reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Emilko tak patrze na Twoj wykres, no nie wyglada ta koncowka jakos pieknie, ale poki nie ma @ to wszystko się może zdarzyć. tylko tak sobie myślę, że u Ciebie niekoniecznie musi być 15dpo, zobacz- w 16dc miałaś śluz płodny a tempka z 17dc nie spełnia warunku bycia minimum o 0,05 wyższą od poprzedzającej szóstki (pomijając tempkę z 16dc). więc stosując się do reguł pierwszą wyższą jest dopiero ta z 18dc.
ehh wiem, ze @ może jeszcze przyjść, ale ja zawsze właśnie tak sobie liczyłam te wyższe tempki - jeśli był w czasie cyklu śluz E a potem W to ja traktowałam to E jako najbardziej płodny i jesli po niej był skok tempki to liczyłam zawsze od niego dpo. nawet jeśli potem jeszcze wystąpił W. i właśnie tak licząc miałam tylko raz 14-dniową fl - dlatego to mnie tak nakręca... według tych moich obliczeń co zwykle mam dzisiaj 15 dpo. pewnie to błąd, no ale nie stosuję sie dokładnie do wszystkich reguł, tylko patrzę na swoje wykresy które robię od 2, 5 roku ;-)
 
tak sobie myślę i ... a moze to prawda? moze wcale nie jest 15 dpo? :-( nie no ja chyba muszę na tych kilka dni trochę spasować, bo się wykończę przez te wahania nastroju... za dużo o tym myślę, za bardzo się zawiodę jak przyjdzie @, bo te moje wyliczenia mnie tak nakręciły, że chyab dostanę jakiegoś mega doła jak przyjdzie @ :-:)-:)-(
 
emilchen nie dołuj sie:) Moze powtórz jutro test albo idź na bete?
emma a co myślisz o moim wykresie? Czy w ogóle dobrze wyznaczyłam owu? Czy jest szansa na to, ze @ mnie juz nie nawiedzi? Tylko szczerze:)
 
Nanusia wg mnie Twoj progesteron jest kiepski, ja mam taki sam i w dwoch klinikach uslyszalam, ze powinien miec 15-18 zeby swiadczyl o dobrej owu. dostalam tez na niego progesteron, bralam 4 m-ce, ale nie pomogl- bo zwykle kiepski progesteron to efekt kiepskiej owulacji, jak owu jest dobra to i cialko zolte pracuje porzadnie. ale moze u Ciebie to tylko niedomoga lutealna i sam progesteron pomoze, w kazdym razie warto zebys go sprobowala.

emma, coś tak mi się wydawało,że pomimo,że ten progesteron mieści się w normie, to jest niski. Wezmę chyba ten Duphaston od następnego cyklu, ale jeszcze w przyszłym tyg skonsultuję się z moim ginem. Zobaczymy co on jeszcze powie.
 
emilchen nie dołuj sie:) Moze powtórz jutro test albo idź na bete?
emma a co myślisz o moim wykresie? Czy w ogóle dobrze wyznaczyłam owu? Czy jest szansa na to, ze @ mnie juz nie nawiedzi? Tylko szczerze:)

Hej, ja to znawcom wykresów na pewno nie jestem, ale ten spadek nie wygląda za dobrze. A jak mierzysz temperature? bo jak ja mierzylam w ustach to jakies chocki klocki mi wychodzily. Trzymam kciuki za wzrost tempki i koniec staranek :)
 
Wisienko trudno powiedzieć, skok masz dobrze zaznaczony, tempki wyglądają wg mnie naprawdę nieźle, tylko ten test negatywny w 13dpo... to się rzadko zdarza ale jednak zdarza, więc póki nie zmierzysz kolejnej tempki i nie zrobisz kolejnego testu to nic nie będziesz wiedzieć. trzymam kciuki za jutro rano!
 
emilchen i wisienko mam nadzieje ze @@@ jednak nie nadejdzie!!!sprobujcie to przespac i zawsze jeden dzien do przodu,trzymam kciuki!!

u mnie 15dc i staranka w kratke:-( bo maz duzo pracuje,ja nie wiem co z tego bedzie...gdyby @@ jakims cudem nie nadeszla to testuje 10 pazdziernika...a to jeszcze tyle czasu,...mam nadzieje ze wspomozecie jakimis swiezymy fluidkami:tak:,pozdrawiam serdecznie
 
emma dzięki za odpowiedź:) czyli jest tak jak myślałam. Na razie nie czuję zbliżajacej sie @...ale jak rano zmierzę tempkę to wszystko będzie jasne...A testy kupiłam na allegro. Płaciłam 1.20 za sztukę. Nie wiem czy można im wierzyc...

nadziejka tempke mierzę w ustach już 3 cykl i jak na razie wykresy sa czytelne. Jakoś nie wyobrazam sobie mierzyć w innym miejscu. A co do skoków i spadków temp. to naoglądałam się tak dziwnych wykresów na ff, ze teraz wierzę, iż wszystko jest możliwe:)
 
reklama
Dobranoc dziewczyny:) Ide do łóżeczka:) Odezwę sie jak wstanę. No chyba, ze rano tempka będzie wysoko to dam znać:) Ale coś mi sie wydaje, ze obudzę sie z @....
Buziaki:* Słodkich snów:*
 
Do góry