reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
02.06. miałam ostaatnia @ czyli przy 28 dniowym cyklu jaki zawsze miałam to owulka powinna być 15.06. ale jajnik bolał mnie 17.06 więc moze wtedy była owulka. Bete robiłam 29.06. czyli w 28 dniu cyklu. Beta wykazała by juz ciążę...a wyszło 0,1:( Czyli to na pewno nie ciaża. Coś mi sie ostatnio wszystko rozregulowało:(
2 miesiące przed ślubem czyli w lutym @ spóźniała mi się 2 tygodnie. Juz się cieszyłam, ze to ciąża ale beta wyszła 0,1. Okazało sie, ze miałam zapalenie dróg moczowych. I mimo, że wyleczyłam to zapalenie to cykl mi sie wydłużył i w ogóle. Nie wiem jak to było w marcu i kwietniu bo raczej zajmowałam sie przygotowaniami do ślubu i @ sie w ogóle nie przejmowałam. Ta @ którą dostałam 2.06. spóźniła sie chyba 3 dni. Pani ginekolog powiedziała, ze mam obserwować swój organizm i zgłoscić sie do niej za 4-6 miesięcy no chyba, ze wcześniej zajdę w ciążę... Super:)
 
Cześć dziewczynki. Też chciałabym do was dołączyć. Chociaż mam nadzieję ze w tym cyklu się udało i będę mamą marcową. No ale testowanie dopiero za parę dni:)
 
no tak to beta spokojnie ciaze by juz wykazala.... ehh no nie wiem...moze jakies zmiany hormonalne ( mi sei spozniala 2 cykle temu - dostalam w 32 dc) ale moja twarz i dekold byly zsypane w krosteczkach a dodatkowo przesuszyla mi sie starsznie cera no i wlasnie dermatolog mowila o zatrzymaniu miesiaczki i o zmianach hormonalnych.................

witamy gaba82:) T:-)
 
Witamy gaba82:) I trzymamy kciuki żeby były 2 kreski:)

No beta juz by na pewno wykryła ciażę. Lekarz rodzinny też mi mówił, ze mogę mieć zaburzona gospodarkę hormonalną. On dał mi tylko skierowanie na OB. TSH, T3, morfologię i cos jeszcze. Niepamiętam dokładnie. Wszystkie wyniki były ok oprócz ob. No i dostałam tabletki na obniżenie ob. Może powinnam znowu iść do niego... Więcej badań podobno nie mógł mi zrobić bo na nie muszę mieć skierownaie od ginekologa...:( Poczekam jeszcze. Zobaczę co mi wyjdzie jak będe mierzyć temperaturę. Może mam cykle bezowulacyjne i dlatego @ sie opóźnia... Nie wiem. Poczekamy, zobaczymy...
 
Ja przed ślubem miałam cykl 35 dniowy:-)
Od dwóch lat sobie zapisuję. Zdażały się i 27 i 35 dniowe. Teraz trochę się ustabilizowało ale też nie jest idealnie 28-30dni. Nie wiem jaki jest obecny:baffled:. Ostatnio dwa pod rząd były 30 dniowe. Często sie przytulamy może coś z tego będzie:tak:
 
Ostatnia edycja:
tak czy siak, moim zdaniem, niezależnie od długości syklu najlepiej przytulać się przez caluteńki miesiąc co 2 dni, wtedy wiadomo, że owulki człek nie przegapi:-)
 
reklama
Do góry