reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

cześć dziewczyny !
widzę,że dziś same @ na horyzoncie, chyba ja zapoczatkowałam tą lawinę... ech uszy do góry , staramy się dalej, a jak wiadomo w kupie siła :-) jakby to nie zabrzmiało ;-)

emma
dziękuję za ten link do endo, mam jeszcze takie pytanko w jakich dniach cyklu robić te badania na tsh, ft3, ft4 ? czy to nie ma żadnego znaczenia?


mówiłam ,że emma to skarbnica wiedzy:-D niestety też nie pamiętam czym się zajmuje , ale ma w rodzinie położne itp więc jak to ona mówi, że nawet przy robieniu ciasta rozmawiają o takich rzeczach i emma wie to wszystko siłą rzeczy:-) też bym tak chciała hehe
 
reklama
to ja mam jeszcze taki pytanie, bo znalazlam swoje wyniki z lipca i nie wiem co to wogole jest:
Anti-TPO 0.8 IU/ml
hTSH_II 0.596 uIU/ml
kochana na to Anty Tpo odpowie Ci eijf bo ona jest w temacie i też to badała, ja niestety nawet nie wiem jak powinno wyglądać prawidlowo, a to drugie to samo tsh? czy te h z przodu powinno być? a to są hormony tarczycy
 
kurcze to ja nie wiem , bo ja miałam samo TSH i w nawiasie tyreotropina trzeciej generacji , ale masz ładnie nisko jeśli to to co u mnie, ja mam 2,35 a dla staraczek powinno mieć 1-1,5 nie wiecej, a masz tam normy podane?
 
Hej dziewczyny! Czy ktos moglby mi doradzic? W zeszlym miesiacu 13 d.c.36,6 (test owulacyjny pozytywny) 14 dc 36,8 test owu negatywny. @ przyszla 29d.c Na moje oko owulka byla w 14 . Co wy na to? Dzisiaj moj 11 d.c. i nie wiem czy probowac?????? Helpppp. Dla przypomnienia Staram sie o dziewczynke:)

Na dziewczynke dzialasz do pozytywnego testu owu jezeli 14 dc byla to ja bym spokojnie do 12 dc rano dzialala;-)

A ja pojechalam na poczte odebrac awizo mojego M okazalo sie ze mi nie dadza w sie nie podpisal i jeszcze mandat dostalam za zle parkowanie:sorry::no::no::no:

Co za dzien:-:)-:)-(
 
Dziewczyny, ale mnie dziś nosi tak mi emma wmówiła, ze ten wykres taki cudny, ze nie mogę!:eek:

Już nie wiem co mam robić:zawstydzona/y:

Chcę, a nie chcę - normalnie mnie w środku aż rozrywa:shocked2:

Tak bardzo się boję!!!!:szok:
 
Na dziewczynke dzialasz do pozytywnego testu owu jezeli 14 dc byla to ja bym spokojnie do 12 dc rano dzialala;-)

A ja pojechalam na poczte odebrac awizo mojego M okazalo sie ze mi nie dadza w sie nie podpisal i jeszcze mandat dostalam za zle parkowanie:sorry::no::no::no:

Co za dzien:-:)-:)-(

Biedna!

A jak się parkuje:-)

Nie martw sie jutro będzie lepszy dzień!:tak:
 
reklama
Dziewczyny, ale mnie dziś nosi tak mi emma wmówiła, ze ten wykres taki cudny, ze nie mogę!:eek:

Już nie wiem co mam robić:zawstydzona/y:

Chcę, a nie chcę - normalnie mnie w środku aż rozrywa:shocked2:

Tak bardzo się boję!!!!:szok:

Kochaniutka....nie bój się....spokojnie...to może zrób jutro rano test..może się wyjasni...a jak nie to poczekasz jeszcze.....:tak:
 
Do góry