reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

nie wiem co tu sie dzieje ale jakbys nie byla ta osoba to Twoja reakcja bylaby inna,probowalam sie postawic na Twoim miejscu nawet nie zapytalas kto to wogole?przeciez niby nowa jestes?!

Pati tylko sie nie denerwuj Tobie to nie wolno :-D:-D:-D

Przecież maluszek rośnie i potrzebuje spokoju,

nie ma co sie tym chyba dłużej zajmować, koleżanka plącze się w zeznaniach, wiec to chyba jakiś przekręt - szkoda!!!
 
reklama
nie wiem co tu sie dzieje ale jakbys nie byla ta osoba to Twoja reakcja bylaby inna,probowalam sie postawic na Twoim miejscu nawet nie zapytalas kto to wogole?przeciez niby nowa jestes?!

wiesz co ale od kilku dni czytam wasze posty tylko nie wiedziałm czy napisac dla tego mniej wiecej wiem co to jest malwinka bo troche sie o niej poczytałam
 
Gwiazdeczko przelicz sobie jeszcze raz owulację. Bo wydaje mi się, ze powinnaś ją mieść koło 10 października przy cyklach 28 dni, lub 14 października przy cyklach 31 dni. Jesli bedziesz sie starała trafic w owulacje, to może być myląca informacja w Twoim suwaczku z któregowynika , że owu bedzie 8 października, jak dobrze policzyłam. jajeczko żyje bardzo kjrótko i data owulacji jest bardzo wazna.
 
a tu co sie dzieje do cholerki..kilka dni mnie nie ma i już szał kłamstw??Po co takie dziewczyny włążą na takie fora??Nie mają własnego życia i twoirzą sobie nowe w internecie???Nie rozumiem...ja po weselichu, zal z powodu @ już minął, nowy cykl rozpoczęty, od jutra startuje z tempką, muszę też kiupić testy owu- a co tam, niech się nimi pobawie:-):-):-)
 
widzę że powtórka z rozrywki i akcja młodociana kłamczucha trwa...:crazy: Młoda wypierdykaj stąd dobra!!:angry: nie widzisz że nie jestes tu mile widziana?! W co ty grasz? i po co... cholerka nudzi Ci się dziewczyno??? daj na luz i zaśmiecaj sobie inne forum albo idz do psychoanalityka na rozmowę może Ci pomoże:wściekła/y: i przestań tu wypisywać pierdoły bo w końcu się napiszę do administratora i wylecisz.

co za ludzie.....
:dry:
 
a tu co sie dzieje do cholerki..kilka dni mnie nie ma i już szał kłamstw??Po co takie dziewczyny włążą na takie fora??Nie mają własnego życia i twoirzą sobie nowe w internecie???Nie rozumiem...ja po weselichu, zal z powodu @ już minął, nowy cykl rozpoczęty, od jutra startuje z tempką, muszę też kiupić testy owu- a co tam, niech się nimi pobawie:-):-):-)

Czesc Zielona:-) fajniutkie zdjatka na NK;-)
 
reklama
Do góry