reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Ciesze sie bo wreszcie bedziemy miec z ukochanym troche czasu dla siebie:-D
A tak wogole ciagle mysle czy w tym cyklu znow isc na kolejny juz 4 cykl monitoringu, wacham sie chce dac sobie na luz i sama nie wiem pierwsze USG mam w poniedzialek:eek:. Ahh

jestem zdziwiona, że tak długo Cię twój gin. monitoruje, mój nie chce tak długo monitorować, max. 2 cykle, potem szpital i specjalistyczne badania - potem stymulacja i monitoring max 3 cykle, potem jeśli kobieta nie zaskakuje odsyła do kliniki leczenia bezpłodności, bo wychodzi z założenie, ze nie będzie ciągną kasy i czegoś jeśli nie możne pomóc, chyba, ze znajduje inną przyczynę która może leczyć, ale też nie przeciaga tego zbyt długo! Trzeba mu przyznać, że odsetek dziewczyn która u niego zaskakuje jest ogromna -jest świetny
 
Ciesze sie bo wreszcie bedziemy miec z ukochanym troche czasu dla siebie:-D
A tak wogole ciagle mysle czy w tym cyklu znow isc na kolejny juz 4 cykl monitoringu, wacham sie chce dac sobie na luz i sama nie wiem pierwsze USG mam w poniedzialek:eek:. Ahh

I jeszcze jedno pytanie ile badań masz już za sobą!
 
reklama
Do góry