reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Ja sie obawiam ze jak bede w ciazy to non stop bede wertowac moja ksiazke ze studiow:-D Embriologia, by wciaz czytac co i kiedy sie u fasolki tworzy:-D

O to jest na pewno bardzo interesujące, bo w tym książkach typowych o ciąży to tam zazwyczaj w kilku zdaniach jest o tym co się dzieje z Fasolką, a zazwyczaj o objawach, co robic, a czego nie:happy:
 
Właśnie, też mnie fascynuje biologia i rozwój naszego maluszka. Musimy kupić jakąś bardziej zaawansowaną książkę, żeby wszystko wiedzieć :-)
mmm, no pewnie, że nie! Przyznaję, jak coś jest nie tak, najważniejsza jest trafna diagnoza. Ale jak jest owulacja - to już jest super!!
 
Właśnie, też mnie fascynuje biologia i rozwój naszego maluszka. Musimy kupić jakąś bardziej zaawansowaną książkę, żeby wszystko wiedzieć :-)
mmm, no pewnie, że nie! Przyznaję, jak coś jest nie tak, najważniejsza jest trafna diagnoza. Ale jak jest owulacja - to już jest super!!
dopiero pare dni biore leki ale mam nadzieję że będzie ok
 
Właśnie, też mnie fascynuje biologia i rozwój naszego maluszka. Musimy kupić jakąś bardziej zaawansowaną książkę, żeby wszystko wiedzieć :-)
mmm, no pewnie, że nie! Przyznaję, jak coś jest nie tak, najważniejsza jest trafna diagnoza. Ale jak jest owulacja - to już jest super!!

Bakteria Kochana, a ja tak sie zastanawiałam co w trakcie tych kilku dni oczekiwania... czy po prostu czekanie czy nadal robienie testów by byc 100% pewnym że nadal wszystko jest ok:cool:
 
O to jest na pewno bardzo interesujące, bo w tym książkach typowych o ciąży to tam zazwyczaj w kilku zdaniach jest o tym co się dzieje z Fasolką, a zazwyczaj o objawach, co robic, a czego nie:happy:
Własnie a tam jest wszsytko az zazbyt dokladnie wytlumaczone. Jak bylam w pierwszej ciazy, ktora stracilam to non stop ta ksiazke przegladalam. Moze nie jest tak ladna jak te ksiazki dla mam, ale rownie ciekawa hehehe:-D
 
Właśnie, też mnie fascynuje biologia i rozwój naszego maluszka. Musimy kupić jakąś bardziej zaawansowaną książkę, żeby wszystko wiedzieć :-)
mmm, no pewnie, że nie! Przyznaję, jak coś jest nie tak, najważniejsza jest trafna diagnoza. Ale jak jest owulacja - to już jest super!!
Ja jako biolog, antropolog;-):-) to juz wogole fiksuje na tym punkcie;-):-D
Pisalam nawet na studiach prace z tej dziedziny hehe
 
reklama
dopiero pare dni biore leki ale mam nadzieję że będzie ok
Oj, życzę Ci tego bardzo :tak:

Bakteria Kochana, a ja tak sie zastanawiałam co w trakcie tych kilku dni oczekiwania... czy po prostu czekanie czy nadal robienie testów by byc 100% pewnym że nadal wszystko jest ok:cool:
No właśnie to czekanie jest strasznie głupie. Wychodzę z założenia, że jak nie ma krwawienia ani sporego bólu, to chyba nic złego nie powinno się dziać. No bo co ja mogę innego? Staram się myśleć pozytywnie i dbać o siebie. Ostatecznie inna kobieta na moim miejscu z moimi cyklami mogłaby się jeszcze wcale nie domyślać ciąży. Ja więc staram się czekać ze spokojem, mierzę tę temperaturę, ale trochę można fizia dostać :confused2::sorry:
 
Do góry