reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Hej, u mnie tak samo, znam ten ból :eek:
Pati 100 lat!! :-)
Strasznie dużo piszecie wqieczorami, kilkadziesiąt stron musiałam nadrobić :szok:
Widzę że znów zawrzało, ale nie komentuję, coby trola nie prowokować ;-)

Agast, fajnie, że się potwierdziło - jeszcze raz gratki :-D

U mnie dziś pierwszy dzień @.. a że zawsze byłam nieregularna, to ciekawe kiedy będzie następny :)

dziekuje bardzo za pamiec:)
 
reklama
Dzięki dziewczynki za gratuacje :) To był 2 cykl staran :tak: A do lekarza sie umówiłam dopiero za 3 tygodnie czyli 19 października. Nie ma sensu wczesniej bo nie bedzie nic widac na usg a ja chce juz serduszko zobaczyc :)

Pati- zycze wymarzonej córci. Ja chce syna to w razie co sie wymienimy, hehehehe:cool2:

dobre:)
 
Cześć Kochane :-D

Pati, przede wszystkim wszystkiego naj naj naj... Fasolki nie życze bo już jeste, ale za to życzę spokojnych 9 miesięcy... no i córci!!!!!:tak::-D

Agast, jeszcze raz wielkie wielkie gratulacje. Drugi cykl... wow... zaszalałaś Dziewczyno!!!!:happy:


U mnie bez zmian... 22 dc, bolą mnie tylko piersi, a tak poza tym to nic... jestem też mega śpiąca wieczorami, ale nie upatruję w tym symptomu Fasolki, bo zawsze byłam śpiochem... choć teraz jestem wyjątkowym... pewnie z racji na zbliżającą się jesień!!!:happy:

Dzisiaj wieczorkiem będę mieć wyniki badań hormonalnych, ciekawa jestem co tam wyjdzie.

oby sie spelnilo:)
 
Hej, u mnie tak samo, znam ten ból :eek:
Pati 100 lat!! :-)
Strasznie dużo piszecie wqieczorami, kilkadziesiąt stron musiałam nadrobić :szok:
Widzę że znów zawrzało, ale nie komentuję, coby trola nie prowokować ;-)

Agast, fajnie, że się potwierdziło - jeszcze raz gratki :-D

U mnie dziś pierwszy dzień @.. a że zawsze byłam nieregularna, to ciekawe kiedy będzie następny :)

thanks!
 
A ja juz nie wiem kiedy najlepiej testowac z obliczen wychodzi ze cykl powinnam miec 31-32 dniowy wiec skoro dzis 27 dc to za 4 dni chyba bede mogla testowac juz tak prawie na pewniaka,:eek:
 
Ciężko jest nie doszukiwac się objawów....:-( Pewnie jak nie będzie @ to i tak będę myśleć że pewnie przez stres jaki ostatnio miałam...
Przez dwa tygodnie walczyliśmy z mężem o mieszkanko i się udało.... wczoraj podpisaliśmy umowę ;) hihi
OOO czyli u was tez stres mieszkankowy;-), no u mnie to raczej przeprowadzkowy i zwiazany z calym tym zamieszaniem i balaganem;-):szok:
Super ze wam sie udalo!!
 
A wy też w niedzielę?

Ale jeśli będziecie w niedzielę, to ja nie bo nie wierzę, że wszystkim wyjdą II kreseczki:-D:-D

Wy to na pewno zobaczycie upragnione II kreseczki, ale ja .......................nie mogę uwierzyć, że może nam sie udać - wiem, że powinnam wierzyć, ale nie potrafię!!!:-:)-:)-(

Nie sądziłam, że mogę być taką pesymistką, ale jestem - ja po prostu wiem, że znów nie dla mnie to szczęście!!!!!!!!!!!!!!!

kochana a co lekarz na to?
 
iwcia super z tym mieszkankiem - gratki!!

A z tym wyszukiwaniem objawów, to niepotrzebnie się nakręcacie kobitki. Zawsze można sobie znaleźć objawy i na @ i na ciążę... a mózg wariuje.

Co do testowania, to tak sobie myślę, że ja to będę mieć niezłą jatkę, bo z nieregularnymi @ to nawet nie będę wiedziała kiedy test kupić, buahahaha.
Agast... to czekamy z Tobą do 19-stego :)

A i jeszcze a propos wczesnego wstawania.. ja wstaję o 5,30, a do pracy mam na 8-smą, ale jeszcze muszę córę do żłoba odstawiać i budzić biduchę o 6-stej.
 
dziewczyny ja wstaje do pracy o 5.30 a mam na 7.30. W dodatku muszę jeszcze małą ściągnąć z łóżka , to wcale masakra, bo ona zawsze krzyczy, ze chce spać. I tak od poniedziałku do piątku. Aż się boję zimy, bo w ciąży to dopiero będzie masakra.

Wczoraj molestowałam M. (ale nie sexualnie ;-)) tak trochę go zagadałam na temat ślubu. Podstępem go wzięłam, bo powiedziałam, ze dzieciątko będzie moje nazwisko nosić :rofl2: I stanęło na tym, ze jak urodzę to dopiero wszystko będziemy obmyślać. W końcu muszę trochę uporządkować to nasze zycie ;-)
 
reklama
kochana a co lekarz na to?

W zasadzie niewiele- trzeba badać i tyle.

Mówił od początku, ze będą problemy

Od 10 lat mam problemy hormonalne, do tego szyjka krzywa z wielką gólą, M ma problemy z potencją itd. Nie chce mi sie nawet pisać

W następnym cyklu będę latać na monitoring, a potem pewnie dalsze badania ................
 
Do góry