reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Malwinka niestety nadal zajmują mnóstwo miejsca, więc chyba są wklejone w złym miejscu.
rany, to Ty się zaczęłaś starać o dziecko mając 17 lat??? szok! nie żeby to coś złego było, tylko jak sobie wyobrażę siebie w wieku 17 lat... :-)
 
Malwinka niestety nadal zajmują mnóstwo miejsca, więc chyba są wklejone w złym miejscu.
rany, to Ty się zaczęłaś starać o dziecko mając 17 lat??? szok! nie żeby to coś złego było, tylko jak sobie wyobrażę siebie w wieku 17 lat... :-)

Można tak powiedziec zaczełam sie starac o dziecko 3miesiące przed 18-stka bo bardzo tego chcieliśmy ale i tak do tej pory nic z tego nie wyszło:(
 
Biedronko a co zdecydowałaś w sprawie pracy? czy możesz poczekac z decyzją do końca tego cyklu?
Zaniosłam dzis papiery i rozmawialam z kierowniczka laboratorium, powiedziala ze ostatecznie musze im powiedziec na poczatku pazdziernika. Pozostaje wiec mi chyba od razu na poczatku testowac i myslec co tu robic zostac tu w papierowej pracy:eek: i wzdychac do wirowek i mikroskopow w labo a poczynac staranka czy wskoczyc w bialy kitel i robic to co lubie:tak:
Zobaczymy, koniec przyszlego tyg bedzie wiec dla mnie sadny:eek:
 
szczerze powiem,że ja mając 17 lat to chęć posiadania dziecka była ostatnią rzeczą na jaką miałam ochotę ;-)
 
nie wiem Malwinka, może to i dobrze że nie wyszło od razu? no bo z Twoich suwaczków wynika że jesteście razem rok i 3 miesiące, a piszesz że od roku starasz się o dziecko i do tego masz 18 lat... może daj sobie trochę czasu na poszczególne etapy, jeszcze całe życie przed Tobą.
a co do Twojego niezachodzenia- tak w ciemno nie da się niestety nic powiedzieć.
 
Zmykam spac, jutro ciężki dzień przede mna. Rano praca a popoludniu final przeprowadzki:tak:, odezwe sie wieczorkiem jak juz bede na nowych wlasnych smieciach:tak:
Dobranoc
 
hej,

niedawno sciagnelam do domu i nie jestem w stanie nadrobic wszystkiego niestety.Oczywiscie zauwazylam piekne zdjecie testu pati.Ogromnie ci gratuluje!Mam nadzieje ze kiedys tez ujrze podobne dwie kreski:)

emilchen -wiem ze dzis wszystko wydaje ci sie do d...tez tak mam jak przychodzi @.No ale mija tydzien i nabieram nowych sil.Tak juz niestety jest i troche wierze w to ze nic nie dzieje sie bez powodu.

Lece szykowac sie do spania.mOez powinnam sie przytulac bo robilam wlasnie test owu choc pilam dosyc duzo i obie kreski sa mocne ale nie wiem czy jednakowo...to jakies nowe testy i porownania nie mam bo robilam pierwszy.
 
Hej dziewczynki:) U mnie zdecydowanie lepiej:) Rano obudziłam sie z @ ale byłam na to gotowa wiec jest ok:) Dziś nie bedę się odzywać bo mamy przeprowadzkę:( Moze uda mi sie Was odwiedzić jak wrócę do domku...Buziaki:* Miłego dnia:)
 
reklama
Hej dziewczynki:) U mnie zdecydowanie lepiej:) Rano obudziłam sie z @ ale byłam na to gotowa wiec jest ok:) Dziś nie bedę się odzywać bo mamy przeprowadzkę:( Moze uda mi sie Was odwiedzić jak wrócę do domku...Buziaki:* Miłego dnia:)

Przykro mi ale zaczął sie następny cykl staranek - ten będzie udany!!!:tak::tak::tak:

Udanej i łatwej przeprowadzki życzę:-D
 
Do góry