reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

JA ŻADKO SIĘ POJAWIAM, ale ostanio kilkakrotnie moje posty zostały olane...troche mnie to wkurzyło przyznam....:-)Tak czy siak ide obiadkować, póki MAły śpi

Nie denerwuj się przecież jesteśmy tu by sie wspierać!

Nie sądzę by ktoś miał ochotę cie olać - ja na bank nie miałam takiego zamiaru!

Jak coś to wal jak w dym!:tak:
 
reklama
NO i to mi sie podoba!!!!

Zobaczysz już niedługo będziemy tyły- i bardzo sie z tego cieszyły!!!:-D:-D:-D

No z tego tycia to ja się cieszyć nie bedę :-D;-) hihihihiiiii....potem ciężko jest mi zrzucić....ale co tam!

JA ŻADKO SIĘ POJAWIAM, ale ostanio kilkakrotnie moje posty zostały olane...troche mnie to wkurzyło przyznam....:-)Tak czy siak ide obiadkować, póki MAły śpi

Zielona...słonko,,,,czasem tyle się dzieje,że niektóre posty poprostu przechodzą bez echa...ale nie martw się....
 
cześć dziewczyny:-)Widzę, że wszystkie w jesiennych humorkach:-)U nas wieje jak cholerka- mieszkam 60 km od elbląga, masakra jakaś na dworze jest, ale przynajmniej nie bede miala wyżutów sumienia, że z małym na dwór nie wyjdę. jestem tak starsznie zmęczona, chce mi się paskudnie spać- miałam bardzo cieżki tydzień w pracy, 4 dni dyżury do 22, a po wczorajszym bardzo sługim dyżurze jeszcze dzisiaj na 6.30- pobudka wychowanek w ośrodku...masakra..ledwo dycham..jajniki ćmią. 4 dpo leci, ciekawe co bedzie w tym miesiącu- 8 dni mężuś chłopków zbierał do pracy:-)potem intensywne 3 razy, po każdym leżenie przez 30 minut i czekamy...jeszcze pare dni i wszystko bedzie jasne w tym miesiącu..w ogóle mam chandrę- sprzedaliśmy samochód i taka beznadzieja pogoda jest, że chyba bedziemy musieli kupić następny..szykujemy się na kia sportage- jeździła któraś z was tym???tak to wygląda:
Kia Sportage 2,0 BENZYNA + GAZ, 2002r., 1998cm3, 120KM - otoMoto

Zielona ja mam nadzieję,że Tobie się udało...w końcu muszą przyjść dobre wieści......:tak:trzymam mocno kciuki!!!

Co do samochodu...no cóż...ja nie jeździłam tym konkretnym modelem....ale są to ładne auta i fajnie jeżdżą...mam nadzieję,że będzie zadowoleni!!
 
Czołem kobietki!
Co prawda za wiele czasu nie mam ale wpadłam przywitać się z Wami i przesłać trochę pozytywnej energii :) Niestety nie bylam w satanie przeczytać wszystkiego - dobrnęłam do godz 10:00 dzisiejszego dnia :)
Niemniej zdążyłam doczytać że jakaś jesienna deprecha się tu wkradła :) A sio!!!
Ja z dani na dzień odczuwam bóle w podbrzuszu więc @ nachodzi jak nic - ale co tam - nie teraz to następnym razem :) Nie dam się zdołować (he he, ciekawe jak będę śpiewać jak @ przyjdzie bo wtedy zawsze ogarnia mnie dołek) i z podniesioną głową wkroczę w listopadowe juz staranka :)
Miałam dzis jechac na badanka ale znów mi się nie chciało więc może jutro - jeśli w ogóle - bo czy jest sens?
zielona - auto super! :)

Tośka,wiesz,że póki nie ma @ to jest nadzieja,więc spokojnie czekaj....a jak nie to będziesz staraczką listopadową i tyle....kiedyś uda się napewno....
a na badanka zawsze jest sens jechać?A dlaczego myslisz,że nie ma???
 
Czołem kobietki!
Co prawda za wiele czasu nie mam ale wpadłam przywitać się z Wami i przesłać trochę pozytywnej energii :) Niestety nie bylam w satanie przeczytać wszystkiego - dobrnęłam do godz 10:00 dzisiejszego dnia :)
Niemniej zdążyłam doczytać że jakaś jesienna deprecha się tu wkradła :) A sio!!!
Ja z dani na dzień odczuwam bóle w podbrzuszu więc @ nachodzi jak nic - ale co tam - nie teraz to następnym razem :) Nie dam się zdołować (he he, ciekawe jak będę śpiewać jak @ przyjdzie bo wtedy zawsze ogarnia mnie dołek) i z podniesioną głową wkroczę w listopadowe juz staranka :)
Miałam dzis jechac na badanka ale znów mi się nie chciało więc może jutro - jeśli w ogóle - bo czy jest sens?
zielona - auto super! :)

No coś ty dół brzucha zupełnie o niczym nie świadczy, bo ablo to na @ albo na fasolkę wiec nie ma co myśleć, niestety trzeba jeszcze troszkę poczekać!;-)
 
zielona autko super...tylko pewnie dużo pali!!! ale to Wasza decyzja!!
Wiesz testujemy chyba w tym samym dniu więc trzymam za Ciebie kciuki i liczę na odwzajemnione!! Może coś tym razem z tego będzie ;-)):-)

agniesiar co do badań to większość mam zrobione na tarczyce też już robiłam jest ok. Zostało jeszcze LH, FSH i estradiol. a że robi się go w początkowych dniach cyklu, to liczę ze możę nie zdążę ich zrobić...bo będę zafasolkowana!! No ale zobaczymy jak to będzie!!! Bo jestem w 19 dc i wszystko się niedługo okaże. Trochę mnie boli podbrzusze, tempka wysoka 36,9!! ale czy to coś oznacza!!! chyba sobie wmawiam tylko!!

Serdecznie pozdrawiam wszysteki staraczki i zafasolkowane!!
 
zielona autko super...tylko pewnie dużo pali!!! ale to Wasza decyzja!!
Wiesz testujemy chyba w tym samym dniu więc trzymam za Ciebie kciuki i liczę na odwzajemnione!! Może coś tym razem z tego będzie ;-)):-)

agniesiar co do badań to większość mam zrobione na tarczyce też już robiłam jest ok. Zostało jeszcze LH, FSH i estradiol. a że robi się go w początkowych dniach cyklu, to liczę ze możę nie zdążę ich zrobić...bo będę zafasolkowana!! No ale zobaczymy jak to będzie!!! Bo jestem w 19 dc i wszystko się niedługo okaże. Trochę mnie boli podbrzusze, tempka wysoka 36,9!! ale czy to coś oznacza!!! chyba sobie wmawiam tylko!!

Nie kochana ja testuję jakiś tydzień po tobie bo u mnie to dopiero 13dc.

Ale tak czy inaczej trzymam kciuki - mam nadzieję, ze dla nas wszystkich tu będących ten cykl okarze sie ostatnim!!!:tak:
 
... bo u mnei z tymi badankami jest tak ze wewnetrznej potrzeby nie odczuwam, lekarz tez ostatnio po zbadaniu mnie, pobraniu cytolgii i usg uznal ze nie ma wskazan do robienia badan. Widze jednak ze Wy uparcie twierdzicie ze to wrecz obowiazkowe.... Mam rozumiec ze zdarzaly sie Wam sytuacje w ktorych wbrew sugestii lekarza robilyscie badanka na wlasna reke i okazalo sie ze jest cos nie tak?

Tośka,dziewczyny faktycznie robią tutaj często badania na własną rękę...ja nie robiłam żadnych poza cytologią....i usg..MIałam robiony monitoring,jeśli po tym teraz cyklu nie zajdę w ciążę to mam zgłosić się do ginki na badanie macicy...
więc póki co grzecznie czekam...jeśli lekarz powiedział,że nie ma wskazań do robienia innych badań to może poprostu starajcie się jeszcze przez 2 -3 miesiace i wtedy zgłoś się do niego po jakieś badania,albo zrób na własną rękę...
 
reklama
... bo u mnei z tymi badankami jest tak ze wewnetrznej potrzeby nie odczuwam, lekarz tez ostatnio po zbadaniu mnie, pobraniu cytolgii i usg uznal ze nie ma wskazan do robienia badan. Widze jednak ze Wy uparcie twierdzicie ze to wrecz obowiazkowe.... Mam rozumiec ze zdarzaly sie Wam sytuacje w ktorych wbrew sugestii lekarza robilyscie badanka na wlasna reke i okazalo sie ze jest cos nie tak?

Tosia, jeżeli lekarz nie widzi potrzeby, to nie rób poczekaj!

Ja po prostu miałam przeboje z hormonami i sama na własną rękę co jakiś czas sprawdzam, co prawda gin też tego u mnie pilnuje wiec mnie posyła.

Nie wiem jak długo sie starasz, jeśli to początek to mozesz poczekać, jeśli już trochę to trwa to warto wiedzieć co i jak.

A jeżeli o hormony tarczycy to i tak uważam że warto je sprawdzić, bo jeżeli jest coś nie halo a i tak zafasolkujesz to trzeba ich pilnować bo niestety może to wywołać wady płodu lub poronienia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry