reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

cześć babki, u mnie śnieżyca za oknem :szok::-(
Pisałyście coś o libido? Ja przy antykach nie cieszyłam się zbyt wielkim:zawstydzona/y: a teraz po odstawieniu, to mój R. zacznie niedługo ode mnie uciekać;-):sorry:
I nie wiem, czy to przez 'starania' czy poodstawieniowe 'skutki uboczne', ale znów cieszą mnie przytulanki :-D
 
reklama
Cześć Laski:-),

Dawno mnie nie było. Widzę że dużo kobitek przybyło. Wszystkim które osiągnęły już swój wymarzony cel-GRATULUJĘ . Reszcie życzę powodzenia. Na pewno niedługo się uda.;-)
Mam problem. Wczoraj byłam z mężem u gina. Mąż zrobił sobie wreszcie badania i wyszło że ma bardzo lepkie nasienie ***:zawstydzona/y:. Myśleliśmy, że jakoś można temu zaradzić, ale gin powiedział, że nie ma na to rady. Mąż ma zrobić ponowne badania za 5 tygodni, a jak wyniki będą takie same, to czeka mnie inseminacja ( skuteczność 10%- mało pocieszająca perspektywa). Może miałyście już styczność z tym problemem?) Są jakieś domowe sposoby na rozrzedzenie nasienia? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.

Nie jestem pewna czy to zadziała, że przeczytała, że dla poprawy dobre jest:
-witaminy
-dieta
-ruch
-codzienny prysznic na orzeszki letnią wodą, aż zabolą

Wiem że to jest na poprawę, ale czy w waszej sytuacji to pomoże to nie wiem!:eek:
 
Cześć Laski:-),

Dawno mnie nie było. Widzę że dużo kobitek przybyło. Wszystkim które osiągnęły już swój wymarzony cel-GRATULUJĘ . Reszcie życzę powodzenia. Na pewno niedługo się uda.;-)
Mam problem. Wczoraj byłam z mężem u gina. Mąż zrobił sobie wreszcie badania i wyszło że ma bardzo lepkie nasienie ***:zawstydzona/y:. Myśleliśmy, że jakoś można temu zaradzić, ale gin powiedział, że nie ma na to rady. Mąż ma zrobić ponowne badania za 5 tygodni, a jak wyniki będą takie same, to czeka mnie inseminacja ( skuteczność 10%- mało pocieszająca perspektywa). Może miałyście już styczność z tym problemem?) Są jakieś domowe sposoby na rozrzedzenie nasienia? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.

A proponuję zadać to pytanie jeszcze lolitce z watku starania wątpliwości.

Ona wie prawie wszystko jest genialna!
 
cześć babki, u mnie śnieżyca za oknem :szok::-(
Pisałyście coś o libido? Ja przy antykach nie cieszyłam się zbyt wielkim:zawstydzona/y: a teraz po odstawieniu, to mój R. zacznie niedługo ode mnie uciekać;-):sorry:
I nie wiem, czy to przez 'starania' czy poodstawieniowe 'skutki uboczne', ale znów cieszą mnie przytulanki :-D

Sądzę, że przede wszystkim to skutek ostawienia tabletek:sorry:
 
cześć babki, u mnie śnieżyca za oknem :szok::-(
Pisałyście coś o libido? Ja przy antykach nie cieszyłam się zbyt wielkim:zawstydzona/y: a teraz po odstawieniu, to mój R. zacznie niedługo ode mnie uciekać;-):sorry:
I nie wiem, czy to przez 'starania' czy poodstawieniowe 'skutki uboczne', ale znów cieszą mnie przytulanki :-D

hej Chup....to napewno po odstawieniu tabletek sie poprawiło..niestety antyki tak działają,że obniżają libido....nuestety....coś za coś....

ja też gonię mojego i po kilku dniach poprostu ucieka ode mnie....:tak::szok:
 
cześć laski!
eijf
kurde , a myślałam że tym razem się udało ! przytulam mocniaszczo!
ps. a nie myślałaś żeby zbadać nasienie swojego? skoro u Ciebie wszystko gra, to może wina leży po drugiej stronie?

zielona
trzymam kciuki !
a bryka super! jakby mój ją zobaczył to już by taką chciał, strasznie mu się podobają takie duże auta:-)

widzę,że tu piszecie o lepkości nasienia... jasna dupa norma to chyba jeden plusik +, a mój miał ++ myślicie ,że to może mieć wpływ na to ,że nie zachodzę? agniesiar to mówisz która taka specjalistka? to jej zapytam ...
 
reklama
Do góry