reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Kochane moje, ja powoli się żegnam i uciekam do domciu...jutro do was zaglądnę....oby nie było już tyle negatywnych emocji i te małolaty sobie poszły....życzę wam miłego popołudnia i upojnego wieczoru!! :)))))
 
to się będzie działo... 3 nowe Fasole dojdą, tak coś po cichu czuję!!!!!:-);-):happy::shocked2:

Marzi niech Cie tylko te przeczucia nie opuszczaja:sorry: no kurcze ktorej sie musi udac:-)


A mnie choroba kladzie:sorry: gardlo boli nie mam sily na nic:sorry: do @ pewnie jeszcze nic nie wezme a od czosnku mi juz nie dobrze:-( M jak wroci z pracy to wyjdzie od czosnkowego zapachu:-D:-D
 
reklama
Marzi niech Cie tylko te przeczucia nie opuszczaja:sorry: no kurcze ktorej sie musi udac:-)


A mnie choroba kladzie:sorry: gardlo boli nie mam sily na nic:sorry: do @ pewnie jeszcze nic nie wezme a od czosnku mi juz nie dobrze:-( M jak wroci z pracy to wyjdzie od czosnkowego zapachu:-D:-D


buahahaaa.. dobrze, że nie jest wampirem, bo już byś miała na 100% gwarancję, ze nie wróci!!! hihihihi:-)
a Ty słyszałaś, ze czasem objawy ciąży to także grypa?
 
Do góry