No wlaśnie milo pogawędzic z Dziewczynami, które mają podobny problem tzn, zależy im na dziecku a nie wychodzi. Zawsze mnie to zastanawia jak to się dzieje ze Ci co nie mają warunków ale nie chcą nie mają problemu z zajściem w ciąże. A Ci co tak bardzo chcą to robia robią i nic :-(

A co do "starosci" w wieku 30-lat to chyba bierze się z tego ze prawie wszyscy koledzy męza i brat mieli dziecko z wpadki dluuugo przed 30-tka. Teraz juz mają w miare odchowane dzieci. No i my z takim niemowlakiem będziemy odstawać.
Ale wiem ja też tego podjeścia nie rozumie - z chłopem czasem trudno się dogadać.
kurcze ja juz chyba za bardzo wyroslam z tej polskiej mentalnosci(niemal 10 lat na obczyznie zrobilo swoje) i nie wiem czy smiac sie czy plakac jak cos takiego slysze.no a tobie zycze by w koncu sie udalo
 
ewcia
dokładnie to samo chcialam napisać!

nadziejka
może on w ten sposób reaguje na to ,ze tyle się staracie i bez efektu?
zapewniam Cię,że na jego męskiej dumie to też się odbija, moze się w duchu obwinia że to przez niego się nie udaje? za facetem nie nadąrzysz:-)
 
Nadziejko, a może on boi się porażki? Boi się tych nieudanych prób i dlatego woli tak mówić... :sorry: Faceci niestety mają swoje ego i różne dziwne sprawy z tego wynikają. A jak zachowuje się przy małych dzieciaczkach? Macie jakieś w rodzinie albo wśród znajomych?
Mój mąż mnie wspiera, pod tym względem nie mogę narzekać. Choć mam wrażenie, że czuje się troszkę zestresowany, jak wie, że teraz trzeba i już. Ale czego się nie robi dla słodkiego potomka :tak:

a powiedz kto się nie czuje zestresowany kiedy sie próbuje i próbuje i nic :no:
 
ewcia
dokładnie to samo chcialam napisać!

nadziejka
może on w ten sposób reaguje na to ,ze tyle się staracie i bez efektu?
zapewniam Cię,że na jego męskiej dumie to też się odbija, moze się w duchu obwinia że to przez niego się nie udaje? za facetem nie nadąrzysz:-)
ja pamietam ze jak sie za pierwszym razem nie udalo to moj wlasnie obwinial siebie(przynajmniej z wypowiedzi tak wyszlo) i mowi ze poprobujemy i moze najwyzej sie pozniej pojdzie przebadac.Nadal mam nadzieje ze to nie bedzie potrzebne.Tu zreszta robi sie to dopiero po roku prob.Moja znajoma wlasnie to robi bo 2 lata nic im nie wyszlo.Swoja droga to ona o wielu rzeczach pojecia nie ma.ostatnio dziwilo ja ze temperatura tak sie rozni w cyklu(faza I i II).Na wstenych badaniach wykazalo wlasnie ze mi.in co z jej facetem nie tak.
aha tu u nas sa nawet testy w drogerii ktorymi mozna testowac facetow ale na razie sie nie wglebialam.
 
ja pamiętam ( ech no własciwie to nie było tak dawno temu) ,że za pierwszym razem jak się okazało,że w tym cyklu nie wyszło to mój był zmartwiony tak jak ja chociaż oboje nie nastawialiśmy się ,że uda się za pierwszym podejsciem

eijf
a wy długo się staracie? jesli mogę zapytać
 
reklama
wiecie co?taka ciekawostka.Za kazdym razem jak ogladam wykresy ciezarnych na ff to mnie zadziwiaja.teraz najnowszy jest taki ze temp.rosla,spadala i w 10 dpo wyszedl jej test ciazowy ale niemal od samej owulacji do tego 10 dnia plamila bo ma kazde okienko pozaznaczane.strasznie pozno owulacje miala tak poza tym.same spojrzcie Fertility Friend OnLine Chart Gallery jak sie tam napatrze to kurcze mysle ze wszystko jest mozliwe
 
Do góry