reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

scorpioneczka kiedy testujesz? ja nie mam żadnych objawów... A moze poprostu sie ich nie doszukuje... Staram się nie nakrecać na fasolke. Wole myśleć, ze poprostu @ przesuneła sie o kilka godzin.

Powinnam zatestować 26 ale ostatnio miałam jakąś dziwna @ więc zatestuje póxniej gdzieś tak koło 30 . O ile oczywiście się @ nie pojawi
 
reklama
Ja też ide do łóżeczka jeszcze sie powygrzewać:) Skoro mam wolne to moge poleniuchowac:) Chociaż czuje sie juz zdecydowanie lepiej:) Odezwe się później. Miłego dnia dziewuszki:)
 
hej dziewczyny...u mnie kolejny cykl na straty- jest plamienie, rano była nawet krew, myślałam, że @ przyszła, ale od tamtej pory tylko plamienie..także szykuje się na kolejny cykl...i wiecie co, w sumi to nie bedzie mój 7 a 6 cykl starań..to jakoś tak optymistyczniej brzmi...zobaczymy co bedzie, trzymajcie się dziewczynki, ja zmykam, jak zwykle...;-);-)
 
wisienki dopóki @ nie ma to jest nadzieja - ja tam trzymam kciuki za Ciebie!!
Agast.. nie załamuj się, może jeszcze za wcześnie :)
Marzi55, ja miałam zawsze nieregularne cykle, więc jak zaczniemy staranka, to pewnie będę świrować cały czas, bo nie będę wiedziała kiedy ma być koniec cyklu :p
wampirzyca - powodzenia!
 
A co tu taka cisza dzisiaj, he?

Ja mam dzisiaj totalnego lenia, a robota czeka...:-( ale mam też wrażenie, że wszystkie złapałyśmy doła i nie chcemy się niepotrzebnie nakręcać i czekamy po prostu na jakąś dobrą nowinę by znów móc dyskutować...:-D wisienka, martilla, agast... do testowania!!! Pozostałe do staranek!!!:cool2::szok:a najchętniej to poszłaby już do domu... położyła się i odpoczęła...
 
Marzi- ja juz po porannym testowaniu...

no wiem, ale w Twoim przypadku mogło być za wcześnie nie??? ;-)

Kurde powiem Ci agast, że tak bardzo chciałabym już być w ciąży... wreszcie ta pustka by się wypełniła... narazie zyję tylko domem i pracą i w najbliższym czasie nic ekscytujacego nei jest niestety w planach...:no:
 
reklama
Do góry