reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Emma -pomocy!!!

Odebrałam wyniki nie jestem pewna czy dobrze je interpretuje więc proszę powiedz mi co myślisz:sorry::

LH 7,6 mIU/ml
FSH 5,8
mIU/ml
Estradilo 32,5
mIU/ml
Testosteron 0,50 ng/ml

Napisz mi proszę co o tym myślisz!!

Jeśli któraś z was jest też chodzącą encyklopedia tak jak emma to bede wdzięczna za interpretację wyników!:eek:
A w ktorym dniu cyklu robilas te badania??, która to faza twoja??
 
reklama
Emma -pomocy!!!

Odebrałam wyniki nie jestem pewna czy dobrze je interpretuje więc proszę powiedz mi co myślisz:sorry::

LH 7,6 mIU/ml
FSH 5,8
mIU/ml
Estradilo 32,5
mIU/ml
Testosteron 0,50 ng/ml

Napisz mi proszę co o tym myślisz!!

Jeśli któraś z was jest też chodzącą encyklopedia tak jak emma to bede wdzięczna za interpretację wyników!:eek:
myślę że najlepiej będzie jak z wynikami pójdziesz do lekarza, interpretacja zależy nie tylko od dc ale też od innych chormonów,
moj progesteron mieścił sie niby w normie ale lekarka stwierdziła że w powiązaniu z estradiolem jest stanowczo za niski
 
myślę że najlepiej będzie jak z wynikami pójdziesz do lekarza, interpretacja zależy nie tylko od dc ale też od innych chormonów,
moj progesteron mieścił sie niby w normie ale lekarka stwierdziła że w powiązaniu z estradiolem jest stanowczo za niski

Wsztstko wiem i rozumiem, ale mój lekarz nie bardzo będzie mi chciał coś powiedzieć jeśli mu się nie do końca wyniki spodobają, bo on nie chce denerwować za wczasu pacjentki!

Ma to swoje plusy ale dla innego typu pacjentki, ja bym chciała wiedzieć i tyle!!!
 
normy10bd.png
 
Istotny jest stosunek stężeń obu gonadotropin. W przypadku prawidłowego cyklu stosunek LH:FSH jest bliski 1, w niewydolności przysadki ulega zmniejszeniu poniżej 0,6, a w zespole policystycznych jajników (PCOS) wzrasta powyżej 1,5.
 
reklama
Do góry