reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Dziewczyny pomozcie. Wczoraj o godz.22 wzielam tabletke przeciwbolowa (strasznie mnie glowa bolala) czy dzisiejsza temperature mam zapisac jako zaklocona??
Bede wdzieczna za odpowiedz
 
Witajcie dziewczynki,
ja od rana na proszkach podbrzusze tak boli, że ho ho! @ zbliża się wielkimi krokami...i jakaś nerwówka mnie dopadła, od rana wsio z rąk leci.....:wściekła/y: chyba wesprę się chwilowo "metodą chińską" (czyt. tłuczenie kubków, talerzy itp.):-D
Pozdrawiam serdecznie...i trzymam kciuki...:tak::-)
 
Nic mnie nie boli. Nie czuję zbliżajacej sie @. Ale to o niczym nie świadczy...
Tempke mierzę termometrem elektronicznym z 2 miejscami po przecinku. Najlepiej mierzyć takim z 2 miejscami po przecinku bo jest dokładniejszy.
 
ewka ja nigdy po tabletkach przeciwbólowych nie zaznaczałam tempki jako zakłócona. Ale poczekaj moze dziewczyny, które lepiej sie na tym znają napisza, ze powinnaś zaznaczyc.
 
Witam Kochane...;-)

u mnie kolejny, normalny dzień... cieszę się, że już coraz bliżej do końca cyklu... choć nie odczuwam żadnych większych zmian...

Agast, spokojnie, może jeszcze za wcześnie...
Wisienka, Ty do tej pory nie dostałaś @ to musi o czyms to świadczyc... może powinnaś zrobić kolejny test, co?:-)
 
Nie mam żadnego testu w domu...A jestem chora i nie bardzo mam ochotę wychodzić gdziekolwiek...Poza tym jeszcze cały dzień przede mną. Jakos trudno mi uwierzyc, ze się udało...Poczekam jeszcze. Jak nie dostanę @ do końca tygodnia to zrobię test.

Na razie nie czuję zeby sie miała pojawic. Nawet przy badaniu szyjjki nic nie wskazuje na to żebym miała dzis dostać @... Ale wole poczekać. Może źle owu zaznaczyłam? Albo cykl był bezowulacyjny? Sama juz nie wiem co o tym myśleć. Od dwóch dni modliłam się zeby @ nie przyszła a jak jej nie ma to nie wiem co myśleć.

Ale ja głupia jestem...
 
reklama
Nie mam żadnego testu w domu...A jestem chora i nie bardzo mam ochotę wychodzić gdziekolwiek...Poza tym jeszcze cały dzień przede mną. Jakos trudno mi uwierzyc, ze się udało...Poczekam jeszcze. Jak nie dostanę @ do końca tygodnia to zrobię test.

Na razie nie czuję zeby sie miała pojawic. Nawet przy badaniu szyjjki nic nie wskazuje na to żebym miała dzis dostać @... Ale wole poczekać. Może źle owu zaznaczyłam? Albo cykl był bezowulacyjny? Sama juz nie wiem co o tym myśleć. Od dwóch dni modliłam się zeby @ nie przyszła a jak jej nie ma to nie wiem co myśleć.

Ale ja głupia jestem...

Może modlitwy pomogły...:rofl2: hihihi... i wcale nie jesteś głupia!!!! To całkowicie normalne zachowanie... ja wiem, że przy końcu każdego z moich cykli też będę swirować...:yes::wink: a jeśli chodzi o to badanie szyjki macicy??? jak Ty to robisz? i jaka powinna być szyjka na okres a jaka na ciązę???
 
Do góry