reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Zabiegany weekend wczoraj poprawki urodzin dla spoznionych gosci a dzis bylismy w Plopsa z malym takze bylo co robic a poza tym owu jakos tak teraz takze troche milych staranek;-)

Chcialam wypozyczyc dzis ten film i nie bylo go:sorry:, wezme w przyszly weekend;-)


'
:eek::eek::eek::eek::eek::eek: podczytalam:sorry:
takiego filmu bylo mi trzeba.spokojny,zadnej spektakularnej akcji,po prostu o codziennym zyciu.no i ryczalam na nim...
ja zwariuje przez te wakacje.zaczynam sie wahac bo planuje je na listopad i pogoda moze byc do d...
 
reklama
Powiem wam ze mnie ten weekend ciut wymeczyl. To pewnie przez ta cale gotowanie i pieczenie:-D;-)
Teraz chyba sobie usiade przed tv i cos obejrze, albo moze jakis jednak filmik
Wkoncu moge sobie jutro pospac jeszcze;-):-D
A tak wogole to teraz wieczorem moj sluz jest bardziej kremowy
 
takiego filmu bylo mi trzeba.spokojny,zadnej spektakularnej akcji,po prostu o codziennym zyciu.no i ryczalam na nim...
ja zwariuje przez te wakacje.zaczynam sie wahac bo planuje je na listopad i pogoda moze byc do d...

No wlasnie mi tez sie takiego filmu chce:tak: Listopad raczej nie nalezy do ladnych miesiecy ale fajnie poprzytulac sie do M na takich wyjazdach tym bardziej jak troszke chlodniej:tak:


Powiem wam ze mnie ten weekend ciut wymeczyl. To pewnie przez ta cale gotowanie i pieczenie:-D;-)
Teraz chyba sobie usiade przed tv i cos obejrze, albo moze jakis jednak filmik
Wkoncu moge sobie jutro pospac jeszcze;-):-D
A tak wogole to teraz wieczorem moj sluz jest bardziej kremowy

Kremowy czyli po owu;-) a mnie tez dzis tempka skoczyla ale nie bardzo wysoko i to dopiero pierwsza wyzsza tempka takze trzeba troche jeszcze poczekac:sorry:
 
No wlasnie mi tez sie takiego filmu chce:tak: Listopad raczej nie nalezy do ladnych miesiecy ale fajnie poprzytulac sie do M na takich wyjazdach tym bardziej jak troszke chlodniej:tak:




Kremowy czyli po owu;-) a mnie tez dzis tempka skoczyla ale nie bardzo wysoko i to dopiero pierwsza wyzsza tempka takze trzeba troche jeszcze poczekac:sorry:
Ale pewnie bedziemy w podobnym terminie testowac;-):tak:
No nic moze wieczorkiem pomecze ukochanego;-) tak w razie czego;-):-D
 
a ja w przeciwienstwie do Ciebie czekam na jej spadek i na @.... spadek tempki juz sie chyba nawet zaczal ale @ jeszcze nie...

Toska Ty tu nie kracz bo bardzo ladny wykres;-) taki spadek to narazie nie spadek:sorry: no i jak u ciebie kolorowo na tym wykresie;-) a moglabys spokojnie juz testowac masz 13 dpo:sorry:

Ale pewnie bedziemy w podobnym terminie testowac;-):tak:
No nic moze wieczorkiem pomecze ukochanego;-) tak w razie czego;-):-D

A pewnie od przybytku glowa nie boli ja tez jeszcze dzis pomecze:rofl2: owocnych staranek:tak:
 
reklama
Oj Noukie - niestety nie kracze tylko czuje co sie ze mna dzieje - i @ bedzie na 99,9% :tak:
Jedyna rzecz pozytywna to taka ze z nadejsciem wieczora humor znow powrocil do normy, bo po poludniu mialam malego dola ze zbliza mi sie @. Wiem wiem, zaraz powiecie ze taka hustawka nastrojow tez moze swiadczyc o fasolce - i uwierzcie mi - bardoz bym chciala zebyscie mialy racje - niemniej matka natura juz zadba o to zebym w najblizszych dniach troche pocierpiala :)
Aaaale zanim to nastapi to chyba dzis nocka bedzie piekna i dluuuga - jakos tak wilgotno i libido w gore mi poszlo ;-)

No wlasnie kobieta wie najlepiej:sorry: ja z trzech starankowych tylko w pierwszym czulam ze moze cos byc:sorry: dwa poprzednie wiedzialam od poczatku ze sie nie udaklo:sorry: choc nadzieja oczywiscie sie tlila do konca a teraz narazie za wczesnie zebym cos wiedziala:sorry:

Ktory cykl sie strasz bo jakos mi sie przeoczylo:zawstydzona/y::sorry:?
 
Do góry