reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

wiekszosc z nas zna sie tu dlugo,mamy siebie wsrod znajomych na NK i zadna z niczym nie klamie,amoze Ty GWIAZDECZKO podasz swoje dane na NK,no na pewno masz....
 
reklama
a tu co sie dzieje do cholerki..kilka dni mnie nie ma i już szał kłamstw??Po co takie dziewczyny włążą na takie fora??Nie mają własnego życia i twoirzą sobie nowe w internecie???Nie rozumiem...ja po weselichu, zal z powodu @ już minął, nowy cykl rozpoczęty, od jutra startuje z tempką, muszę też kiupić testy owu- a co tam, niech się nimi pobawie:-):-):-)

trzymam kciukasy aby cykl był owocny :tak:
Witam i również życzę udanych staranek, ja ciągle czekam, ale może jutro zaszaleję i zrobię teścik będzie w końcu 13dpo- wiec są szanse, ze coś wyjdzie!:tak:
Testuj , testuj, jeśli tak czujesz.

hej

To się przywitam. Mam na imię Beata, jestem mamą 4-letniego Mateuszka i właśnie zaczęliśmy starać się o kolejną fasolinkę. To 3 cykl. Dwa stracone i mam nadzieję, że do 3-ch razy sztuka i sie uda. Jesli pozwolicie będę do Was zaglądać
Pozdrawiam

Witaj Beatko i za twoje owocne starania równiez trzymam kciuki.
 
hej

To się przywitam. Mam na imię Beata, jestem mamą 4-letniego Mateuszka i właśnie zaczęliśmy starać się o kolejną fasolinkę. To 3 cykl. Dwa stracone i mam nadzieję, że do 3-ch razy sztuka i sie uda. Jesli pozwolicie będę do Was zaglądać
Pozdrawiam

Witaj, życzę by Ci sie spełniła założenie, że do trzech razy sztuka:-):-):-)
 
hej

Powinnam sie na początku przywitac mam 23lata i staram sie o fasolinke już 2cykle były ale sie nie udało. Gratuluje wszystkim dziewczyną na tym formu którym sie udało.A i czy moge tu z wami popisac jesli pozwolicie to i również bede zaglada:) pozdrawiam serdecznie
 
Czesc dziewczeta! :)
Nie bylo mnei przez weekend, zrobilam to co i Wam doradzalam - odpuscic sobie surfowanie po sieci i cieszyc sie zyciem :)
Nastroj entuzjastyczny nadal we mnie i oby tak zostalo :)
Nawet nie probuje nadrobic czytania stronek na forum bo i nie sposob to wszystko ogarnac :) - moze ktoras stresci co sie wydarzylo godnego uwagi?
U mnie co prawda dopiero 8dc ale z mezusiem przytulamy sie jak swiezo zakochani :-D:-D:-D I nie dlatego ze to 'te dni' tylko ze nam sie chce :)
I tego postanowilam sie trzymac.
Probuje tez tak jak Wy rejestrowac swoje tempki - tak z ciekawosci zobaczyc jak to jest z moim organizmem i czy nei odbiega od norm :)
Ale bede wdzieczna za podpowiedz jak wygenerowac linka do mojego ff??
Pozdrawiam i zycze milego dnia!!!

Tośka i tak trzymać, spontan przede wszystkim i na pewno pojawi sie wymarzony maluszek
A u nas w skrócie: nieporozumienia z malwinką, potem była malwinka i gwiazdeczka, teraz obie znikneły no i są dwie fasolki agast i ja.( nie to, e się chwale)
 
reklama
Dziękuję bardzo za kciukasy:tak:Mam ogromną nadzieję, że na te II kreseczki długo czekać nie będziemy musieli.
Wam też rzecz jasna życzę owocnych starań i pozytywnego testowania!:tak:
 
Do góry