reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Dzięki dziewczynki za gratuacje :) To był 2 cykl staran :tak: A do lekarza sie umówiłam dopiero za 3 tygodnie czyli 19 października. Nie ma sensu wczesniej bo nie bedzie nic widac na usg a ja chce juz serduszko zobaczyc :)

Pati- zycze wymarzonej córci. Ja chce syna to w razie co sie wymienimy, hehehehe:cool2:
 
Cześć Kochane :-D

Pati, przede wszystkim wszystkiego naj naj naj... Fasolki nie życze bo już jeste, ale za to życzę spokojnych 9 miesięcy... no i córci!!!!!:tak::-D

Agast, jeszcze raz wielkie wielkie gratulacje. Drugi cykl... wow... zaszalałaś Dziewczyno!!!!:happy:


U mnie bez zmian... 22 dc, bolą mnie tylko piersi, a tak poza tym to nic... jestem też mega śpiąca wieczorami, ale nie upatruję w tym symptomu Fasolki, bo zawsze byłam śpiochem... choć teraz jestem wyjątkowym... pewnie z racji na zbliżającą się jesień!!!:happy:

Dzisiaj wieczorkiem będę mieć wyniki badań hormonalnych, ciekawa jestem co tam wyjdzie.
 
najwczesniej w piatek, choc termi @ wypada raczej w sobote lub niedziele, ja juz sie nie moge powstrzymac normalnie;-)
a pogoda rzeczywiscie do bani, a ja mam wolne i siedze sama w domku:-(

ja jak dzisiaj się obudziłam to zastanawiałam sie czy nie wykorzystac dnia na żądanie :-D ale jestem w robocie i póki co jakoś daję radę... oczywiście myśli wiadomo wokół czego krążą...:szok:

Biedroneczka, to Ty na tym zdjęciu na tym motorze???
 
ja jak dzisiaj się obudziłam to zastanawiałam sie czy nie wykorzystac dnia na żądanie :-D ale jestem w robocie i póki co jakoś daję radę... oczywiście myśli wiadomo wokół czego krążą...:szok:

Biedroneczka, to Ty na tym zdjęciu na tym motorze???

Cześć Marzi...śpiochu :-D:-D

ja też bym się wkulnęła do łóżeczka...ale muszę iść z synkiem do lekarza :shocked2:
 
Marzi powodzenia z wynikami, choć wiem, ze będą dobre!!

agniesiar, dzięki za ciepłe słowa... też mi się wydaje, ze raczej będą dobre, choć co do fasola nie mam niestety przeczuć :zawstydzona/y: ale w końcu to nie ostatni cykl, nie...
Po prostu wezmę przykład z Agast, i będę męczyć męża po kilka razy dziennie w kolejnym cyklu... hahahahaaa biedaczek:-D
 
reklama
Do góry