reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Co tam u Ciebie, bo ja jestem happy - wszystko wskazuje że pierwsza część wyników wyszła good!!

Mam nadzieję, ze reszta też tak wyjdzie i już za kilkanaście dni pochwalę sie wam moja fasolką:sorry:

No wlasnie czytalam i pocichutku trzymam kciuki zeby lekarz to potwierdzil:tak::tak::tak: super ze humor dopisuje, mi tez z kazdym dniem bardziej sie buzia smieje;-) im blizej owu znaczy sie:tak:
 
wziełam dopiero pól tabletki... może jeszcze nie zaczął działać???
a do czasu jak nie zbiję prolaktyny fasolka raczej mało realna... :(
 
wziełam dopiero pól tabletki... może jeszcze nie zaczął działać???
a do czasu jak nie zbiję prolaktyny fasolka raczej mało realna... :(

Może i mało, ale CUDA zdarzają się codziennie!!!

Więc z dystansem do siebie i sytuacji w tym cyklu - po prostu przytulaj sie z M wtedy kiedy będziesz miała ochotę i kiedy wykresik zacznie szaleć!

A może ..............
 
serdecznie dziękuję za wszystkie kciuki ! z taką ilością nie mogło się nie udać, także oczywiście

OBRONIŁAM !!!

ogromne gratulacje!!!

ehh dlaczego ja sobie wybralam taki "medycznie zacofany" kraj gdzie nawet do gina sie nie mozna wybrac ot tak, po prostu bo sie chce. juz zapowiedzialam mojemu ze nie ma mocnych w styczniu jade do Polski i pierwsze co to ide do gina. nawet jak uda mi sie zafasolkowac (daj Boze!!!)
a wogole to znowu mnie kluje w podbrzuszu:confused2:
 
wziełam dopiero pól tabletki... może jeszcze nie zaczął działać???
a do czasu jak nie zbiję prolaktyny fasolka raczej mało realna... :(

Mmm w takim razie zeby szybko zmalala;-)

Ostatnio spadła mi dopiero 10 dc. - może u ciebie też bedzie podobie, nie martw sie na zapas, bo nie ma czym!!!

Znowu sie u mnie w zyciu dobrze i duzo dzieje ze jakos tak sie nie zamartwiam:rofl2:, poprostu mnie dziwila ale masz racje bedzie co ma byc:-)
 
reklama
No wlasnie podgladalm Twoj wykres i tez tempki w gorze;-) a moze to taki dobry miesiac:rofl2::rofl2:

Z tego co czytałam o temperaturkach, to nie ważne czy zaczynamy z niskich, czy z wysokich, ważna jest tylko różnica między fazami.

Niektóre kobiety zawsze startują z wysokich a inne tylko czasami!

Taka uroda organizmu i tyle!!!:tak:
 
Do góry