reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Wisienko na pewno Ci się w końcu uda, masz piękną lutealną, nawet nie wiesz ile kobiet ma z nią problem!

Pati jestem ciekawa czy będziesz miała córkę :-)

mnie wszyscy wmawiali ze będę miała córkę, bo uroda została mi odebrana w ciazy po całości, pryszcze to był dramat, były wszędzie, na twarzy, ramionach, plecach, koszmar, współczuję od tego momentu bardzo wszystkim pryszczatym nastolatkom, to jest naprawde dramat.

i jeszcze chciałam napisać, że nigdy nie zawiodłam się na tych najtańszych testach ciążowych, dodam że tu się je stosuje w szpitalach/przychodniach na potwierdzenie ciąży, te najtańsze paskowe.
 
malwinka
no widzę,że w innym roku:-) jakbyście chcieli żeby 18.06 wypadał w sobote to musielibyście zaczekać do 2011r ;-)

emma
wiele razy słyszałam ,że córka zabiera urodę , sprawdziło się na jednej mojej koleżance, ale na mojej mamie jak nosiła moją siostrę pod serduchem już nie, więc chyba nie ma reguły. a tych wstrętnych pryszczy współczuję ;-)
 
ale niestety nie bedziemy czeka już data jest ustalona i wogóle suknia już wypatrzona i wszystko ustalone:)
nie no oczywiście ja nic nie mówię żebyście czekali czy coś;-)

coś masz z suwaczkami nie tak bo mi wrzuca je jak cytuję Twoją wypowiedź a nie powinno tak być, no i zajmują pół strony w Twoich postach a powinny dać się przewijać, jak masz zapisane? w sygnaturze? czy za każdym razem ręcznie dodajesz?
 
reklama
wejdz na swój profil i znajdz opcje :edytuj sygnature; i tam musisz wkleić że tak powiem linki do suwaczków, kliknąć zapisz i same się będą dodawały

nawet na górze str jest coś takiego "szybkie menu" i tam wybierz edytuj sygnature
 
Ostatnia edycja:
Do góry