reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ren-ja mam dwie cudowne kotki.obie tej samej rasy (pierwszy byl "dachowcem" i drugie wzielam rasowe bo jakos wieksze zaufanie mialam do kotow ktorych rodzinke znalam.tzn wiedzialam ze linia nie choruje itd.no a poza tym tak strasznie mi sie podobaly oraz ich charakter.sprawdzilo sie 100%).Nie opuszczaja mnie na krok i nie ma dnia bym dzieki nim sie nie smiala.Co do chorob to na szczescie za zdrowiutkie ale poniewaz weterynarz kosztuje majatek to sa ubezpieczone na wszelki wypadek
 
reklama
kocur :) tez wariat - podejrzewam u niego ADHD :-D
To podobnie jak ja :-D tez to bralam pod uwage hehe to pozdrawiam ;-) rowniez kocurka.
A kojarze ze miesiac temu w tym samym czasie czekalysmy na @, to teraz chyba tez jakos razem ? Niestety nei spojrzalam na suwaczek :sorry: ale juz musze zmykac jedziemy na rybki sliczna pogoda sie robi (pomijajac chlod).

Jesli chodzi o dlugosc staranek to moi Rodzice przy 1 nie mieli problemow a z 2 i 3 juz po rok czasu sie starali :-p siostra podobnie dlugo sie starala o swoje oba szkraby (tylko siostra miala strasznie nierowne i krotkie cykle).
Pozdrawiam i zycze cudownej niedzieli wszystkim.

Eijf a to fajniutko :) ja chcialam miec rasowego - syjama ale maz poszedl do lasu na grzyby i przygarna znajde ( w avatarku widac) i bardzo sie ciesze bo przynajmniej ocalony :). Wiecej niestety nie mozemy miec bo za malo miejsca w mieszkanku. Pozdrawiam :):)
 
Ostatnia edycja:
dzis/jutro - mam 29dniowe cykle - w sierpniu/wrzesniu zdarzyl sie wyjatek i wszystko trwalo 33dni - ale to najpewniej z powodu zmiany klimatu/urlopu/trybu codziennego zycia na urlopie - mialam wtedy dosc pozno owulacje.
A wlasnie - jak mierzyc pierwszy dzien @ skoro ostatnio mialam lekkie plamienie, potem dzien przerwy (totalnie nic) i dopiero 3go dnia zaczelo sie na dobre?

a gdzie?


Na rozmowach o pierdolach, czy jakos tak :wściekła/y: ja jestem po prostu oburzona ich postepowaniem
 
Dziewczyny widzialyscie jakie tam znowu ciekawe rzeczy o nas wypisuje Robale i jej banda:eek:
dla mnie to wlasciwie sprawa zamknieta.juz dawno przekonalam sie ze to prosta dziewczyna z wielka niewiedza na tematy ktore piszemy, ktora nie chce niczego sobie przetlumaczyc badz sie nauczyc i niech jej bedzie.Nie moja sprawa ale dla jej wlasnego dobra (wiem ze to czytasz robale) zameldowalabym sie w nl i ubezpieczyla(to podstawa) bo nie znasz dnia ani godziny,szczegolnie ze planujesz ciaze.Nie wyobrazam sobie byc tak nieodpowiedzialnym by wierzyc ze jest sie w ktoryms tam mc ciazy i nie moc pojsc do lekarza.Nie zawsze zdazysz do pl w razie naglego wypadku.Wiesz w ogole ile kosztuje dzien w szpitalu jesli cos ci sie stanie?Narazasz siebie i swoje przyszle dziecko.Tu nawet nie mozna mieszkac bez ubezpieczenia(chyba ze nielegalnie) i jesli twoj partner ma prace to jakiegos niemormalnego i nieodpowiedzialnego szefa (czy ty wiesz jakie sa konsewkwencje jak go ktos przylapie?).To sa tylko moje dobre rady i zamiast sie oburzac ,obrazac i obgadywac moglabys sobie je wziac do serca.Przeciez ubezpieczenie to nic takiego.Po pierwsze twoj moze zadac tego od pracodawcy a w najgorszym wypadku ubezpieczyc sie na wlasna reke.
 
dzis/jutro - mam 29dniowe cykle - w sierpniu/wrzesniu zdarzyl sie wyjatek i wszystko trwalo 33dni - ale to najpewniej z powodu zmiany klimatu/urlopu/trybu codziennego zycia na urlopie - mialam wtedy dosc pozno owulacje.
A wlasnie - jak mierzyc pierwszy dzien @ skoro ostatnio mialam lekkie plamienie, potem dzien przerwy (totalnie nic) i dopiero 3go dnia zaczelo sie na dobre?

a gdzie?

pierwszy dziń cyklu mierzysz zawsze od pierwszego dnia normalnego krwawienia, plamienie się nie liczy
 
reklama
Agniesia wszystko ok, owu może być i przed skokiem tempki i po, mogła owu już być a skok dopiero będzie. liczba dni wyższych tempek to nie to samo co liczba dni po faktycznej owulacji.
 
Do góry