reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

TESTUJĄCE:

Lovely - 28 września
Martilla-28 września
agast22 - 28 września
mellisa - 30 września
agniesiar - 3 października
biedroneczka1980 - 4 lub 5 października
Noukie- 5 pażdziernika
Marzi55- 5 października
jagódka1231- 9 paxdziernika
kusska - 12 października
Hope33 - październik ???

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :)
dorkaa
pati1159
mazia
krewetka
waniliowa
sandrahaha
scorpioniczkaa :)
agast22

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
nanusia82
iwcia81
toska32
ewelina28
bakteria
malwinakcp
Marcelkowa mama
chup
mmkarolina
gwiazdeczka18
OoOAniołekOoO

:-D:szok::happy:

Jak coś jest źle... dajcie znać lub poprawcie Kochane same :):biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
TESTUJĄCE:

Lovely - 28 września
Martilla-28 września
agast22 - 28 września
mellisa - 30 września
agniesiar - 3 października
biedroneczka1980 - 4 lub 5 października
Noukie- 5 pażdziernika
Marzi55- 5 października
jagódka1231- 9 paxdziernika
kusska - 12 października
Hope33 - październik ???

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :)
dorkaa
pati1159
mazia
krewetka
waniliowa
sandrahaha
scorpioniczkaa :)
agast22

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
nanusia82
iwcia81
toska32
ewelina28
bakteria
malwinakcp
Marcelkowa mama
chup
mmkarolina
gwiazdeczka18

:-D:szok::happy:

Jak coś jest źle... dajcie znać lub poprawcie Kochane same :):-)

mam pytanie mogłabym znalezc sie na tej liscie
 
Mi się zawsze wydawało, że wiem kiedy mam owulację. Teraz już wiem, że tylko mi się wydawało:eek: ;-)No nic jak sie teraz nie uda to chyba się skuszę na te testy owulacyjne. Koleżanka mi je tak zachwala więc może rzeczywiście warto?!No chyba, że za bardzo się znowu nakręcam i dlatego nie ma tych II krech:eek:
 
Mi się zawsze wydawało, że wiem kiedy mam owulację. Teraz już wiem, że tylko mi się wydawało:eek: ;-)No nic jak sie teraz nie uda to chyba się skuszę na te testy owulacyjne. Koleżanka mi je tak zachwala więc może rzeczywiście warto?!No chyba, że za bardzo się znowu nakręcam i dlatego nie ma tych II krech:eek:

beatko wszystko bedzie dobrze zobaczysz
 
Prosze bardzo:-) pychotka ciasto z jablkami, zwane tez jablkami w ciescie, ukochany sie wczoraj zajadal:-D:-D


Jagodko mysle ze kieruj sie tym co mowi lekarz bo on najlepiej zna twoja sytuacje i obserwuje twoj organizm, jesli na monitoringu zaobserowal owu to juz polowa sukcesu:tak::tak:

NO chyba będę....ona mi w końcu powiedziała,że właśnie na tych tabletkach mam zajść...więc...poczekam...

Witam ponownie Kochaniutkie,

co się tu dzieje??? Ja cały dzień zabiegana, dopiero udało mi się wejść na moją ulubioną stronkę...:-)

Agast, GRATULACJE~!!!! No tyle dobrych wieści jednego dnia!!!:tak:
Pisz koniecznie o objawach...

Pati, bez nerwów!!! Tobie nie wolno!!!:tak::-D

Martillka, głowa do góry... ta jedna kreska to jeszcze o niczym nie świadczy...;-);-)

widzę, że ja tu dziś tryskam optymizmem!!!hihiohiih:-D:happy:

No i zaraz wklejam nową listę!!!!

Właśnie,bardzo dużo się dzieje....namówiliśmy AGast na test i proszę dwie krechy....

teraz czekamy na OPIS OBJAWÓW :tak:
 
Agast ja już Ci gratulowałam na czerwcówkach;-)a co pozwoliłam sobie bo na noworodku jakoś nie mają ochoty chyba naprawić mi mojego konta. Teraz gratuluję Ci tutaj. Choinka a nie tak dawno pisałam, że może uda nam się wcelować w ten sam miesiąc i co:-D:-D:-D????Teraz jak nic muszą być II kreski;-)
 
reklama
Do góry