reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

evellcia, wcale Ci się nie dziwie:-)oby Tobie się udało:-)u nas już na termometrze 25 stopni...ale będzie upał, najgorsze, że w taką pogodę to nawet z małym nie ma jak wyjść, bo za gorąco...
 
reklama
Cały czas trzymam kciuki zeby Ci się udało evellcia:) Później przkażesz nam fasolkowe fluidki:)
Tylko nie trzymaj nas zbyt długo w niepewność:) Z niecierpliwością czekam na wieści:)
 
Hej zielona ja tez mialam krwawienie jeden dzień,i 2 dni plamienia taki śluz koloru kawy z mlekiem.Ale nie nakrecam się bo jednak takie krwaweinia sa bardzo rzadkie.Ale dla pewnosci zrób test.Pozatym tempka mogła skoczyć własnie przez upały czytałam o tym,ale lepiej sie upewnij,skoro mowisz ,ze to dla Ciebie nienormalna tempka

Evelcia może rzeczywiscie fasolka??

Wisienka Kochanie zobaczysz teraz sie uda,i bedziemy wszystkie kwietniówkami:tak::tak:

Moniat za Ciebie też trzymam kciuki!!

Tempki nie mierze z prostej przyczyny mieszkam w pokoju z siostrą,i spi tak,że akurat "patrzy" na mnie,i jakoś tak niewyobrazam sobie mierzyć przy niej,a wstać z łozka jak wiadomo nie można.

Ja dzisiaj z moim narzeczonym jade na 3 dni w góry,trochę wyluzować i odpocząć od tematu.Powodzenia dziewczynki:-):-):-)
 
mazia, zazdroszczę wyjazdy w góry:)Ja mam do nich 650 km i jakoś nie bardzo mamy możliwość pojechania tam z takim małym dzieckiem- synek ledwo wytrzymuje podróż do darłowa, do teściów- 280 km:)Ale też mamy plany wakacyjne- w sobotę pędzimy do gdańska do zoo- ostatni raz w nim byliśmy jeszcze jako narzeczeństwo, kiedy mieszkaliśmy w Trójmieście w czasie studiów. Za tydzień jedziemy na weekend do Krynicy Morskiej, za dwa tygodnie do znajomych do Kościerzyny- też na weekendzik. Potem wracam do pracy na dwa tygodnie i zaczynam kolejne 2 urlopu- tym razem już Darłowo- Kołobrzeg:-)Jak to dobrze pracować na karcie nauczyciela- tyle urlopu mam, że jeszcze 2 tyg. przewalili mi na ferie zimowe...:-D
 
A ja w piątek rano wyjeżdżam nad morze:) Moi teściowie mieszkają w Niechorzu i mają tam pensjonat. Mam nadzieję, ze będzie ładna pogoda. Cały weekend na plaży. Już się nie mogę doczekać:)
 
Witam serdecznie:-)
i pytam niesmialo czy moge do Was dolaczyc:confused::blink:

ostatnia @ mialam 23.06 wiec czekam niecierpliwie na owulke i dzialamy:tak:

zaopatrzylam sie w testy owulacyjne i moze sie uda tym razem czego i innym starajacym zycze:tak:
 
reklama
hej ....

dzisiaj rano wstałam o 4,30:) malej sie piciu zachcialo hehe. i stwierdzialam ze zrobie tescik ( i tak mam 2 :)), zrobilam i NIC zasnelam, ale za jakies 40 min sie obudzilam patrze a tam jest II kreseczki, obudzialm sie szybciutko:-)

kurcze znowu jakas nadzieja we mnie wskoczyla, chociaz staram sie nie nastawiac tak strasznie bo wiem ze 40 min to za dlugo:)

jutro kupie jeszcze jeden test, a jak miesiaczki nie dostane do piatku to smigam na krew:)

BUZIACZKI:-D

evellcia- trzymam kciuki

Mnie dziwnie kłuje po bokach już od poniedziałku, może z powodu owulki:confused:
Nigdy tego nie zaobserwowałam, może poprostu nie zwracałam uwagi:baffled:
 
Do góry