reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Tośka i tak trzymać, spontan przede wszystkim i na pewno pojawi sie wymarzony maluszek
A u nas w skrócie: nieporozumienia z malwinką, potem była malwinka i gwiazdeczka, teraz obie znikneły no i są dwie fasolki agast i ja.( nie to, e się chwale)

Ale kochana ty masz sie czym chwalić!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D

Mi ja się uda też będę i to ma maxa:tak:
 
Witaj Beatko i zycze owocnych staranek
a tu widze ze akcja sie toczy:wściekła/y:, wiecie internet jest miejscem gdzie ludzie chca sobie czasami stworzyc nowa rownolegla tozsamosc, gdzy nudzi im sie w domu tylko dlaczego chca to robic kosztem innych nie rozumiem
 
hej

To się przywitam. Mam na imię Beata, jestem mamą 4-letniego Mateuszka i właśnie zaczęliśmy starać się o kolejną fasolinkę. To 3 cykl. Dwa stracone i mam nadzieję, że do 3-ch razy sztuka i sie uda. Jesli pozwolicie będę do Was zaglądać
Pozdrawiam

hej

Powinnam sie na początku przywitac mam 23lata i staram sie o fasolinke już 2cykle były ale sie nie udało. Gratuluje wszystkim dziewczyną na tym formu którym sie udało.A i czy moge tu z wami popisac jesli pozwolicie to i również bede zaglada:) pozdrawiam serdecznie

witam i trzymam kciuki za powodzenie waszych staran:-)

ale sie dzisiaj duzo tu dzieje hehe dobrze ze obiad mam gotowy bo strasznie duzo bym miala do nadrobienia hehe:-p
a wogole to strasznie sie zle zaczelam czuc, niedobrze mi i brzuch mnie zacza bolec. mam nadzieje ze to owulacja
 
Z tego co widzę na suwaczku to zaczynasz staranka na maxa:-D

to sie M ucieszy:-D:-D:-D

Wiesz co no ja mam mały problem...fakt 15dc ale kurcze moim zdaniem jestem już po owu...bo się okazuje,że w zeszłym tygodniu w 10dc lub 11 dc miałam śluż przezoczysty ciągnący się,a dzisiaj już jest lekko mętny...i dopiero dzisiaj nie boli mnie podbrzusze i nie kłują mnie jajniki...ale staranka były były...codziennie prawie lub co 2 dzień,choć mój mąż ucieka przed mną.... :-D:-D:-D tak to jest jak się bierze hormony....:-D:happy::eek:
 
reklama
Do góry