reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

hm....okolo roku bez zabezpieczen ale i bez szczegolnego starania sie i pilnowania dni. Od czerwca/lipca staralismy sie bardziej ale tez bez zadnego monitoringu tempki. Od tego mies zaczelam mierzyc tempke, dokladnie obserwowac sluz - aczkolwiek nie umiem kochac sie 'bo to dzis wiec nie wiem czy sie dobrze wstrzelilismy. Niemniej okazji przez te 1,5 roku bylo tyle ze mogloby juz cos byc....


My czwarty starankowy na maxa a nie zabezpieczamy sie juz tez dlugooooo:sorry:
 
reklama
kolejny tydzien,kolejne wczesne wstawanie.to jest najgorsze.te ciemnosci.W lecie czy wiosna jakos sobie radze a teraz niemal kazdego dnia wstaje przeklinajac to ze jest tak wczesnie.jeszcze pewnie przez godzine sie nie obudze.

kinga-a co sie z tym cyklem porobilo?
 
Witam z rana!

Dziś niby temperatura w góre, ale nadal niezbyt imponująco, troszkę mnie to martwi, ale zobaczymy co powie mi jutro gin.

Mam dziwne przeczucie, ze kolejny cykl będzie przegrany - ale czy to coś nowego!?

Powinnam sie juz przyzwyczaić - dlatego nie wiążę żadnych nadziei z tym cyklem.

Trudno trzeba będzie walczyć dalej.

Gdyby któraś miała jakiś pomysł co z tym moim wykresem to z góry dziękuje!!!
 
Witajcie kobiety po weekendzie!!!Ależ się u mnie działo..:-(byłam z moim synkiem na pogotowiu i w szpitalu na usg klatki piersiowej....i co się okazało...bezobjawowe zapalenie oskrzeli:-:)szok::no::shocked2:....naszczeście nie musiał zostać w szpitalu,ale dzisiaj jesteśmy razem w domku....

A co u was? Jakaś fasolka?Nie dam rady w domu tego przeczytać co tutaj napisałyście przez weekend?Rudka się odezwała?

Witam z rana!
Dziś niby temperatura w góre, ale nadal niezbyt imponująco, troszkę mnie to martwi, ale zobaczymy co powie mi jutro gin.
Mam dziwne przeczucie, ze kolejny cykl będzie przegrany - ale czy to coś nowego!?
Powinnam sie juz przyzwyczaić - dlatego nie wiążę żadnych nadziei z tym cyklem.
Trudno trzeba będzie walczyć dalej.
Gdyby któraś miała jakiś pomysł co z tym moim wykresem to z góry dziękuje!!!

Agniesiar ja ci nie pomogę,bo się na tym nie znam...niestety...ale czekam na wieści od gina!! u mnie też ta tempka jakoś tak skacze w tą i spowrotem....czy to normalne?
 
czesc kobietki
mam do was pytanie jestem przed @ biore duphaston i chyba mnie dopadl grzybek i tu moje pytanie czy moge wziasc dopochwowo clotrimazol 500g ?
sorki ze tu pisze ale tu jest was duzo i byc moze szybciej uzyskam jakas porade
zgory dziekuje i pozdrawiam
 
reklama
ewka po to jest forum żeby na num pisać :) najlepiej zapytaj lekarza aalbo na wątku o clo duphaston i luteinie może tam ktoś będzie wiedział a jak nie to mze zadzwoń do swojego lekarza
 
Do góry